slaskie
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Taka myśl mnie naszła - może by ustalić jakieś miejsce spotkań. Miejsce do którego każdy będzie jechał jak będzie miał akurat ochotę pojeździć a wcześniej z nikim się nie umówił.


To moim zdaniem nie przejdzie. Małe prawdopodobieństwo, że akurat się będziecie nudzić w tej samej chwili. No chyba, że podjedziesz i będziesz czekał na towarzystwo. Tylko ile? godzinę, dwie?

W Krakowie mamy główny pkt spotkań na tzw BP Mateczny. Nawet nie wiem od kiedy i dlaczego akurat tam, ale to dobre miejsce. Zatankować można na miejscu, dla głodnych MC'Donalds 20m od stacji, miejsca na motocykle w zupełności wystarcza, . Tyle, że wcześniej zawsze się w jakiś sposób umawiamy. Nieraz wystarcza krótka notka w ShoutBox'ie na regionalnym forum typu: Kto lata, jak coś to BP Mateczny o g.X, a nieraz temat ciągnie się przez miesiąc jak jest coś poważniejszego.

Ostatnio zmieniony przez leon Pią 15 Sie, 2008, w całości zmieniany 1 raz
:
Jak dla mnie trzeba się wcześniej umawiać.
Jestem z Bytomia (Centrum) i takie miejsca jak:
- Kopiec w Piekarach Śląskich
- BP przy McDonaldzie w Tarnowskich Górach
- Elea w Bytomiu (Centrum, przy dworcu)

pisać wcześniej.
Dodam że mam niskie prędkości przelotowe.
Na trasie śmigam wolno, zazwyczaj od 80 do 120.

Dzisiaj podsumowując trasę (Bytom - Ustroń), przejechane 180 km, GS spalił 7,5 litra (jazda w dwie osoby)

:
Nie chodzi mi o to żeby się nie umawiać. Umawiać się . Tylko ustalić stałe miejsce wyjazdów.
W okolicy miejscem spotkań motocyklistów , od jakiegoś czasu , jest Zamek w Chudowie.
Drugim takim miejscem jest Przystań , pomiędzy Kochłowicami a Panewnikami (bliżej Kochłowic).
Miejscem spotkań min. Chorzowian jest knajpka Cantry (albo Kantry) na rogu Styczyńskiego a 3 Maja.
O takie miejsce mi chodzi. Można podpiąć się pod istniejące - zawsze to możliwość poznania nowych ludzi :)

:
jak dla mnie w TG takim miejscem jest parking BP/McDonald przy Obwodnicy.

Świetne miejsce bo:
- można coś zjeść
- wejść do ciepłego pomieszczenia
- jest toaleta
- jest stacja i myjnia i koła też można napompować
- dobre miejsce żeby jechać w stronę Poznania, Częstochowy, Bytomia.

marcincs
[Usunięty]
:
Moim zdaniem ciężko będzie dobrać takie miejsce, tym bardziej że nasz region mały nie jest. Wątpię żeby ktokolwiek jechał dajmy na to 50km żeby sprawdzić czy akurat kogoś nie ma z kim można pośmigać ( jeszczegorzej jak był np. 3minuty przed nami :D ). Wybór miejsca w głównej mierze zależy od tego z kim chcemy jeździć, a jak już z kimś chcemy to logiczne, że sie z nim wcześniej umówimy na wspólny wypad. Dla przykładu ostatnie latanie (Robi28, riki_tiki, hubertgontarz i ja) umówiliśmy sie na kopcu w Piekarach Śląskich bo wszyscy mieli podobny dystans do miejsca spotkania. Ewentualnie można zrobić jakąś bazę numerów komórek, sms-a można zawsze posłać i namierzyć się:D
Sorry za taki długi wywód :P

:
Jak uważacie. Podałem tylko propozycję.

W sumie co z tego że do jakiegoś miejsca jest daleko. Już sam dojazd tam jest przyjemny (wczoraj byłem sprawdzić gdzie jest tem MD w Tarnowskich Górach - znalazłem)

:
moje namiary:
mieszkam w Bytomiu (Bytom, Centrum)
tel. 506648158
gg: 1501385

Jak coś to pisać.
Do połowy czerwca mocno zajęty. Później więcej wolnego.

Ostatnio zmieniony przez hubertgontarz Nie 01 Cze, 2008, w całości zmieniany 1 raz
Robi28
[Usunięty]
:
jest ktoś chętny na szybkie śmiganie ?

:
Cytat:
jest ktoś chętny na szybkie śmiganie ?


Szybkie? Na GSie? :hyhy:

marcincs
[Usunięty]
:
leon napisał/a:
Cytat:
jest ktoś chętny na szybkie śmiganie ?


Szybkie? Na GSie? :hyhy:


haha :D

Robi28
[Usunięty]
:
w miare mozliwosci sprzętu oczywiście :P

:
Umawiamy się na spotkanie? W przyszłym tygodniu? środa-czwartek?

Kopiec-Pyrzowice-Miasteczko Śląskie? albo dalej? znam fajną trasę - Bytom-Zabrze-Gliwice (giełda) - A4 - Zabrze - Bytom (trasa ok. 50 km, dobrymi drogami, miło się śmiga).

:
Chętnie z kimś pośmigam. Tylko koniecznie w tym tygodniu, bo w przyszłym jedziemy z rodzinką na wakacje :) .

:
Dzisiaj o 18:30-19 pod McDonaldem/BP w TG?

Trasa kierunek Pyrzowice - Siewierz, wracać przez Katowice wieczorową porą (km ok. 60-80). Trasa oczywiście z przerwami, średnia przelotowa ok. 80-120 w zależności gdzie.

lub w stronę Tworogu-Kalet lub Gliwice-Zabrze-Bytom i TG.
Tras jest wiele i każda ciekawa.

:
Postaram się być. (czyli 98% pewności :) )
Muszę się trochę odstresować ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.