Problemy z 500-tka
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

cekaukr
[Usunięty]
: Problemy z 500-tką
Witam
Problem z moją sunią wygląda tak:
Bez względu na to czy zimna czy ciepła raz chodzi na jednym a raz na dwóch garkach.
Słabo odpala (aku ok) po czym raz wchodzi na obroty a raz ledwo co idzie do góry
Zdjąłem fajkę z jednego z cylindrów i nie zrobiło to żadnej różnicy natomiast jak zdjąłem z drugiego to normalnie zgasł.
Jak jest zimny to teoretycznie powinien odpalać na ssaniu lecz niestety tak nie jest bo odpala tylko z gazem.
Jeżeli ktoś miał taki przypadek kub może mi pomóc zapraszam do pisania.

:
Pali na jeden gar i strzelam ze przez to ze zalewa Ci gaznik.

Poczytaj forum, tematow na ten temat jest miliard.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
cekaukr
[Usunięty]
:
Muszę dobrać się do gaźników w takim razie

[ Dodano: Sob 11 Maj, 2013 ]
Jeszcze jedno
Czy po odblokowaniu trzeba coś jeszcze robić? typu wymiana dysz itd....

:
Cos jeszcze robic oprocz czego? Napisz moze najpierw co zrobiles odblokowujac motocykl.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
cekaukr
[Usunięty]
:
Jeździł w niemczech i był zdławiony później w papierach napisane było o zwiększeniu mocy czyli ktoś go odblokował.
Ale co i jak to nie bardzo wiem.

:
Po pierwsze to temat jest w złym dziale.
Po drugie na forum jest coś takiego jak "spis treści działu mechanika". Poczytaj troszkę bo wszystkie twoje problemy były już wielokrotnie omawiane. W razie gdybyś nie znalazł odpowiedzi (w co wątpię) to dopisz się do już istniejącego tematu, zamiast robić śmietnik.
Zamykam.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.