CZAPKA/KOMINIARKA GS 500
Odpowiedz do tematu

: CZAPKA/KOMINIARKA GS 500
Chciałem zaproponowac fajny gadżet forumowy 2w1:)



A mianowicie czapke która jest jednoczesnie kominiarką/tubą/ neckwearmer'em jak kto to woli to nazywać:)

Fajnie sprawuje sie jako codzienna czapka jak i osłona twarzy i szyji podczas jazdy motocyklem:)
Testowałem podczas styczniowej wycieczki na moto i bardzo dobrze sie sprawuje:)
Dobrze chroni przed wiatrem napewno przydatna bedzie cały sezon:)


kilka fotek:



(ło k... ale gangsta :rotfl: )


-kolor czarny (gdyby ktoś chciał inny kolor prosze o priva:)
-rozmiar uniwersalny



Cena to 29zł

Wysyłka: 6 zł

Proponuje zrobic liste bedzie czytelniej:)

1. Marcin- 1 szt

:
Co to za materiał, bo nie widzę takiej informacji? :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Czapka tworzy się poprzez ściągacz czy przekręcenie i złożenie na pół (jak Buff)?

:
Offtopic: chętnie kupiłbym "ubranko" na pompę hamulca przedniego z logiem forum. Podoba mi się takie coś, a skoro mogłoby to być z logiem forum to extra. A i koszt nie powinien być duży.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
1. Marcin- 1 szt
2. bombki- 1 szt

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
Trochę ten rozmiar uniwersalny budzi moje zastrzeżenia. Jest głowa XL i jest głowa XS. Czapka fajna chętnie bym taką zakupił ale dobrze by było, żeby się to fajnie na głowie prezentowało.

:
Materiał to polar z jakąś domieską poprawiająca ocieplenie.

rozmiar jest uniwersalny, nie wiem dlaczego. Ale jest troche rozciągliwy,
Exodus,gadzet ma sciągacz, i z neckwearmera robi sie czapka:)

na szyje bedzie kazdemu pasował:)

:
Wygląda ciekawie, a weź powiedz czy jest możliwość by pod logiem forumowym zamiast adresu dać swój nick?

Zastanawiam się także nad oddychalnością materiału/odprowadzaniem wilgoci - chodzi mi o to, że zmieniając ją w neckerwarmera mając ją na twarzy oddychasz, czy wydychane powietrze nie będzie się za bardzo skraplać?

Może materiał jest podobny do tego z którego polary są wykonywane? - te które wcześniej zamawialiśmy...

... ask me no questions and I tell you no lies ...


:
To jest polierster więc odprowadzi wilgoc, jest to podobny materiał tylko cienszy:)

Mozna sobie tam dopisac co sie chce:)

:
Dostałem kominiarkę jakiś czas temu. Wysyłka natychmiastowa po przelaniu waluty.
Używam tylko jako komina, ocieplacza szyi, twarzy. Bardzo dobrze chroni twarz, nos przed mrozem, a używałem niedawno jak było -15 C.
Rage napisał/a:

Zastanawiam się także nad oddychalnością materiału/odprowadzaniem wilgoci - chodzi mi o to, że zmieniając ją w neckerwarmera mając ją na twarzy oddychasz, czy wydychane powietrze nie będzie się za bardzo skraplać?

Rage i to jest jedyna wada- wydychane powietrze znacząco się skrapla, powodując wilgotność materiału na wysokości ust, nosa.

Podsumowując- nie wiem jak do tej pory funkcjonowałem bez takiego ocieplacza na twarz ;)

SÓZÓCKI --> JAMACHA
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.