"Trip" Slazakow na GSach ;)
Odpowiedz do tematu

miziel
[Usunięty]
: "Trip" Ślązaków na GSach ;)
Siemano, mam propozycję, co Wy na to, żeby w sobotę 3 sierpnia wybrać się naszymi tutaj GSami na salmopol i z powrotem? :) Taki całodniowy powiedzmy wypadzik .

Pozdro

PS. Rafmix, szyszek, kolega szyszka, liczę na odzew :P

żółwik
[Usunięty]
: Re: "Trip" Ślązaków na GSach ;)
miziel napisał/a:
Siemano, mam propozycję, co Wy na to, żeby w sobotę 3 sierpnia wybrać się naszymi tutaj GSami na salmopol i z powrotem? :) Taki całodniowy powiedzmy wypadzik .

Pozdro

PS. Rafmix, szyszek, kolega szyszka, liczę na odzew :P


To ja bym lepiej proponował wypad na obstawę dla Robsona ;)

http://forum.gs500.pl/vie...64444db4#181570

:
Żółwik dobrze prawi!!! Będziecie wolni po 17, więc spokojnie możecie zrobić sobie trasę Olkusz - Skała oddaloną od miejsca wesela jakieś 10 km. Na tej trasie prócz pięknych widoków będziecie mieć kilka fajnych winklów, zatem będzie coś dla Was i dla motocykli ;) oczywiście nam, Parze Młodej będzie bardzo miło jak zawitacie...

żółwik
[Usunięty]
:
Rob7on napisał/a:
Żółwik dobrze prawi!!! Będziecie wolni po 17, więc spokojnie możecie zrobić sobie trasę Olkusz - Skała oddaloną od miejsca wesela jakieś 10 km. Na tej trasie prócz pięknych widoków będziecie mieć kilka fajnych winklów, zatem będzie coś dla Was i dla motocykli ;) oczywiście nam, Parze Młodej będzie bardzo miło jak zawitacie...


No ba, a do Szczyrku można jechać w każdy inny dzień. Poza tym chłopaki nie znacie dnia ani godziny w którym i wy będziecie potrzebować obstawy :hyhy: Bo wiecie jak to jest z babami? Ani się obejrzysz, a już masz GPS'a na palcu :troll2:

:
Również chętnie podpiąłbym się pod obstawę ślubu. O 17 jeszcze mamy masę czasu, żeby się gdzieś przejechać także można zaliczyć dwie rzeczy za jednym zamachem. To jak?

Toman29
[Usunięty]
:
Grzechu16, jedziesz z Czecho czy z Krakowa?

:
Z Czechowic, więc możemy się poturlać razem :)

miziel
[Usunięty]
:
Eh, no to ja bym był chętny na wszytsko gdybym własnie nie miał nogi rozjebanej :(

Toman29
[Usunięty]
:
Grzechu16, jak nie pójdę wtedy do pracy to bardzo chętnie się przejadę :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.