pomorskie
Odpowiedz do tematu

mario35712
[Usunięty]
:
Pora zacząć tu zaglądać. Może się kogoś pozna.

:
lata ktoś coś w swieta? - ja i tak to 533 555 796 :)

:
Czy to ktoś z forum parkuje niebieską F'ke w Gdyni na ulicy 10 lutego przed "Millennium"?

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
Ja czasem jestem w pobliżu niebieską Fką ale to raczej nie ja :) Wiem, o którą ci chodzi, bo też ją widziałem z dwa razy w tamtym miejscu.

:
Też ją widziałem :P Ogólnie sporo gs'ów lata po trójmieście ale mało z forum :przestraszony:

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
:
Ja wczoraj widziałem fioletową GSkę na parkingu przed kościołem Jezuitów: dziewczyna bez kasku sobie ćwiczyła chyba :) Akurat byłem swoją GSką na basenie :)

:
Wczoraj na polance redlowskiej widziałem niebieskiego GS500E. Ktoś tam wczoraj grillowal może? ;)

:
Dziś rano przed 8smą widziałem "szalonego" kierownika GS500 na obwodnicy, zjechał na Osową :)

:
Dzisiaj rano niebieski GS500F zjeżdżał z Estakady na Unruga (kask rzucał się w oczy)

:
:D To ja, a za mną żona w Vitarce :) Jechaliśmy do mechanika na Pucką.

:
Dzisiaj widziałam na Dolnej Bramie w Gdańsku jedną gs-ke czarną bez oznaczeń gsowych.

Kiedy humor ci się zj...ie wsiądź na moto bedziesz w niebie.
:
Wczoraj przy Wakeparku na Osowej chyba Wilk jechał....pływałeś tam ?

[ Dodano: Pon 11 Sie, 2014 ]
Czy ktoś leci do Łeby ? My się wybieramy jutro....mamy szanse kogoś tam spotkać ?

:
Zależy w jakich godzinach. Byłem w Gdańsku (gdzieś od 11 do 13) w Oliwie w Olivia tower (Olivia Business Centre przy hali Oliwia). :]

Tak się zastanawiam nad wypadem do Łeby jutro (piątek), ale to zależy od pogody (zapowiadają deszczowy weekend). Chciałbym wystartować wcześnie rano (gdzieś 5-6 lub coś takiego) i wrócić wieczorem (pewnie w okolicach 20-21). Niestety jestem aktualnie uwiązany i nie mogę wyskoczyć nigdzie na więcej niż pół dnia. Mam pod opieką zwierzaka i nie mogę go zostawić samego.

:
W Łebie było ok, ale niestety w tygodniu (byliśmy we wtorek) było mało motocykli , natomiast Pan sprzedawał tankbagi za 80 zł, zakupiłam bo fajny z tego plecak :D

:
Kto się pojawi na 3 City Run w sobotę ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.