Ubezpieczenie gs-ski
Odpowiedz do tematu

:
A powiedzcie mi czy te pomniejsze firemki mają atrakcyjną ofertę dla motocyklistów na OC? Bo ja jeszcze z kiedyś pamiętam, że PZU było dobre do nowych aut, motocykli i przyczepek. Jak sobie kilka miesięcy temu kalkulowałem to wychodziło mi u nich najtaniej, druga była Warta ale ciutkę drożej. Niektóre firmy to mają mocno zaporowe stawki.

BTW, nie bardzo rozumiem po co młodzi kierowcy rejestrują moto na siebie. Jak już kupiłeś moto na siebie to robisz 1% darowizny na rodzica i po problemie. Zwolnione z podatku bo w 1. linii, w dowodzie dopiszą współwłaściciela i można korzystać ze zniżek.

Suzuki GS 550 M Katana '82
:
Ded pewnikiem dlatego, ze młodemu o stłuczkę nietrudno, a rodzicom szkoda zniżek. Ale nawet ze zwyzką za wiek 420 zł wydaje mi się bardzo dużo.

Swoje pierwsze moto (Fazer 600ccm) rejestrowałem na siebie w wieku 21 lat za jakieś 220zł.


A ta zniżka na 25latki to tak, wymagana jest bezszkodowość, ale tylko przez ostatni rok.

:
ja ma na siebie, z tego wzgledu co napisał xalor, nie chciałem żeby rodzicom zniknęły zniżki. I nie żałuje tej decyzji, bo kolizje niestety rok temu miałem.
Ja motocykl kupiłem w wieku 18 lat wtedy płaciłem 360, podczas czego miałem kolizje z mojej winy. Później ludzie trąbili o podwyżkach OC na motocykl, teraz ubezpieczałem gdzieś w październiku i "znajomy" przedstawiciel znalazł mi za 240 z groszami. Nie wiem jak on to robi, ale wszystkim motocyklistą którzy do niego przychodzą, praktycznie proponuje najniższe ceny :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Ja w tamtym roku jeszcze miałem za GSa niecałe 90 w PZU, no ale mnie zwyżki za wiek już nie łapią. Ciekawe, ile będzie w tym roku, bo za WSK już zapłaciłem w tym roku 143...

Pozdrawiam
Grzesiek
Non in verbis, sed in rebus est!
"Przychodzi facet do Pewexu:
- Poproszę kilo cacało.
- Proszę Pana, proszę. Ale nie mówi się "cacało", tylko "kakao". Czy coś jeszcze?
- Dziękuję. Poproszę jeszcze kilo kukru.
- Proszę bardzo, ale nie mówi się "kukru", tylko "cukru"...
- Curwa ale kyrk!"
:
Siemka mamy na pokładzie jakiegoś agenta ubezpieczeń? :) interesuje mnie ile wyniesie mnie składka OC za gs'a a kalkulatory internetowe pokazują wartości większe niż warty jest mój motocykl :wstyd:

:
Ja zapłaciłem 136 kilka tygodni temu w PZU.

Pozdrawiam
Grzesiek
Non in verbis, sed in rebus est!
"Przychodzi facet do Pewexu:
- Poproszę kilo cacało.
- Proszę Pana, proszę. Ale nie mówi się "cacało", tylko "kakao". Czy coś jeszcze?
- Dziękuję. Poproszę jeszcze kilo kukru.
- Proszę bardzo, ale nie mówi się "kukru", tylko "cukru"...
- Curwa ale kyrk!"
:
mi w PZU 162 a w zeszłym 146

GS 500 SF
:
A ja w link4 123 złocisze...

:
BociekPL, gdzie ubezpieczałeś? Domyślam się, że w Lubaczowie tylko w którym biurze?

:
PZU

GS 500 SF
:
Ale zabuliłem w PZU.... 480zł ale brak jakichkolwiek zniżek i dodatkowo zwyżka za wiek...

:
No to ja się pochwalę, dzisiaj byłem ubezpieczyć jedną z GSek i płacę uwaga! .... 38zł. :cwaniak:

Wiem, wiem, teraz mnie nienawidzicie ;-)

:
chyba rata pierwsza z pięciu :)

GS 500 SF
:
A nie, należe do PZMotu,a motocykl ma powyżej 25lat. Doliczają do Twoich zniżek i kwoty OC jeszcze 70%.
Mam jeszcze t4 z 93 roku i płacę za nią 252zł.

.... z resztą wszystkie moje pojazdy mają powyżej 25 lat ;-) .... oprócz auta żony i tu OC boli.

Ale jak "kolekcjonujesz" "złomy" polecam.

:
Fazer
145 zł na rok dzisiaj zapłaciłem
138 rok temu
bez NNW

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.