WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Promowanie bezposrednie
Autor Wiadomość
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   Promowanie bezpośrednie

Też jestem zainteresowany promowaniem forum. Robię to po swojemu. Najlepsze jest to że ludzi mających GSki a nie będących jeszcze członkami forum GS 500 jest spora większość. Dzwoni do mnie klient to w kilku pierwszych zdaniach jak widzę że jest właścicielem GS 500 pytam się czy jest członkiem forum. Jak jest członkiem to od razu przechodzimy na Ty. Jak nie jest zapraszam taką osobę na forum jednocześnie się dziwiąc ze jeszcze nim nie jest. :)
Z drugiej niezależnie strony wysyłając maile mam w stopce zaproszenie z linkiem do Forum GS 500. Dla mnie ważne jest by mój potencjalny klient miał zaufanie. Sklepów internetowych jest trochę poza tym jest allegro. A forum przez swoje kontakty i rozmowy może mi pomóc w tym ale też i mógłby zaszkodzić :) . Tego też się boję by ktoś mi nie zaszkodził. To obosieczna w sumie broń.
Wszystkie sposoby reklamy są dobre ale na forum będą się zapisywać i pisać tylko osoby które coś z tego bedą miały. A mamy naprawde dużo do przekazania. Instrukcje naprawy, techniki, techniki jazdy, zloty, fajne rozmowy . Itp.
Dlatego ważne jes(I tak jest dzięki staraniom moderatorów pod czujnym okiem adminów) by forum było czytelne i mało było śmieci.
Działy techniczne są ważniejsze dla nowych użytkowników. Tak mogą się dowiedzieć o swojej GSce co nieco. Dopiero później nawiązują kontakty. Chociaż są widzę osoby które są tu już tylko dla kontaktów. Bo po swoim pierwszym motocyklu GSce pozostał im tylko sentyment i wspomnienia.
Można podzielić członków forum.
-niezalogowani szukających informacji o GSkach
-zalogowani którzy sporadycznie wchodzą jak mają kłopot ze swoją GSka
-zalogowani właściciele GSek którzy są aktywni prawie wszędzie
-zalogowani byli właściciele GS aktywni na działach udzielający porad jako starzy wyjadacze.
-zalogowane osoby będące tu tylko dla dobrego towarzystwa.
-moderatorzy i admini pilnujący porządku
Na siłę nikogo do Forum nie wstawimy tylko trzeba wg mnie przekazywać co można jako członek forum skorzystać.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
Ostatnio zmieniony przez Set3 Sob 03 Sie, 2013, w całości zmieniany 2 razy  

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

Set3 napisał/a:
A mamy naprawde dużo do przekazania. Instrukcje naprawy, techniki, techniki jazdy, zloty, fajne rozmowy . Itp.

Dlatego ważne jest by forum było czytelne i mało było śmieci. Działy techniczne są ważniejsze dla nowych. Tak mogą się dowiedzieć o swojej GSce co nieco.


Piękny wywód i słuszny nie można powiedzieć tylko jaka jest twoja konkluzji z powyższego, czy chcesz tym dać zielonym i czerwonym do zrozumienia, że forum w obecnej formie jest źle prowadzane, nieczytelne etc. bo w sumie nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi, co ona miała wnieść.

Set3 napisał/a:
Można podzielić członków forum.
-niezalogowani szukających informacji o GSkach
-zalogowani którzy sporadycznie wchodzą jak mają kłopot ze swoją GSka
-zalogowani właściciele GSek którzy są aktywni prawie wszędzie
-zalogowani byli właściciele GS aktywni na działach udzielający porad jako starzy wyjadacze.
-zalogowane osoby będące tu tylko dla dobrego towarzystwa.
-moderatorzy i admini pilnujący porządku

dodać tu można jeszcze kilka kategorii ludzi np. na podstawie ostatniego tygodnia: rejestrujący się na forum tylko po to aby sprzedać swoją GS'e i niejako uatrakcyjnić ją, tym, że jest od forumowicza - choć mając ją kilka - kilkanaście sezonów jakoś właściciel nie miał chęci czy ochoty się tu rejestrować.

