WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Yarccom
Sro 29 Paź, 2008
podkarpackie
Autor Wiadomość
Podkopnik 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 1023
Skąd: Warszawa/Opoczno
Wysłany: Sob 14 Mar, 2009   

Daj sobie spokoj lepiej z tym motongiem cały poobijany nie wiadomo co sie z nim działo. Idzie wiosna niedługo bedziesz mógł przebierać jak będziesz chciał. ;)
_________________
Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
 
 
wlewacz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Mar, 2009   

Dokładnie tak samo myślę, ale jestem taki desperat że chyba pojadę po F-kę do Bielska Białej za 9.600 myślę że warta uwagi http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1178749
 
 
leon 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 43
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 1819
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 14 Mar, 2009   

Jeśli ta wyobijana byłaby w dobrym stanie technicznym, a uszkodzenia ograniczałyby się tylko do tych kosmetycznych, to też można się nią zainteresować. Jeśli sprzedający by jeszcze spuścił z ceny na naprawy... Tak kupiłem swoje seicento - porysowany zderzak, minimalnie wgniecione drzwi i tylny błotnik, z tego względu niższa cena. Przez dwa lata dołożyłem tylko około 200zł na mechanizm wycieraczek i wentylator nawiewu powietrza. Poza tym wszystko chodzi jak złoto. A uszkodzeń nie naprawiłem - taniej było się do nich przyzwyczaić ;) .

Ale najpierw oglądnij tę z BB. Śliczna i naprawdę nie widzę na fotkach niczego do czego można by się przyczepić. :)
_________________
http://picasaweb.google.com/leon.1981.krk
http://www.grupa-poludnie.info
 
 
 
wlewacz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009   

Dziś jestem w Warszawie oglądać F-kę 2004 r. pierwszy właściciel 35 tys. przejechane
nigdy podobno nie miał szlifa 9 tys. zł kasę mam także jak serwis i ja ocenie że ok to biorę :)
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

Wiem ze możecie miec troche dalej niż ja ale co to jest pare kilometrów więcej w ta czy wtamtą dla Gsowców :D W poniedziałek lany jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bochni. Jest ktoś chętny możemy sie ugadać w Tarnowie i pojedziemy razem . Jacyś chętni oczywiście jesli nie bedzie padać :/
 
 
wlewacz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Maj, 2009   

Zakupiłem tą z W-wy, poregulowałem wszystko, dziś w dość tęgim tempie przejechałem 180 km i myślę, że powinno już wszystko grać :) Jeśli nie będzie za daleko to mogę z kimś się umówić na wspólne latanie :)
 
 
kikon18
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Maj, 2009   

Panowie z Podkarpackiego, zapraszam na forum motocyklowe

http://www.motofanipodkarpacie.pun.pl/forums.php

Na tym forum często robimy wspólne wypady tu i tam, mój nick na nim to kiki_1989 jak coś mogę pomóc. Wczoraj zrobiliśmy piekną trasnę mierzącą 450 km w 10 motocykli. Świetna atmosfera. Pozdrawiam i zapraszam.
 
 
pchelka 

Wiek: 39
Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 88
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sro 27 Maj, 2009   

Wpadne zobacze - tarnobrzeg się zgłasza :) jak tylko doprowadzę moto do stanu używalności ... i kask jeszcze...
 
 
snajper130
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lip, 2009   

mozecie mnie dodac do was, jestem z Jaroslawia
i witam wszystkich z okolic :)
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

podkarpackie coś zamiera :/
 
 
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2009   

To ja coś ożywię :)

Komunikat nr. 1 z 3.09.2009 r.
Zakończenie sezonu motocyklowego A.D. 2009 w Małej 4.10.2009 r.

Spotkamy się w niedzielę 4 października 2009, na stadionie w Małej.
Hasło zlotu brzmi "Razem i bezpiecznie". Promujemy braterstwo wśród motocyklistów i szeroko rozumiane "bezpieczeństo" na drodze.
Spodziewamy się około 10 tys. motocykli z Polski i gości z Estoni, Litwy, Ukrainy , Słowacji i Holandii.
Honorowy Patronat nad Zlotem sprawuje p. Marszałek woj. podkarpackiego.
Patronat medialny: Świat motocykli, Gazeta Nowiny, Nowiny 24, Radio Rzeszów, Radio VIA, MOTOCYKLE.COM.PL, MOTOGEN.PL. Czekam na decyzje RMF FM i TVN Turbo.
W organizacji Zlotu bardzo aktywnie współpracują: Urząd Marszałkowski, Gmina Ropczyce, WORD, ITD,PZM, CRM drużyny OSP z gminy Ropczyce, CenterMed Tarnów, mieszkańcy Małej, motocykliści.

