pomorskie
Odpowiedz do tematu

: pomorskie
Zapraszam do pisania i przepraszam za pomyłkowo usunięty wątek.

Mic_gda
[Usunięty]
:
A co to za spotkania w srody na molo w Brzeznie ? cyklicznie to sie odbywa ?

Napisz cos wiecej.

Pozdrawiam

:
Mic_gda napisał/a:
A co to za spotkania w srody na molo w Brzeznie ? cyklicznie to sie odbywa ?

Napisz cos wiecej.

Pozdrawiam


Z tego co pamiętam to już kilka latek liczy sobie zwyczaj spotykania się motocykli na byłym pasie startowym na Zaspie. Od jakiegoś czasu przeniesiono się właśnie na molo w Brzeźnie a później ekipa jedzie i niestety za nią cała masa skuteromaniaków :zdegustowany: na pas trochę poszaleć :hyhy: Co do spotkań to różnie, czasami jest kilkanaście motorków ale pamięta się czasy gdzie było ze 200 maszyn i jeszcze raz tyle wiary :szok: Jak pewnie się orientujesz ulica JP 2 jest dosyć długa i czasami chłopaki robią ustawki na 1/4 z motorkami samochodami.

Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
alesklar
[Usunięty]
:
ja niestety dziś nie dam rady przyjechać bo właśnie jadę odstawić moto na serwis :kwasny:
ale za to w przyszłym tygodniu to już na 100% będe :)

:
alesklar napisał/a:
ja niestety dziś nie dam rady przyjechać bo właśnie jadę odstawić moto na serwis :kwasny:
ale za to w przyszłym tygodniu to już na 100% będe :)


No cóż szkoda :( w takim razie widzimy się za tydzień :D

Serce bije w tempie obrotów maszyny,
treningu godziny,
zamienione plany w czyny...
http://www.polskajazda.pl...ki/GS,500/47771
alesklar
[Usunięty]
:
Już wiem, że na pewno za tydzień będę mógł bo piątek odbieram moto :) Ku mojemu (nie)zadowoleniu będę też lżejszy o parę stów bo okazało się, że mój napęd jest do wymiany, do tego regulacja zaworów i gaźniki...ehhh :zdegustowany: będzie trzeba puszke sprzedać ;)

ZowA
[Usunięty]
:
A gdzie wstawiasz na serwis GS-a??

alesklar
[Usunięty]
:
A to jest dłuższa historia;)
Jakiś czas temu właśnie chciałem wstawić moto do serwisu i zadzwoniłem do marvela - zaprosili mnie na lipiec :rotfl:
Następnego dnia stoję na parkingu z kumplem z pracy i opowiadam mu o tym a on mówi że on zna skądś tam kilku mechaników z marvela. Zadzwonił do jednego z nich i się okazał, że on już tam nie pracuje ale dalej naprawia motocykle i właśnie wrócił z Danii gdzie, przez ostatni rok pracował w serwisie suzuki/ducati. Teraz wrócił do Polski i naprawia motocykle u siebie w garażu - dorabia sobie - więc kumpel mnie z nim umówił. Facet widać, że się zna narzeczy i ceny ma w miarę przystępne - za regulację luzów i gaźniki 200zł. A co najważniejsze terminy ma na za kilka dni :) Zobaczymy jak zrobi to powiem czy dobrze :) Jak coś to mogę dać na niego namiar :)

Zowa a tak na marginesie to Twoja Gsa jest niebieska?? Bo dziś widziałem taką na grunwaldzkiej :)

ZowA
[Usunięty]
:
No niebieska i ze kuferkiem i ze samodzielnie zmontowanymi niebieskimi gmolami ;)

alesklar
[Usunięty]
:
A byłeś dziś na grunwaldzkiej jakoś po południu?? Kuferek nie pamiętam czy był ;)

ZowA
[Usunięty]
:
kolo 15 jechałem od Conradinum grunwaldzką, skręcilem do studzienki i dalej na Morene do domku :)

alesklar
[Usunięty]
:
Hmm no to wychodzi na to, że ktoś jeszcze w Gdańsku ma taka GSke jak Ty bo ja ją widziałem w okolicy Galerii Bałtyckiej :)

A tak przy okazji:
jest ktoś chętny na małą wycieczkę w weekend do Władysławowa / na Hel??

ZowA
[Usunięty]
:
ja to raczej nie dam rady, mam wyjazdówke do pracy. A jak będziesz odbieral moto to zapytaj ile za wymiane sprzegla by koleś chcial

FighteR-600
[Usunięty]
:
witam wszystkich cyklistów z trójmiasta....

pozdro i do zoba na trasie albo jakiejś ustawce w Gd. :D

alesklar
[Usunięty]
:
ZowA napisał/a:
jak będziesz odbieral moto to zapytaj ile za wymiane sprzegla by koleś chcial

Spoko napewno się spytam :)

FighteR-600 napisał/a:
pozdro i do zoba na trasie albo jakiejś ustawce w Gd. :D

Zapraszam w środę na molo lub już w weekend na wycieczkę na półwysep :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.