Tylko co to wszystko zmienia. Osoby prywatne w swojej prywatnej korespondencji przecież nie wkleją sobie stopki z adresem forum, jakoś tego nie widzę.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

Oj Studi ta Twoja logika. :)
Poprawiłem opis. Nie chodzilo mi oczywiście, że jest nieczytelne. Tylko własnie o to że te opitalanie czasem członków za bałaganiarskie wpisy przez moderatorów i przepisywanie wpisów do innych działów ma naprawdę sens
Stopka pod mailem może nic nie zmieni. Ja mam, ale masz race ja mam czesto maile służbowe do motocyklistów.
Ale bardziej chodziło mi o to by uspokoić niektórych z propozycjami promowania forum. Pewnie, że jest sporo sposobów promowania ale tak naprawdę osoby zainteresowane same nas znajdą. Tylko musimy sie postarać przez wspólnych znajomych mających GS ki się po prostu o nas dowiedzieli.
FB naszego forum widze działa kilka miesięcy i nie za bardzo jak widać się przyjmuje. Założyłem z kolegami FB fanów klubu rowerowego WKTR 3 tyg temu i juz mamy kilkaset osób co Lubią i odwiedzają.
Forum GS ma juz naprawdę duże poważanie w swiecie motocyklowym a szczególnie miłośników GS 500. I żyje też już swoim niezależnym życiem. Co widać na SB :) . Jestem czasem na innych forach i wg mnie nie ma tam tej energii i życia co u nas. Ale napewno jestem stronniczy :)
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
 
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

Set3 napisał/a:
FB naszego forum widze działa kilka miesięcy i nie za bardzo jak widać się przyjmuje

Wynika to z tego, że forumowicz chciał dobrze a potem został "naprostowany" co do jego koncepcji fanpejdża i można by powiedzieć, że w tym momencie projekt umarł śmiercią naturalną, więc nie dziwne, że nikt tego nie lajkuje skoro tam się nic nie dzieje.

Set3 napisał/a:
Forum GS ma juz naprawdę duże poważanie w swiecie motocyklowym a szczególnie miłośników GS 500

Nie tylko GSowców, ostatnio coprawda na PW koresponduje ze mną forumowicz z łodzi, który szuka dopiero pierwszego moto, ale nie tylko GS'a i o CB500 jestem mu w stanie więcej powiedzieć niż niektóre osoby z forum Chądy, jakieś miesiąc czy dwa temu z kolei zarejestrował się i zadał pytanie użytkownik jak dobrze pamiętam GSXF'a (problemy z elektryką) i dostał odpowiedź w przeciągu chwili od napisania posta, czego nie można było powiedzieć o forum markowym. I tak można by mnożyć, dlatego aktywni użytkownicy forum pozostają tu mimo zmiany moto.

Set3 napisał/a:
Jestem czasem na innych forach i wg mnie nie ma tam tej energii i życia co u nas. Ale napewno jestem stronniczy

Witać obaj jesteśmy stronniczy, bo jestem też na forum ścigacza, forum motocyklistów i od niedawna na forum DL'a a mimo to tutaj czuje się o wiele lepiej, tam atmosfera jest jakaś taka ... sztywna, przynajmniej ja tak to odbieram.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
Grzechu16 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2007
Pochwał: 12
Posty: 2051
Skąd: Czechowice-Dz/Kraków
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

studi napisał/a:
Set3 napisał/a:
Jestem czasem na innych forach i wg mnie nie ma tam tej energii i życia co u nas. Ale napewno jestem stronniczy

Witać obaj jesteśmy stronniczy, bo jestem też na forum ścigacza, forum motocyklistów i od niedawna na forum DL'a a mimo to tutaj czuje się o wiele lepiej, tam atmosfera jest jakaś taka ... sztywna, przynajmniej ja tak to odbieram.

