Cos innego niz GS
Odpowiedz do tematu

szef_ff
[Usunięty]
: Coś innego niż GS
Wszędzie widzę, że sie chwalicie GSami. Wiadomo forum GS'a :) A ja chce Wam pokazać coś innego. Coś niesamowitego :oczami: , coś nie mniej wspaniałego od GS'a :] , coś tańszego, coś ekonomiczniejszego :luka: , coś słabszego, coś trochę mniejszego :P , coś mniej spotykanego, coś równie bezawaryjnego jak GS :) . To coś to moja Jawa CZ :cwaniak:

Marka: Jawa CZ
Model: 175 (487.0)
Typ: Tourist/City
Rok produkcji: 1987
Silnik: dwusuwowy chłodzony powietrzem model 487
Pojemność: 172ccm
Moc: 14KM
Głowica: Radiator
Kolor nadwozia: Czerwony z palety VW

Dodatkowe:
Polerowane kanały cylindra
Polerowany króciec dolotowy
Ebonitowe tarcze sprzęgła
czwarty szlif cylindra














:
wygląda na bardzo dobrze utrzymany sprzęt. Jak się śmiga?;> szczerze na takiej jawce jeszcze nie jechałem:)

:
REWELKA....
Na takim czymś robiłem prawko :)

pootietang
[Usunięty]
:
piękna, widać że sporo przy niej czasu spędziłeś :)

szef_ff
[Usunięty]
:
Wsadziłem w nią strasznie dużo serca i pracy, ale opłacało sie :)
Jak sie śmiga? No powiedział bym ze znośnie jak na 14 KM. Zsiadając z GS'a i wsiadając na Cztke czujesz sie jakbyś dosiadał .... psa. Ręce szeroko, kolana blisko, stopy prawie na ziemi :P Ale za to ten dźwięk. Dźwięk dwusuwowego silnika. I ten power. Od 0-80 km/h 9 sek. Do setki buja sie w 16 sek. Do max speed - 130 km/h w około 30 sek.
Świetnie trzyma sie drogi. Kładę ją prawie do podnóżków :P

:
Zawsze miałem sentyment do dwusuwów. Jakbym miał więcej wolnych środków finansowych to kupiłbym sobie ETZ 251. Trzymaj jawę i nie sprzedawaj jej za żadne pieniądze. Też mam klasyka - fiata 125p z 1986r z przebiegiem niecałe 60.000km. Stan fabryczny! Kiedyś był warty max 1000zł. Teraz mogę już za niego wołać kilka tysięcy zł. Ale jest nie do sprzedania nawet za 50tyś :orany: !

szef_ff
[Usunięty]
:
A ja kupiłem swoją Jawe za 300 zł. Trochę zachodu żeby go zarejestrować ale dało radę :]
Nie ma takiej możliwości żeby ją sprzedać. Ona jest moja i tylko moja :)
Jeszcze zostało mi parę detali do kupienia/odnowienia. Staram sie ją składać z oryginalnych części :) ale nie zawsze takowe są dostępne :zalamany:

Mieszko
[Usunięty]
:
Też na takiej jeździłem. Zrobiłem na niej dobre parę tysięcy kilometrów. Bardzo miło to wspominam :)

kikon18
[Usunięty]
:
rzeczywiście bardzo dobrze utrzymana Jawa. Co prawda nie miałem takiej, ale smigałem pare razy :)

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Java piękna ;) Ja mam w planach odkupic w wakacje swojego pierwszego "sprzęta"- motorynkę i ja odrestaurowac ponieważ dosyc mocna została zniszczona :(

:
jakos nie przepadam i nie przepadalem za sprzetami od poludniowych sasiadow..moze przez awaryjnosci itp. wole cos z ddr ;)

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
jankees
[Usunięty]
:
No prosze jakie to cudeńka niektorzy trzymaja po garazach hehe.

DawGad
[Usunięty]
:
no prosze... ale dalej nie jest to GS.. a forum jest przeznaczone dla GS. Chyba ze pomyliles z innym forum. Jawa fajna ale nie GS... przykro mi... nie bardzo :/

:
Sprzęt bardzo ładny. Jedyne co mi sie nie podoba to handbary i naklejki.
Proponuje nakleić takie jak były w oryginale. Klasyk musi wyglądać jak klasyk , żadne współczesne dodatki nie będą wyglądały dobrze na takim sprzęcie.
Na CZ175 nie jeździłem. Miałem za to 350 ale z 6V instalką.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
kukaszr
[Usunięty]
:
mój ojciec miał jeszcze rok temu jawe 350 TS ;] sympatyczne moto

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.