podkarpackie
Odpowiedz do tematu

: podkarpackie
Tak jak prosił Kikon - dodajemy Rzeszów:) pozdrawiam

kikon18
[Usunięty]
:
dzięki Grzechu :) No to czekamy na jakieś wpisy ?? :> Może znajdzie się ktoś z kim będę mógł pośmigać na takim samym moto :>

jołjoł GS
[Usunięty]
:
Siemanko!!! no i superowo ;) ze smiganiem nie ma problemu :hyhy: a tak wogole to do Leska sie wybieracie....??

Kid
[Usunięty]
:
Siema ja narazie zbieram na gs-a ale w małej sie zobaczymy na bank

kikon18
[Usunięty]
:
o małej to na zakończenie pewnie mówisz :) musimy sie zgadać :) a do leska jak bede w kraju to wpadnę na pewno :)

Kid
[Usunięty]
:
Tak tak o zakończeniu. Bo moto myśle nabyć gdzieś we wrześniu

:
Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
Moralez_Gs500
[Usunięty]
:
Witam was...wybiera sie ktoś http://www.pirates.mpgp.p...id=55&Itemid=59 :hyhy: pzdr.

AllachII
[Usunięty]
:
Witam panów Moralez_Gs500, i kikon18, :) no to jest nas juz trzech :)

Kid
[Usunięty]
:
chyba 4

AllachII
[Usunięty]
:
Chodziło mi o moja okolice :) (krosno) pzdr.

Kid
[Usunięty]
:
chyba że tak, a ode mnie jeszcze nikogo nie ma

kikon18
[Usunięty]
:
Hejka ludziska :) sorki z sie nie odzywalem przez ponad 2 miesiace ale jestem we wloszech i nie mama zabardzo dostepu do neta. Bede w polsce we wrzesniu to mam nadzieje ze posmigam z kims z podkarpackiego na takim samym motorku bo mi sie juz strasznie teskni za jazda na mojej zuzi :) pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Moralez_Gs500
[Usunięty]
:
Kikon witamy w swoich skromnych szeregach ponownie...ostatnio widziałem już twoją Gs-kę pod Mechanikiem także jest dobrze...mam nadzieje że do Małej 5.X.08 śmigamy razem...pzdr. ;)

kikon18
[Usunięty]
:
nie ma problemu, jak najbardziej możemy jechać razem, może jeszcze kogoś uda nam się namówić :) Zeby tylko pogoda dopisała, aa i nie wiadomo czy bede miał zuzke do pażdziernika, ale jesli nie to i tak postaram się tam być :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.