wielkopolskie
Odpowiedz do tematu

kukaszr
[Usunięty]
:
łehh szkoda, ze mnie nie będzie.. w ten weekdand jade do skorzęcina na zlot Opel Kadett Klub Polska, będzie ktoś w skoju?

:
ja bede :) jedziemy juz w czwartek po południu i do niedzieli


od 5 lat tam jezdze teraz juz bez kadzia ;)
daj znaka bedziemy w obozie zachpomu

może machniem browarka (ja biore ze sobą ich 24 ) :D

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
kukaszr
[Usunięty]
:
słaby jestes! ja mam spitus ekipe i bierzemy po 2 skrzynki na łepka ;d
Ja będe w ekipie poznańskiej koło Kadetów C, fakt ze przyjade z ziomkiem kadettem E 1.6d za 1000zł.


Browarka trzeba obalić oczywiście ;-)
Ja będe w piątek o 5,30 rano bo tak niestety pasuje właścicielowi pojazdu :/

:
no i nie wiem czy sie widzeliśmy :P
koles mówił że ktoś mnie szukał ale z jego opisu Cie nie znalazłem
domyślam sie że Ty to Ty (w dzień konkurencji miales w reku gwiazde od mercedesa ) :niepewny:

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
kukaszr
[Usunięty]
:
tak to byłem ja ;d
Szukałem Cie raz i jakiś Twój znajomy nawet poszedł Cie szukać no ale nie podołał :/
Zlot był zajebiaszczy ;-) Mam nadzieje, ze zlot Gs500 będzie równie dobry...! Ale wg mnie najlepiej było by się połączyć z jakimś innym klubem aby było więcej ludków :D

P.S wiesz może jaki kadet wygrał tytuł "Auto zlotu"

kukaszr
[Usunięty]
:
:D helloł może zrobimy sobie Panowie i Panie spota na terenie toru poznań w sobote lub niedziele??? Wjazd jest za friko... motocyklistów pełno... no i smakowity kebab ;]

co Wy na to??
klik klik:http://www.aw.poznan.pl/imprezy2008/20080712-13wmmp/index.html

A jak w sobote, to można to połączyć z wyjściem do muzeum motoryzacji Automobilklubu Poznań który mieści się pod rondem kaponiera... Otwarte jest do 15,30 w sobote i wjazd kosztuje 4zł ;-) ?? ??

Uwaga: w sobote

o 15.15 jest wyjazd z depo klasy superstock 600 czyli powoli jest na co popatrzec...
o 16.05 puchar R1 i R6 gdzie na r6 ściga się mój kumpel z podstawówki ;d
o 17.05 puchar Suzuki 600 i 1000

Mam dwie legitymacjie sedziowskie więc bede mógł jedną użyczyć dzięki czmu mozna wejsc sobie i pozwiedzać park maszyn yamahy i suzuki ;d

nefliqs
[Usunięty]
:
Przejechałbym się, ale piątek reset:) Więc moge ziać ogniem jeszcze o tej 15

:
Z chęcią bym się przejechał na tor:) Zależałoby mi na spotkaniu z GieeSowcami z Poznania, żeby pogadać o maszynach. Jestem świeżak i potrzebuję kilku porad;)To kto śmiga w niedzielę?

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
:
Obawiam się, że nic z tego nie wyjdzie, bo na jutro zapowiadane są opady deszczu...

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
:
Widzę, że koledzy z Poznania nieczęsto odwiedzają temat regiony... Domyślam się, że wszyscy powyjeżdżali na wakacje:) W takim razie do zobaczenia przy następnej okazji, bo dziś już chyba nic ze spota na torze nie wyjdzie. Pozdrawiam!

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
:
no niestety.. jedni urlopy, inni praca.. ja np siedze w robocie i o spocie na torze mogę zapomnieć

pozdrawiam- Juli(an)
:
W związku z tym, że muszę zarobić na moją maszynę mam pytanie-prośbę: czy jesteście w stanie załatwić mi jakąś pracę? Czy znacie jakieś dobre oferty pracy? Jestem studentem polibudy i szukam czegoś na wakacje, co z chęcią będę kontynuował podczas roku akademickiego. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy, od pracownika fizycznego po umysłowego.

Tak, szukam na portalach w stylu pracuj.pl, ale nigdy nie zaszkodzi zapytać znajomych:)

To be old and wise, don’t we first have to be young and foolish?
kukaszr
[Usunięty]
:
jak chcesz moge dać Ci namiary na wmiare płatną pracę ale niestety od godziny 19-5 rano -jako magazynier. Hala mieści się w komornikach. Za jedną nockę płacą 100zł.
Mam dwóch znajomych którzy tam pracowali/pracują. Jeden przepracował 10 dni i finito, drógi już pracuje 3 tygodnie i ma w planach popracować jeszcze tydzień.

Lemon napisał/a:
no niestety.. jedni urlopy, inni praca.. ja np siedze w robocie i o spocie na torze mogę zapomnieć


a 26-27 lipca może masz wolny weekand? Może Opalenica:>?

:
za dwa tygodnie tez w pracy.. :/

po prostu kocham robote w niedziele :/

pozdrawiam- Juli(an)
kukaszr
[Usunięty]
:
a na zlot Gs dasz rade? :D

Ja tutaj już z Sebastiantoja planujemy wypad :D Jeszcze mamy plan zwerbować jakiś podróżników.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.