29 czerwca 2013 r - Piknik lotniczy w Swidwinie
Odpowiedz do tematu

: 29 czerwca 2013 r - Piknik lotniczy w Świdwinie


W dniu 29 czerwca 2013 roku na terenie lotniska wojskowego w ŒŚwidwinie w godzinach 9-–16 odbędzie się „Piknik Lotniczy ŚŒwidwin 2013”. Zaprezentowany zostanie, między innymi pokaz statyczny i dynamiczny samolotów Su-22, Mig 29, Casa C-295, œśmigłowców Marynarki Wojennej SH-2G Kaman, Mi-14PŁ, W-3RM, œśmigłowców Wojsk Lądowych Mi-24.
W programie również:
- pokaz szkolenia
-prezentacja uzbrojenia będącego na wyposażeniu żołnierzy Wojsk Specjalnych
-stoiska handlowe z militariami
-pokazy samochodów różnych marek
-wystawy sprzętu militarnego
-pokazy grup rekonstrukcyjnych
Ale to nie wszystko! Jak co roku motocykliści ze Świdwina będą zbierać pieniądze na leczenie dziecka, powozimy dzieciaki, będą quady i drift... Kolega motonita prowadzi fajny zajazd w Świdwinie, po pikniku ok 16:00 przenosimy się do niego - nad jezioro Bukowiec (kto był na VI zlocie w Świdwinie wie). Będzie gdzie rozłożyć namiot a myślę, że i miejsca w hoteliku by się znalazły, jak będą chętni ogarnę nr do niego.

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
Emwu96
[Usunięty]
:
No rok temu pracowalem i na pikniku mnie nie bylo, teraz postaram sie byc.
Daj cos wiecej znac o tym afterparty na Bukowcu

:
Plakaty

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
Emwu96
[Usunięty]
:
gicior !

:
Zbiórka o 9:00 pod basenem w Świdwinie, będzie albo jakaś paradka albo przejazd na lotnisko i tam ustawka. Po imprezie na lotnisku afterparty u kolegi Artura na Bukowcu, następnego dnia od rana jeździmy dalej ale już na Bukowcu, będą rowerki wodne i trochę atrakcji dla najmłodszych.

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
jeśli nie będzie padało to przyjadę. ale dołączę do was dopiero na lotnisku bo pewnie o 9 wyjadę.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Emwu96
[Usunięty]
:
byłem pod wrazeniem ilosci przybylych bikerow na prawde ladnie !

:
Fotki

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.