Ja również przeglądam jeszcze kilka for również samochodowych i nawet na takich mniejszych forach, dotyczących konkretnego motocykla/samochodu nie ma nawet w połowie takiego ruchu jak u nas. U nas każdy chwali się czym jeździ, w razie jakichś problemów na pewno ktoś będzie w stanie pomóc, mamy opinię o ubraniach motocyklowych, oponach a co najważniejsze cały czas przybywa tych informacji.

Tak czy inaczej najfajniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że co roku dzięki osobom podejmującym takie trudne wyzwanie odbywa się oficjalny zlot forumowy, ale i też Skorzęcin wchodzi powoli do tradycji forumowej. Poza tym ludzie umawiają się na wspólne wypady, dział REGIONY "żyje". Tylko się cieszyć ;)

Edit: Tak nawiasem mówiąc przypomniało mi się, jak zakładałem forum na darmowym serwisie phorum.pl i mniej więcej w tym samym czasie ktoś próbował też wystartować z forum o GSie, w sumie myślałem nawet, żeby się na nie przenieść bo i tak marnie to wygląda jak mamy zarejestrowanych raptem kilku użytkowników (na tamtym forum było juz z tego co pamiętam ponad 20 osób) a tu udało się z czasem zgromadzić tyle świetnych osób na forum... Aż się buzia cieszy :)

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
 
yaszczi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 03 Lis 2009
Pochwał: 46
Posty: 3289
Skąd: Dopiewiec
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

Dzięki temu, że bardzo dużo użytkowników zna się osobiście klimat na forum jest jaki jest.
Forum tworzą właśnie ludzie i nie da się ukryć, że forum tworzą SUPER osoby ;)
_________________
szatan, zło i patologia...
 
 
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

Na pewno jest sporo fajnych rodzynków. O każdym można by coś nawet napisać. :) Po kilku zlotach i pisaniu na forum można ciekawe wnioski wyciągnąć.
Potem też są i zabawne chwile jak na wypadzie do Kołobrzegu.
Starszy kolega motocyklista pyta nas po wspaniałym obiedzie:
- co to za banda. pyta się mnie - byliśmy w podobnym wieku.
Na to mu odpowiedziałem
- zlot forum GS 500.
- Ależ was jest 12 a tylko 2 GSki
- Tak, ale my jesteśmy fanami tych GSek.


Przyznam się że dopiero później zrozumiałem ten kawał co sam mu powiedziałem.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
 
 
 
wolf 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 38
Dołączył: 25 Maj 2010
Pochwał: 11
Posty: 536
Skąd: Świdwin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Set3 napisał/a:

- zlot forum GS 500.
- Ależ was jest 12 a tylko 2 GSki
- Tak, ale my jesteśmy fanami tych GSek.



:rotfl: :rotfl:
Padłem :D

ja też swoje trzy grosze dorzucę... Tak samo jestem na kilku forach ale nawet za bardzo się tam udzielać nie mam chęci... Tutaj czułem się dobrze zanim jeszcze kogokolwiek poznałem osobiście :super: Spotkało się tu sporo ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia, zawszę z chęcią z nimi popiszę a i "herbatki" na zlocie się napiję :)
_________________
Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
 
 
danny 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 6
Posty: 798
Skąd: Poznań / Choszczno
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Przeczytalem temat, ale nie czaje co on mial wnosic :rotfl: :rotfl:

Set3 napisał/a:
FB naszego forum widze działa kilka miesięcy i nie za bardzo jak widać się przyjmuje. Założyłem z kolegami FB fanów klubu rowerowego WKTR 3 tyg temu i juz mamy kilkaset osób co Lubią i odwiedzają.

