tapatalk
Odpowiedz do tematu

: tapatalk
Ostatnio zauważalnym na spocie że większość wchodzi na forum przez smartfony.
są skrypty forum obsługujące wersie mobilne. Ale poco całe forum przerabiać jak teraz jest sezon i należy śmigać:)

Zwracam sie z uprzejma prośbą o dołożenie łatki tapatalk do naszego forum.

na pewno wiekuistość użytkowników będzie zadowalano zwłaszcza ze już są koledzy UK:)

Pozdrawiam

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Problem w tym ze to forum ma za stary silnik - i (chyba) nie istnieje plugin taptalk do tej wersji :>

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Było już o tym kilka razy w temacie ogólnym nt. rozwoju forum. Dopóki nie przejdziemy na phpbb3 nie ma możliwości zainstalowania tapatalka.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
:(
to rozumiem ze nasz nadworny informatyk:) niema teraz czasu bo jeździ do odcinki:)
:(

Może go skusimy piwem na zlocie:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
żółwik
[Usunięty]
:
Tapatalk nie obsłguje modyfikacji PHPBB2 by Przemo. Trzeba zrobić migrację bazy do PHPBB3

:
http://forum.gs500.pl/vie...p=162211#162211 Tutaj jest i o tapatalku i o trwającej migracji na phpBB3

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Wiec mysle ze ten temat mozna zamknac ;)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Apel do forumowiczów

http://forum.gs500.pl/vie...p=181631#181631

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
no to czekamy na chętnych:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
no to sezon przyszedł i znowu nie będzie czasu na zmiana silnika :(

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
tholin85, a zgadnij ile osób odpowiedziało na mój apel, to takie retoryczne pytanie.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
:wstyd: jak bym trochę więcej umiał to bym sam się za to zabrał ;)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Może spróbować podpiąć ogłoszenie pod główną stronę i np w ramach podziękowania zaproponować darmową koszulkę forumową przy najbliższej edycji?

:
Ja tez korzystam ze smartfona nieraz w korzystaniu z forum.. I nie narzekam.. A jak przejdziemy na nowy silnik to chyba mnie licho porwie zarowno przy korzystaniu z www jak i smartfona :/

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
no i co wiedziałem ze jak się rozda adminy za darmo to nic nie zrobią. najpierw zmiana później ranga:)

Gdzie jest taptalk?

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.