Rekonstrukcja Stronsko- Belen, 7 wrzesnia
Odpowiedz do tematu

: Rekonstrukcja Strońsko- Beleń, 7 września
Witam:) Zapraszam Was na rekonstrukcję historyczną walk obronnych z 1939 roku do Strońska, okolice Sieradza, 7mego września. Plakat:


I jakieś tam z poprzednich edycji:









Dodam, że to najstarsza tego typu rekonstrukcja w kraju, jedna z największych i na pewno najbliższa historii- dokładnie odtwarza wydarzenia które miały miejsce w dokładnie tym miejscu. Poza tym jest to ostania duża inscenizacja historyczna w Polsce gdzie nie ma Wehrmachtu w trampkach, z smartfonami, Polaków z 1939r. w czeskim umundurowaniu z kałaszami itp- kładziemy bardzo mocny nacisk na ,,prawidłowość" umundurowania i zachowania. Nie zobaczycie też walk na tle dmuchanych zamków i automatów do waty cukrowej w okopie. Polecam każdemu kto lubi historię i każdemu kto chce nacieszyć oko wybuchami, walkami. Udział zapewniło ponad 100 rekonstruktorów z obu stron, dwa samoloty, być może będzie tankietka. Zapraszam!!!!

:
Również polecam, bywam co roku, naprawde robi duże wrażenie :)
Niestety w tym roku jestem wtedy nad morzem :)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
Kazik
[Usunięty]
:
Wybiera sie ktos? :)

robert3
[Usunięty]
:
Na pewno będę to moje strony serdecznie zapraszam bo naprawdę warto to juz będzie kolejna rekonstrukcja moja.

:
Miło czytać że widzowie wracają, widać chyba się podoba:)

Kazik
[Usunięty]
:
na ja wlaśnie chyba wpadnę, może jeszcze ktoś się przyłączy :)

:
Ja się uczę... :wstyd:

GS 500E -> GSR 600 -> GSXS 1000
Kazik
[Usunięty]
:
juz na pewno ci dobrze idzie, nie bądź taka skromna :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.