Torun
Odpowiedz do tematu

shark330side
[Usunięty]
:
Siemka

Andrew500
[Usunięty]
:
Szukam kogoś chętnego na spotkanie z okolic Torunia. Kupiłem niedawno motocykl i mam kilka pytań i chciałbym porównać go z inną sztuką (gs500e 96r.) :)

:
Chętny ktoś w tym roku na latanie z okolic?

:
Dziś ruszam do Malborka, możesz się dołączyć :P

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
no ja akurat mam moto na serwisie po zakupowym także będę osiągalny za jakiś tydzień:P ale na pewno sie odezwe jak bede gotów:P

Macias00
[Usunięty]
:
Ja jestem chętny na latanie po okolicy możemy się jakoś zgadać.

:
ok ok bede pamiętał jak coś to pisz na priv to bedziemy sie ustawiać co i jak ja w tym tygodniu odbieram moto z serwisu bo podobno już gotowe także tego:P

:
Widzę że w końcu się tu coś ruszyło :)
to pewnie nie długo się gdzieś spotkamy ;)

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
Macias00
[Usunięty]
:
Ktoś chętny żeby jutro polatac po okolicy??

:
ja jutro odpadam bo mam szkołe niestety, pozatym moto jeszcze nie zarejestrowane bo dopiero kupione, ale za około dwa tygodnie będę jak najbardziej chętny na polatanie:P

:
W takim razie umówimy się na spotkanie za około 2tyg
Bo ja też jeszcze mam moto nie zdatne do jazdy -brak aku. ale może w następnym tygodniu to się zmieni :) więc zacznę wtedy już śmigać

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
nie widzę problemu z chęcią ustawie się na wspólne latanie za jakieś dwa tygodnie:P

:
Jest już nowe moto więc pośmigać z przyjemnością gdzieś można :)
Jeśli czas pozwoli to będę się starał jechać na poświęcenie jaj kawałek za toruniem w strone bydzi. Co roku odbywa się tam święconka w kasku ktoś chętny na spotkanie?.

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
Czy był ktoś z was na święcące w kasku ?
Widziałem dwa gs'y jeden przed drugi po lifcie obydwa golasy.Chciałem zamienić choć dwa słowa z właścicielami ale nikogo nie było a po chwili nie było też moto :szok:

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
Macias00
[Usunięty]
:
Ja byłem na święcące ale to nie mój sprzęt widziałeś bo ja mam przedliftowy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.