Ubezpieczenie gs-ski
Odpowiedz do tematu

:
Grz.Ko napisał/a:
Ja robiłem podobnie , bo nieufny jestem z zasady :) a ten kalkulator Cuk to faktycznie jest pomocny w szukaniu najtańszej polisy.

Ja to mam znajomego agenta,ale z ciekawości sprawdzę , bo jak czytam ile płacicie to mi się wydaje ze trochę dużo woła ode mnie...

:
Rzeczywiście sporawo płacicie.

Mi wychodzi OC 41zł w PZU (zwyżka za wiek, zniżka za rocznik Suzuki - 1990).

:
xalor napisał/a:
Rzeczywiście sporawo płacicie.

Mi wychodzi OC 41zł w PZU (zwyżka za wiek, zniżka za rocznik Suzuki - 1990).


Możesz rozwinąć temat - ile % tej zniżki za wiek motocykla (szczerze mówiąc pierwszy raz o czymś takim słyszę).
Ile posiadasz % zniżek za bezszkodową jazdę? Zarejestrowany w KRK? i czy to 41zł to za rok ? :szok:

:
Tak, to cena za rok w Krk.

Zniżka nazywa się "pojazdy zabytkowe" i wynosi 70%. Najpierw od stawki podstawowej odliczane są wszystkie zwyzki/znizki typu za wiek, bezszkodową jazdę, przedłużenie itp i od tej końcowej kwoty jest odejmowane dodatkowe 70%.

Warunki są dwa:
- pojazd musi mieć rocznikowo conajmniej 25 lat (ale może być zarejestrowany na zwykłych, białych tablicach)
- trzeba być zrzeszonym w jakimś automobilklubie (składki roczne kilkadziesiąt zł).

Jak się ma starszy rocznik to polecam, na samochody też działa (jak miałem jeszcze stary to płaciłem za 1.6 osobowy 230zł na max zwyżkach).

:
O kurcze, mój jest starszy a płaciłem 2 tygodnie temu 150zł. Wszystkie zniżki, meldunek Ciechanów. Jak wygląda ta sprawa ze zrzeszeniem? To musi być jakiś oficjalnie istniejący klub mający osobowość prawną? Trzeba to jakoś dokumentować czy wystarczy na oświadczenie? Ubezpieczałem u znajomego agenta i nic nie mówił o tym ale on chyba średnio ogarnia niuanse ubezpieczeniowe bo to starszy gość.

Suzuki GS 550 M Katana '82
:
Trzeba okazać legitymację członkowską, ponieważ jest wpisana w polisę i jest podstawą do zniżki. Chyba najtańszą opcją jest pakiet assistance w pzmocie, który oprócz członkostwa daje jeszcze lawetę raz w roku. Kosztuje ok. 70 zł, robisz przelew, do tygodnia dostajesz pocztą legitymację i możesz rejestrować ze zniżką.

Oczywiście klubów jest dużo więcej, można znaleźć coś w swojej okolicy, może będzie fajniej.

:
To ekstra. Kupując ten assistance w PZ mot miałbym zestaw OC + PZMot o 28zł taniej niż same OC teraz.

Suzuki GS 550 M Katana '82
:
Ponieważ miałem stłuczkę samochodem niedawno wspomniana wyżej zniżka na Suzuki mi przepadła i OC wzrosło z 41zł na 137 zł. Myślałem, że będzie gorzej.

:
Czyli to ważne tylko jak masz bezszkodowość? Pytałem zaprzyjaźnionego agenta o to co napisałeś i miał się dowiedzieć. Niby teraz mam maks zniżki i chętnie bym z tego skorzystał ale w takiej sytuacji to wygląda dużo mniej atrakcyjnie.

Suzuki GS 550 M Katana '82
:
137zł po podwyżce ehhhh. Jak ja bym chciał mieć kwote zaczynajacą się od 1xx :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Mordkaaa znam ten ból. Ciekaw jestem ile teraz przyjdzie. Zna ktoś może jakąś porównywarkę ubezpieczeń dla motocykli ala rankomat.pl?

:
ja w listopadzie za giełesa w pzu zapłaciłam 128zł z pełnymi zniżkami i przy bezszkodowej jeździe

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Ja mam prawko A2 od października 2016, zarejestrowałem Gs-ka na siebie i ubezpieczenie OC wyniosło mi 420zł za rok w PZU... dodam że to pierwszy pojazd który jest na mnie zarejestrowany także ceny są super :zdegustowany:

Nie wystarczy mieć benzynę we krwi, trzeba też oleju w głowie.
:
Mi z 360 w pierwszym sezonie, udalo zejsc sie do 250 w tym co byl. Teraz ciekawe ile wyjdzie :/

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Dzieciaki :P

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.