lodzkie
Odpowiedz do tematu

:
Ktoś od nas? http://www.expressilustro...aleria-material

:
Lata ktoś gdzieś jutro z okolic Opoczna tomaszowa, łodzi lub piotrkowa???

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Mogę w sumie polatać ;) Pisz na priv

:
Trochę za poźno odczytane :) Ja dzisiaj przed 10 poleciałem na toruń ;) ponad 500 km pękło :) Jak będzię jeszcze pogoda to napiszę w przyszłym tyg ale traska jakaś krótsza zapewne...

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Teraz trzeba poczekać do wiosny , chyba że zimy nie będzie :moto: ;) :)

pawulo40
:
Ja tam po łodzi jeźdzę codziennie jak będziecie widzieli Ridera w białym kasku na żółtym Hornecie albo na fioletowym GS500 to zapewne będę Ja, LEWA!!! :padam:

:
Dizel napisał/a:
Ja tam po łodzi jeźdzę codziennie jak będziecie widzieli Ridera w białym kasku na żółtym Hornecie albo na fioletowym GS500 to zapewne będę Ja, LEWA!!! :padam:


A po jakiej nitce latasz ?

:
Latam sobie Limanowskiego , włukniarzy, drewnowska , karskiego, gdańska pruchnika, wólczańska, tuszyńska czasami rzgowska tak kursuje teofilów manufaktura lub teofilów chojny w okresie wiosenno letnim i czasem jesiennym latam przez konstantynów w stronę jeziorska. DaDa jak byś chciała się spotkać kiedyś i pogadać lub gdzieś się przejechać daj znać,

:
Podkopnik, kojarzysz może czarnego GS500E z Opoczna? Dziś wpadłem na niego na mieście, ale nigdy wcześniej go nie widziałem

:
Ktoś reflektuje jutro polatać? Całkiem ładna pogoda się zapowiada :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.