Problem z ladowaniem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Pawlo7721
[Usunięty]
: Problem z ładowaniem
Witam
Szukałem na forum podobnego problemu, lecz z braku czasu nie znalazłem nic podobnego a zależy mina czasie.Mój problem zaczął się wczoraj podczas jazdy zauważyłem przygasające światła i po chwili moto zgasł po naciśnięciu na starter słychac było tylko tykanie akumulator rozładowany... po paru minutach jednak odpalił i dojechałem do domu. Sprawdziłem ładowanie na włączonych światłach było około 13,2, a po wyłączeniu świateł 14,3 małe, ale uznałem, że to wina rozładowanego akumulatora Dziś po krótkiej przejażdżce ok 10 km moto zgasł i juz nie chciał odpalić, lecz po chwili udało sie na "pych", gdy dojechałem do domu sprawdziłem ładowanie bez świateł 15,7, a po włączeniu świateł 13,9, więc coś nie tak... po paru minutach napięcie na akumulatorze 12.1, czyli brak ładowania. Podmieniłem dekiel z alternatorem i bez zmian zauważyłem także, że te trzy przewody od alternatora do regulatora robią się gorące po paru minutach po odpaleniu moto. Moje pytanie, czy to regulator czy może coś jeszcze co sprawdzić jeszcze?

: Re: Problem z ładowaniem
Pawlo7721 napisał/a:
Witam
Szukałem na forum podobnego problemu, lecz z braku czasu nie znalazłem nic podobnego a zależy mina czasie.


Czemu uważasz, że Twój czas jest bardziej cenny niż innych i czekasz na gotową poradę?
Wygląda na to, że jednak będziesz musiał się wysilić bo temat był już wałkowany, więc ten zamykam.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.