Wyjazd na Bodzia para gp vol.3 i vol.4
Odpowiedz do tematu

: Wyjazd na Bodzia para gp vol.3 i vol.4
Do lipca jeszcze trochę czasu, ale już można by pomyśleć o wspólnym wypadzie do Bydgoszczy.
W zeszłym roku bylem na zakończenie wakacji i wiem że naprawdę warto. Można podszlifowac umiejętności i nieco się zintegrować z forumowiczami :hyhy: .
Także rezerwować urlopy, żeby nie było jak ostatnio :rotfl:

Ostatnio zmieniony przez Marek111 Pią 25 Lip, 2014, w całości zmieniany 1 raz
:
no ja cały czas myślę.
Ile czasu jechałeś, zostawałeś na noc czy od razu powrót?

:
Czas jazdy trudno określić, wyjechałem kolo 8 a bylem na 13, tyle że do Grudziądza jechałem raczej wolno, a potem już ekipa z Grudziądza narzuciła wyższe tempo :D . W tym czasie była przerwa na odpoczynek i tankowanie.
Nocowałem w Bydgoszczy bo już nie miałem siły żeby jechać w trasę. Ruszyłem do Olsztyna z samego rana i przez małą glebę dojechałem około 13.
Opcja z noclegiem wydaje mi się najlepsza, bo można zostać na spotkaniu wieczorem :D , a wyjechać następnego dnia w okolicach 13-14

:
Ja też się wybieram chociaż jeszcze na listę się nie wpisałem :P Wyjazd koniecznie z noclegiem i integracją :D

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
No i to jest dobre podejście :D
A nie powiem kto tu się z nami nie integrował - trzeba nadrobić :rotfl:

:
W tym roku też możemy pojechać wspólnie z Grudziądza, grupa będzie na pewno większa :)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
do dziś mam wyrzuty sumienia :zawstydzony:

:
_ANIOŁ_, czemu nie :D , w kupie raźniej :rotfl:

:
Ja stacjonuję w okolicach Nidzicy. Ale mogę podjechać do Oln czy gdziekolwiek i polecimy większą grupką. :)

:
Ile w sumie wyniosły koszta wyjazdu (tor, wacha, nocleg itd) ?

:
Borek jak to, to nie jedziesz ze mną z Wawy ?

Foh

"Życie grozi śmiercią"
:
Cena toru zależy od ilości chętnych,nocleg okolo 40zł+5zł za jakis parking, jedzenie mysle ze nie wiecej jak 40 zł + jakies napoje itp, wacha zaleznie od tego ile zrobisz km na torze i z jakimi predkosciami w trasie sie jedzie mi w zeszłym roku wyszlo kolo 150 zł za paliwo

:
Dobra, to kto się z Was pisze ostatecznie ?

:
Ja jadę :D
A Wy się nie zastanawiajcie tylko wolne w pracy rezerwujcie :D

wloch7
[Usunięty]
:
Moja suza nie jest gotowa na taką eskapadę :kwasny:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.