Ryzyko zawodowe........
Odpowiedz do tematu

riki_tiki
[Usunięty]
: Ryzyko zawodowe........
Ciekawostka dla zlodzieji ,nigdy nie wieadomo na co sie trafi ;)

http://www.elektroda.pl/r...c.php?t=1021421

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Osz kurna :D Ja nawet nie pomyślałbym o czymś takim, a tu gościu zbudował sobie "stróża" :P Pomijając fakt, że nie za bardzo to się przyda to pomysł rewelacyjny ;]

Shadow
[Usunięty]
:
hahahah omg przeciez jak mu to w pokoju odpali to go spali zywcem :D

:
kurde faktycznie można spalić intruza hehehe :D szczerze niebezpieczny wynalazek przez przypadek możesz podpiec sąsiada jak to ktoś napisał w poście poniżej tego dzieła.

:
Do pilnowania ogrodu to ten wynalazek by się nadawał. Ale jeśli chodzi o pomieszczenia zamknięte to ja już wolę żeby mnie okradli, niż żeby wszystko poszło z dymem :D

pootietang
[Usunięty]
:
dobry sprzęcior, zawsze chciałem mieć miotacz płomieni, może do gs'a bym sobie zamontował ?? :rotfl:

:
podpiekał byś puszkarzy ?:D

:
Na puszkarzy wystarczą dobre rękawice. Przedwczoraj jak mi trzecia puszka w ciągu godziny zajechała, to już nie wytrzymałem! ;)

Snajper
[Usunięty]
:
Nie wytrzymałeś iii?

A miotacz rewelacyjny :D Widziałem podobny projekt przy samochodzie. Struga płomieni buchała na boki na wysokości drzwi. Miało to chronić ludzi przed złodziejami, którzy wywalają z samochodu właściciela i odjeżdżają.

:
leon napisał/a:
Przedwczoraj jak mi trzecia puszka w ciągu godziny zajechała, to już nie wytrzymałem!

czego oczywiście nie popieramy :wstyd:

pozdrawiam- Juli(an)
:
Nie, no spoko! Jakiegoś hardcore'u na drodze nie zrobiłem. Po prostu z łapki załadowałem dość mocno w lusterko i tyle. W końcu zajechano mi drogę więc miałem prawo stracić na chwilę panowanie nad motocyklem i trochę zahaczyć o lusterko ;) ;) ;)

:
:hyhy:

pozdrawiam- Juli(an)
:
gosc ma łeb zeby takie cos zrobic hehe

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.