Spotkania tygodniowe (tzn w nie w weekendy)
Odpowiedz do tematu

:
kempes napisał/a:
Kokrety praoszę! Konkrety! Data, czas, miejsce zbiórki. Może zawitam swoim klasykiem :)


Proponuję 11 listopada, przed południe można polatać jak pogoda dopisze a po południu jakieś piwko wypić :)

:
kempes napisał/a:
Kokrety praoszę! Konkrety! Data, czas, miejsce zbiórki. Może zawitam swoim klasykiem :)

Jak by to nie było zbyt daleko i termin by odpowiadał to i ja swojego klasyka bym pogonił :)
bo po ostatnim skoju mój skuterek prawie umarł, jest teraz na ojomie :(

:
Wyjeżdżacie gdzieś w ten weekend? Jak nie to można by się zebrać i zrobić jakąś traskę. :D
Kempes kiedy Ty wracasz do Olsztyna?

:
Wracam w następnym tygodniu, ale raczej będę bez moto :/ tzn. takiego, którym można sensownie polatać.
Jak sezon się skończy to proponuję przenosiny z ulic do knajp na spotkania przy browarku ;P

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
Wracam w następnym tygodniu, ale raczej będę bez moto :/ tzn. takiego, którym można sensownie polatać.
Jak sezon się skończy to proponuję przenosiny z ulic do knajp na spotkania przy browarku ;P


to wpadniemy do Ciebie obejrzeć kolekcję :D

:
No to kiedy ? 11 listopada wieczorkiem ?

:
a jeszcze 2 dni temu pisałeś mi ze wyjeżdżasz :-|

:
wracam 11, dlatego wieczorem :oczami:

:
kompas a co z Tobą?

:
Jestem od wtorku, ale dajcie mi dojść do siebie :P Jak już ustalicie jakiś termin to dajcie znać. Dostosuję się. Z tym, że ja jednak nie mam moto nadającego się na latanie w grupie.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
No to może marsz niepodległości na gs'ach z kempesem jako plecak ? :P

wloch7
[Usunięty]
:
Widzę temat zdechł, a inicjatywa fajna. Chętnie pośmigam w grupie Gs-ów. W tygodniu ma być marną pogoda, ale weekend zapowiada się ładnie. Kto chętny?

:
wloch7 napisał/a:
Chętnie pośmigam w grupie Gs-ów.

Dyskryminacja jakaś, czy co? :P Na sobotę się piszę :)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
wloch7
[Usunięty]
:
Nie jestem motofobem, oczywiście każdy motocykl jest mile widziany ;)

Sobota pasuję, może uzbiera się grupka. Trasa jeszcze nie ustalona.

:
Jak będę miał kasę to się pisze, tylko preferowałbym coś około 100km :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.