lubelskie
Odpowiedz do tematu

marq1986
[Usunięty]
:
witam jako nowy i świerzy uzytkownik forum zgłaszam sie z pytaniem czy jest tu ktos z okolic zamoscia z samego miasta lub okolic w strone szczebrzeszyna. prosbe swa motywuje brakiem kompanow do nawijania kilometrow a w odleglejszych okolicach jezdza juz "starzy wyzeracze" ;) ktorych nie znam i ciezko mi ich spotkac na trasie zeby sie zintegrowac
poazdrawiam i czekam na odzew ;)

karoleq_90
[Usunięty]
:
Również witam jako świeży użytkownik forum i tak jak kolega z zamościa szukam chętnych do polatania z tą różnicą, że szukam ich w okolicach powiatu janowskiego:)

:
Witam ja mieszkam dokładnie 32km od Zamościa no i jak zawsze kiedy tylko jestem w lubelskim jestem chętny na latanie także pisać dzwonić i w ogóle nr telefonu podawałem we wcześniejszych postach. Jakby co to na pw pisać to wyślę swoje GG. Powinienem być niedługo na wschodzie tylko niech zaliczę sesję i przyjeżdżam także odzywać się to można by się gdzieś wybrać w krótszą bądź dłuższą traskę. Okolice Szczebrzeszyna odwiedzałem w tamtym roku dość często ale nie widzę nic przeciwko żeby tam ponownie pojechać.

A do Janowa Lubelskiego w tym sezonie na pewno zawitam bo wybierałem się tam już w tamtym roku gdzieś pod koniec listopada ale noc mnie złapała w połowie drogi i musiałem wracać bo światła miałem dziadowskie ;/
Pozdrowienia i do zobaczenia pośród rozległych asfaltowych łąk :P

sobek-lbn
[Usunięty]
:
ja wakacje spedzam w starym zamosciu wiec tez mozemy sie ustawic, moje gg jest na poprzedniej stronie ;]

:
No i gitara widzę że szykuje się konkretna grupa na wakacje :) Sobek od kiedy dokładnie będziesz w Starym Zamościu??

:
alo alo
zyje tu kto ?? jest w ogle ktos smigajacy na gsie po lublinie czy juz wszystko powymienialiscie na wieksze maszyny ? jeszcze pare miesiecy temu przed zakupem swojeogo widzialem moze ze 3 gsy a teraz zero.... same jakies scigacze i wyjadacze drog :P

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
karoleq_90
[Usunięty]
:
Ja jestem w lubelskim ale 80 km od lublina. od października będę w lbn ale bez moto :niepewny:

:
studia zapewne co ? moto pod pache i do akademika wejdzie :rotfl:

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
karoleq_90
[Usunięty]
:
Spróbuje :hyhy:

[ Dodano: Czw 13 Sie, 2009 ]
grzes87 słyszałeś coś o motopikniku w strzeszkowicach? www.zlotubila.pl

Boogy
[Usunięty]
:
Strzała,
ja jeżdżę czerwoną gęsią, ale mam mały przestój po ślizgu. Noga już prawie sprawna to może za tydzień wsiądę.
Pozdro

JunioRRex
[Usunięty]
:
Ja jestem z okolic Poniatowej(opole lubelskie) są tu 2gs'y czarne :P

:
no no czyli nie jest zupelnie martwo :P moze sie kiedys zoabczym na miesice :P

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
Zbych_k3
[Usunięty]
:
Witam wszystkich fanów jednośladów na forum i w regionie, od paru dni jestem posiadaczem GS'a, do zobaczenia na trasie

:
witam witam ! pochawl sie jaki to gs zeby mozan bylo rozpoznac na ulicach Lublina :)

od 06.07.2009 SUZUKI GS500E Slingshot rider :D
od 09.09.2010 YAMAHA FZS 600 FAZER rider :D :D
od 10.05.2013 HONDA CBF 1000 A rider :D :D :D
Zbych_k3
[Usunięty]
:
Oto i on, tylko rejestracja sie zmieni. Raczej malo prawdopodobne ze zobaczysz mnie w lublinie bo w wakacje prawie mnie tam nie ma

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.