Kogo widzielismy?
Odpowiedz do tematu

: Kogo widzieliśmy?
Tak jak w temacie, śmignoł Ci gdzieś GS? Możesz zapytać czyj to pojazd ;)

Ja dzisiaj widziałem w łodzi po 14 czerwonego GSa, szedłem koło stacji Lukoil na Mickiewicza róg z Włókniarzy
GS kogoś z forum?
Zaiwaniałem pieszo na chodniku xD

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
affectpct
[Usunięty]
:
Witaj. Wydaje mi się, że gdzieś już widziałem ten temat ale może pomyliłem fora :P

Ja wczoraj czyli 25.04.2013 około godzin wieczornych widziałem GSa w ZABRZU na skrzyżowaniu ulicy bytomskiej. Obok stacji benzynowej i Urzędu Skarbowego.
Czerwony gs. Jest na forum?

:
Jest taka wieś w łódzkim, ZABRZE ^^ ?

GS 500E -> GSR 600 -> GSXS 1000
:
Gomes na Piłsudskiego po 18 :)

affectpct
[Usunięty]
:
Ją wiem czy my są wieś :D chodzi mi o zabrze w śląskim katowice gliwice i te okolice. Ale rymuje :D

ale lipa sory nie zwróciłem uwagi że to jest forum łódzkie a nie śląskie. Sory.

GomesLDZ
[Usunięty]
:
kusiaczek napisał/a:
Gomes na Piłsudskiego po 18 :)


i wzajemnie :)

:
A dwa identyczne, fioletowe GS-y na Drewnowskiej w piątek ok. 17tej, to ktoś z forum?:)

GomesLDZ
[Usunięty]
:
tak :) to byłem ja i mała z FŁM :))

:
Strasznie mi sentyment ,,włączyliście" przed weekendem, bo też miałem fioletowego GS-a, rocznik 1992, widzę że planujesz malowanie- odsyłam do mojego wątku http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=3923. Polecam też polerkę felg, jest roboty ale efekt fajny! Pozdrawiam

GomesLDZ
[Usunięty]
:
w sumie nie planuje już :) i nie bede zmieniał :) dzis około 8 przy politechniki ( obok hotelu ) , czarny Gs z kublem :)

:
chyba czarny GS bez kufra i bez owiewek na ul.Malowniczej kolo 19??

:
Dziś rano wyjeżdżający GS przedliftory czerwony zbiornik z szarm ogonem, w towarzystwie starego czerwonego GSXR750 z pod bloku Dąbrowskiego 77, ktoś od nas?

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
GS i GSXR750 -> chłopaki z klubu motocyklistów PŁ.

Plotuś
[Usunięty]
:
biały gs na zlocie w złoczewie i warcie

Dredosław
[Usunięty]
:
czarny gs500f na piłsudskiego 141- jak się jedzie na teren anilany (coś z aku nie tak? ;) )

czarny gs koło 18 na śmigłego rydza z plecaczkiem?

LwG!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.