To dlatego ze administracja forum nei zgodzila sie na to aby tamten profil FB był oficjalnym forumowym ;]
_________________
Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
 
 
studi 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 50
Dołączył: 08 Lis 2009
Pochwał: 236
Posty: 3561
Skąd: Słoneczna Italja
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

danny napisał/a:
To dlatego ze administracja forum nei zgodzila sie

przypomnę Ci, że w tamtym temacie wypowiadała się nie tylko administracja forum i większość była przeciw nie tylko administracja (za: danny, nożownik, ingaginger, AirMJ, DziK przeciw: johnny_doe, piotras, Machu, lukasW124, dunja, Yaszczi, simin, RedShadow, Grzechu16), natomiast Ty po mojej ofercie wspomożenia rozwijania forum zwinąłeś się z tematu i zniknąłeś "jak łeb u świni" więc byś lepiej już nic nie wypominał. I z tego co pamiętam to problemem było raczej jakieś sensowne powiązanie tego z forum aby nie trzeba było dwa razy w tych samych miejscach tego samego zamieszczać (np. informacji o zlocie, czy relacji ze zlotu) i jak by się to miało do realizacji postulatów aby tego typu relacje nie były publiczne z różnych względów.

Ale odbiegamy od tematu, którym wg. Set'a było bezpośrednie promowanie forum, a nie pośrednie przy pomocy portali społecznościowych.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
 
 
 
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Danny jej ja nawet nie pomyślełem o Tobie i forum pisząc o promowaniu forum. Podałem przykład. Tak samo są przecież propozycje pulowery, koszulki, naklejki i inne.
Myślałem o tym właśnie by pomyśleć kogo i po co mamy zapraszać na forum i do nich dotrzeć. Ja akurat proponowałem właśnie promowanie bezpośrednie czyli informowanie innych użytkowników gsek że takie forum istnieje i co może nam dać.
Najważniejsze nie jest sposób tylko jak dojść do tych ludzi. Pisałem że spora grupa ludzi posiadająca GSki nie wie o naszym forum. I tu właśnie jest ból jak do nich dojść.
Masz filtry na FB by wysłać inf do tych ludzi i czy mają też FB jak nie szukali forum w googlach.
Ja akurat informuje użytkowników GSek którzy do mnie dzwonią o istnieniu forum lub w meliach wysyłam im link w stopce. Szkoda że nie ma narzędzi na forum które powiedzą jak logują sie nowi członkowie i skąd się dowiedzieli o forum.
Ale każdy z nas jak widzi kogoś na GSce może z nim porozmawiać i powiedzieć o nas naprzykład.

A co do FB panowie sorki pisałem że zrobiłem stronke dla mojego klubu. Razem z kolegą we dwójkę popracowaliśmy trochę. Powysyłaliśmy zaproszenia i linkujemy właśnie naszą klubu stronę i mamy gości dużo więcej niż Wy. I ja nawet nie pytałem zarządu klubu czy mogę. Jak będą efekty to sami zobaczą jak nie to topa :)
https://www.facebook.com/wktr.walcz
informacje którą wstawiłem o zawodach od 1 sierpnia czytało już 1200 osób. I o to w sumie nam chodziło. Narazie nie płaciliśmy za reklame FB.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
 
 
 
danny 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 6
Posty: 798
Skąd: Poznań / Choszczno
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

studi napisał/a:
i zniknąłeś "jak łeb u świni" więc byś lepiej już nic nie wypominał

Hm, po prostu jak kazdy w branzy IT cierpie na przypadlosc nazywanem brakiem czasu ;]

Set3 napisał/a:
Myślałem o tym właśnie by pomyśleć kogo i po co mamy zapraszać na forum i do nich dotrzeć. Ja akurat proponowałem właśnie promowanie bezpośrednie czyli informowanie innych użytkowników gsek że takie forum istnieje i co może nam dać.
Najważniejsze nie jest sposób tylko jak dojść do tych ludzi. Pisałem że spora grupa ludzi posiadająca GSki nie wie o naszym forum. I tu właśnie jest ból jak do nich dojść.