Program Zlotu:
7.00 - rozpoczęcie
Na drodze wjazdowej do Małej będą bramki na których wjeżdzający motocyklista będzie musiał uiścić opłatę w wysokości 10 zł - na pokrycie kosztów organizacji Zlotu. Taką samą opłatę muszą uiścić dorośli "nie motocykliści". Dzieci wchodzą za darmo.
Przyjeżdzających pierwszy raz do Małej, zachęcamy do odwiedzenia przed wjazdem na stadion Pomnika Chrystusa Króla.
Będzie też otwarty dla zwiedzających, remontowany ponad 400 letni drewniany, barokowy kościół.
Na czas Zlotu motocykle ustawiać będziemy w wyznaczonych miejscach na płycie stadionu, oraz na przygotowanym parkingu, a także na parkingu obok szkoły, kościoła a dalej wzdłuż drogi.
Bezwzględnie podporządkowujemy się w tym względzie służbie porządkowej odpowiedzialnej za porządek na imprezie.
PAMIĘTAMY aby na impreze zabrać ze sobą podkładkę pod stopkę motocykla i plastikowe zaciski ( 2-3 szt. ) do zamocowania chorągiewki.
Biorący pierwszy raz udział w Zlocie udadzą się do recepcji, zostawiając tam swoje namiary adresowe (e-mail).
Dzięki temu, będą w przyszłości na bieżąco informowani e-mailami o kolejnych wydarzeniach w Małej.
Pamiątki ze Zlotu (breloczki, blachy, kartki), będą do nabycia w specjalnych punktach na parkingu i stadionie.
Nowym elementem na Zlocie będą okolicznoścowe chusty i koszulki.

Od godz.: 8.00 będzie już czynna kuchnia.
Będzie można sobie kupić : grochówkę, kiełbaski z wody i grila, kawe, herbate.
Będzie też czynny sklepik ze słodyczami i wodą.
Czynne będą stoiska wystawowe i stoiska handlowe.

UWAGA !! ! Wszyscy zainteresowani prowadzeniem w czasie i na terenie Zlotu działalności handlowo - gastronomicznej proszeni są o pilny kontakt mailowy ze mną w sprawie uzgodnienia warunków tej działalności. Od godz. 6.00 na teren Zlotu wpuszczane będą tylko samochody posiadające Kartę wjazdu.

9.30 - Uroczyste rozpoczęcie Zlotu.
Przemówienia, powitania, podziękowania.
Przywitanie organizatorów, gości, sponsorów i motocyklistów. Wciągnięcie flag na maszty przy akompaniamencie hymnów narodowych. Występ orkiestry.

10.00 - Msza św - na stadionie.
Ołtarz będzie na scenie: 2 motocykle z których zrobimy stół.
Proszę, aby przed Mszą św. zgłosili się do mnie w skórach: ministranci, lektor, chętni do modlitwy wiernych.
Bardzo proszę, aby w czasie trwania Mszy św. zachować powagę i porządek. Nie uruchamiamy maszyn, nie korzystamy wtedy z kuchni, nie przemieszczamy się po placu. Gromadzimy się przed sceną i na zboczu naprzeciw sceny- ołtarza.
Oprawę muzyczną przygotowuje: chór, orkiestra i schola. W czasie Mszy - obok sceny - będzie okazja do spowiedzi.

11.15 - Po Mszy św. na scenie będzie FORUM - rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi p. Włodzimierz Zientarski.

12.00 - W tym roku nie będzie parady motocykli. Do godz. 20.00 będziemy uczestniczyć z Zlocie słuchając dobrej muzyki. Pomiędzy występami będą organizowane konkursy dla motocyklistów.
Na scenie wystąpi zespół z tańcem braek deance. W tym czasie na płycie stadionu będą pokazy pierwszej pomocy na fantomach dzięki współpracy z PZMOT, WORD, ITD.
Na scenie kolejno będą się prezentować:
-dwa zespoły rockowe z Wilna -zespół grający covery znanych zespołów - np. Beatlesów.
Gwiazdą sceny będzie Golec uOrkiestra - jeśli znajdę sponsorów ?!
Zespół wystąpi na scenie z półtora godzinnym koncertem około godz. 15.00.

ps.
Znana jest już data rozpoczęcia sezonu - będzie to druga niedziela po Wielkanocy, tydzień po Częstochowie !

UWAGA !! ! Wszyscy, którzy zamierzają przyjechać do Małej w sobotę 3.10. 2009 r. proszeni są o zgłoszenie tego faktu do mnie e-mailem w terminie do 25 września. Są przygotowane noclegi w domach i w szkole - kto szybszy ten ma rezerwacje.
Motocykl będą bezpieczne obok plebani albo w szkole. Wieczorem w sobotę będzie grill na ogrodzie przy plebani .
Od dziś wszyscy się modlą o pogodę !! !!
Informacje o Zlotach w Małej: www.moto-friends-mala.pl

Kontakt z organizatorem:
ks. Roman Jurczak, Mała 25, 39-107 Niedźwiada, tel.608 080243, e-mail: wuju58@poczta.fm
www.moto-friends-mala.pl
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

na rozpoczęciu byłam to pewnie i na zakończenie sie wybiore :)
 
 
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Dokładnie tak samo jak i ja :) O innych zlotach w naszym rejonie narazie nie wiem.
 
 
wlewacz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Ja również postaram się wbić choć nie wiem czy mi z rozpoczęciem na studiach nie zawadzi :/ Może maksa jakieś spotkanie bo będę ?
 
 
maksa
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Wrz, 2009   

myśe ze z tym nie bedzie problemu, bedziemy musieli sie gdzies w jednym miejscu ustalonym spotkać .. macie jakis pomysł??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.