lubelskie
Odpowiedz do tematu

:
Jak się powtarzam to wybaczcie, ale nie chce mi się szukać czy już to pisałem czy tylko myślałem, żeby napisać ;)
Ja mam takie cudo

http://allegro.pl/ladowar...3527002347.html

Kupiłem go za ok.100 zł.Służy mi już 2 sezony. Korzystam często bo aku już padnięty ale garażuję w ciepełku więc będę go katował do końca.
Spełnia wszystkie moje wymagania: mały, poręczny, nie ładował mi dłużej niż 3-4 h, ale aku był chyba na maxa rozładowany, ma funkcję ładowania auta- nie korzystałem więc nic na ten temat nie mogę powiedzieć, ma niby blokadę jak ktoś się pomyli i podłączy nieprawidłowo, ale nie nie miałem okazji tego sprawdzić.
Piszą, że ładuje żelowe, ale nie mogę potwierdzić bo mam zwykły.
Nie wiem o co chodzi z tą funkcją odsiarczania, ale ze dwa razy mi się to załączyło więc chyba to działa.
Generalnie wygląda solidnie i póki co sprawuje się dobre.
Mogę polecić

:
Ostatnio zakupiłem w belgijskim lidlu taki prostownik

https://www.google.pl/sea...dla%3B630%3B376

po przyjeździe do pl zobaczylem ,że w ofercie lidla od jutra także będą u nas. Troche wkurw bo przeplacilem 10zl:/
uzytkowal ktos?

Bartek89
[Usunięty]
:
Prostownik jak prostownik, jak użytkujesz i działa to się ciesz :)

:
Wybiera się ktoś na Motomikołaje w niedzielę?

:
Hehe raczej po śniegu i lodzie jazda na moto jest trochę ryzykowna:p

:
Nom, raczej będzie trzeba odpuścić, bo naprawdę mocno biało zrobiło się w Lublinie.
A w czwartek jeszcze się zapowiadało że będzie w miarę sucho... :|

:
W takim raczie chyba czekamy do wiosny z lataniem... Pora się brać za doprowadzenie do ładu GSa przez okres zimowy :)

Bartek89
[Usunięty]
:
Poldek nie zmieniasz moto na większe bo coś kiedyś wspominałeś nad zmianą ? ;)

:
Bartek89 zmieniam nawieksze ale jeszczee jeden sezon przelatam GS.em i zostawiam go brejdakowi bo dopiero od kwietnia zaczyna prawko i wtedy zaczne poszukiwania czegoś:)

:
może jakieś zimowe piwo ?

:
Czemu nie, chętnie się zintegruję :)
Pasuje mi praktycznie każdy wieczór w dzień powszedni.

:
ja chętnie, ja chętnie! tylko teraz 3-11 mnie nie będzie, ale ktoś coś może jutro? bo dziś mecz na Globusie :)

:
Hej, mam takie pytanko, czy ktoś może z Lublina/okolic etc jedzie jutro na tor? A może ktoś byłby tak miły i mnie tam pokierował - bo coś słyszałem, że obcym ciężko się tam dostać :) Ja jutro o 6.00 wyjeżdżam z Wawy i myślę by koło 8-8.30 być w Lublinie. Dobrą miejscówką na spotkanie chyba jest o ile pamiętam McDonalnd na puławskiej?

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
Ja nie jadę ale mogę pomóc z dotarciem na tor :) McDonald na Puławskiej to chyba najlepsze miejsce żeby się spotkać i później ruszyć w tamtym kierunku. Może nie zapomniałam gdzie dokładnie jest wjazd bo w tym sezonie jeszcze nie zajeżdżałam :D

:
Super, to co koło 8.30 przed tym McDonaldem... w 2.5h powinienem się wyrobić :) dzięki wielkie :)

... ask me no questions and I tell you no lies ...


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.