W sumie jedyne co pamietam z tematu ktory poruszal kwestie FB bylo ogolne przekonanie, ze 'przeciez forum nie ma co promowac, uzytkownicy przeciez nas znajduja i sei rejestruja' :hyhy:
_________________
Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
 
 
sziwu 


Model GSa: Planuję GSa
Wiek: 29
Dołączył: 14 Paź 2011
Pochwał: 7
Posty: 339
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

W mojej ocenie forum nie potrzebuje jakiegoś niesamowitego promowania, wystarczy tylko pamiętać to o czym Set napisał, czyli jakieś drobne odnośniki jeśli się siedzi w branży motocyklowej i szepnięcie "dobrego słowa" o forum przy okazji poznania nowego gs'owicza. Śledziłem pomysł odnośnika do forum na fb ale tak jak wcześniej wspomniano problem byłby z synchronizacją z forum w efekcie czego część informacji i rozmów była by na fb a część na forum. Pomysł był raczej słaby a w moim odczuciu zbędny. Prawda jest taka, że każdy kto chciałby być na forum nie ma najmniejszego kłopotu z jego odnalezieniem ponieważ po wpisaniu frazy "gs 500" w wyszukiwarkę google forum wyskakuje na drugiej pozycji zaraz pod obrazkami. Wydaje mi się, że jeśli ktoś nie wie o forum to albo gs mu się nie psuje a drobne usterki naprawiał sam bez pomocy internetu, albo nie ma potrzeby integracji z innymi osobami.

Natomiast kiedy usłyszałem o motocyklu jakim jest GS 500 jeszcze w gimnazjum zacząłem się nim bliżej interesować, ponieważ podobał mi się wizualnie a i opinie były bardzo pochlebne, znalazłem coś co spełnia moje wymagania i zapragnąłem go mieć. Głównym źródłem informacji jak nie trudno się domyśleć było to forum z którego znalezieniem nie miałem problemu. Mniej więcej po pół roku czytania i przeglądania tematów uznałem, że warto jest się zarejestrować. Atmosfera jest luźna, wszyscy są pomocni, nie ma żadnych uprzedzeń co do tego kto czym jeździ, zwyczajnie atmosfera luźnego grona kumpli którzy lubią sobie pożartować. Pewnie gdyby nie to, nie wyskakiwał bym tu ze swoim skuterem pomimo tego, że wcześniej gs'a na oczy nie widziałem i prawdopodobnie skończył bym na przeglądaniu stron. Tak się jednak nie stało a forum automatycznie mnie wciągnęło, dzięki temu poznałem jak narazie dwie sympatyczne osoby i mimo, że mam skuter to są spoty i jakieś drobne przejażdżki. Już pominę fakt, że sprawiło mi to ogromnego banana na twarzy bo umożliwiło bliżej poznać maszynę którą chcę mieć. Pierwsza przymiarka, pierwsza przejażdżka itd.. ;) Jestem jeszcze na dwóch innych forach w tym samochodowym i tam ludzie są jacyś sztywni, obcy dla siebie a pomoc jest na zasadzie "odwal się" w przeciwieństwie do tego miejsca i uważam, ze jest to ogromna zaleta tego forum i mam nadzieję, że się to nie zmieni ;) Zapomniał bym dodać, że przecież forum oferuje znacznie więcej niż może z nazwy wynikć, jest tu masa postów o bezpieczeństwie, technikach jazdy i zasadach jazdy w grupie, dużo jest również o pierwszej pomocy. Z tego mniejsca o tym wszystkim się dowiedziałem i zacząłem chłonąć tę wiedzę i ćwiczyć. Trochę się rozpisałem ale tak wyszło :P
_________________

Autor postu otrzymał pochwałę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.