dolnoslaskie
Odpowiedz do tematu

: dolnośląskie
Zapraszamy do pisania ! :)

Plaster
[Usunięty]
:
Wrroooclaaw :rotfl: :rotfl:

:
Wrocław od 25 lat :)

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
Otyniak
[Usunięty]
:
Hej,
też śmigam od niedawna po Wrocławiu GieEsem. Od korków i sznurka samochodów wole jednak jazdę na "łonie natury". Znacie jakieś ciekawe trasy w okolicy?
Ja śmigam czasem na Mietków, albo za Trzebnicę, ale drogi jeśli są puste to strasznie dziurawe...
Pozdrowienia dla Suzomaniaków z Breslau

Andrew
[Usunięty]
:
Wrocek! :padam:

No moze prawie..., 5 km od granicy... ;-)

Ostatnio zmieniony przez Andrew Nie 01 Cze, 2008, w całości zmieniany 1 raz
fil0r
[Usunięty]
:
Świdnica :))) Co do mietkowa bardzo czesto tam bywam bo dobra droga jest :) Pozdrawiam :)

Plaster
[Usunięty]
:
na mietkow tez czesto jezdzilem ladny jest widok z korony zalewu. trasa ktora kiedys czesto smigalem to: z wroclawia na jelcz-laskowice(przez dobrzykowice)-olawa i powrot na wrocek. jeszcze jakies trzy lata temu droga byla calkiem spoko :) polecam tez droge wrocek-brzeg dolny. szkoda ze tam mnie nie ma :kwasny:

Andrew
[Usunięty]
:
Witam.
W najblizszym czasie musze oddac swoje moto do regulacji (gazniki, zawory, moze uszczelniacze na lagach). Ktos mi moze poleci jakis serwis we Wrocku? Najblizszy dla mnie jest JM na Mickiewicza.
Ktos zna ich moze?

Pozdro,

Andrew

salsafreak
[Usunięty]
:
hej... podejrzewam że już oddałeś moto, ale ja słyszałem jakieś złe opinie o tym serwisie, w każdym bądź razie powodzenia :-)

Proxa
[Usunięty]
:
Wrocław, jeszcze nei smigam ale kolege juz jednego znam :D : Majic :)

:
No ostatnio baaaardzo dużo GS'ow widze we wrocku, ale nikt przeważnie nie wie o tym forum :zdegustowany:
salsafreak, jakiego koloru jest Twoja machina ?

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
salsafreak
[Usunięty]
:
najładniejszego .... :D
ale serio to niebieska 2004... teraz siedzi w serwisie i się robi :zalamany:
z mechaniką nie miałem nic wspólnego więc teraz za to płace :D
chce zrobić większość rzeczy i mieć spokój a w następnym sezonie tylko podstawowe rzeczy... kupiłem go niedawno i nawet nie pojeździłem - moto w stanie dobrym ale raczej nie było przygotowane do tego sezonu :kwasny:

:
Rocznik 2004 i większość rzeczy ? :P Co konkretnie ?

Prowadzący G.G.G. (Gieesową Grupę Geriatryczną).
salsafreak
[Usunięty]
:
tzn. poza podstawowymi sprawami jak olej , filtry , hamulce , oponki .... to może olej z przodu i uszczelniacze, linki wszystkie, może czyszczenie gaźników i synchro, nowy napęd, nie wiem co jeszcze... głównie chodzi o sprawdzenie tego wszystkiego :) poprzedni właściciel raczej o tym nie miał pojęcia :chytry:

Bujacz
[Usunięty]
:
No witam zastalem dzisiaj karteczke z tym adresem z zaproszeniem na jakies traski itp ja jestem jak najbardziej za Pozdrawiam Bujacz ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.