Yamahama Fazer szejset!
Odpowiedz do tematu

:
mi też tyle palił... na początku... :P

teraz to ponad 6 litrów po mieście bierze :hyhy:

tmi napisał/a:
Jak dla mnie rewelacja, GS przy takim samym stylu jazdy palił tyle samo.


taki sam styl jazdy GS'em? proszę... :troll2:

:
Oooo, znowu Fazerek :) Ładna pczółeczka :) Ciapnij mu jeszcze kamerton Yamahy na czachę bo od razu rzuca się w oczy brak nalepki. Piękna maszyna :super:

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
:
yaszczi napisał/a:
taki sam styl jazdy GS'em? proszę... :troll2:

Oj tam, zajebiście że tyle pali przy normalnej jeździe, na ogół tak właśnie latam bez wariacji i dobrze, że nie rujnuje portfela.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
graty, fajna maszyna

Simson SR50 > Kymco Dink 50 > Suzuki GS500
:
Ładna maszynka , dbaj o nią szerokości i przyczepności ;) :) :moto:

pawulo40
:
Fajnie w tej żółci się prezentuje. Gratuluje powrotu na szosę ;)

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
Na jeden raz nie sposób wszystkiego ogarnąć tak żeby być zadowolonym dlatego dzisiaj był kolejny odcinek doprowadzania Fazeusza do czystości:

Było:



Jest:



W czasie któregoś z ostatnich deszczowych dni do polerki poszły sety, papiery wodne (600, 1000, 1500, 2000) i Autosol, foty lewej strony, szkoda, że nie mam zdjęć sprzed prac ale różnica jest ogromna:

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Widzę, że ktoś ma podejście do sprzętu tak jak ja :D

Gratz, pięknie to wygląda :)

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
tmi, dobra robota :)

Ostatnio zmieniony przez yaszczi Pon 27 Maj, 2013, w całości zmieniany 1 raz
dawo16b
[Usunięty]
:
No naprawdę trzeba być zapaleńcem by czyścić okolice kola i łańcucha, bo i tak to będzie uj*bane po kilku jazdach :P ale ogólnie szacunek :)

:
dawo16b napisał/a:
i tak to będzie uj*bane po kilku jazdach

Już jest po jeździe w deszczu :D

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Motocykl to nie niedźwiedź - nie potrzebuje zimowania.
Sezon 2014 rozpoczęty, nawinięte 100 km.

Po jazdach motocyklami z twardszym przodem zamarzyło mi się podobnie w Fazerze.
Zabawa twardością oleju nie ma żadnego większego sensu dlatego wczoraj wyleciały stare sprężyny, a w ich miejsce nowe progresy do tego olej 10W. Jak już i tak wszystko było ściągnięte z motocykla to postanowiłem przemyć wszystkie elementy i dopiero poskładać



Po pierwszej jeździe REWELACJA, doskonałe wybieranie nierówności, jednak jeszcze zastanowię się nad zmianą oleju na 20W. To było robione wczoraj.

A dzisiaj Fazi dostał nowy olej i filtr oleju, a ponadto na przód wpadła nowa oponka Me Roadtec Z6. Rewelacyjna guma, szybko się nagrzewa nawet w tak chłodny dzień jak dzisiaj +9. Na tył będzie taka sama ew. coś innego, jeszcze się zobaczy.

Na razie to tyle, wkrótce dalsze czynności serwisowe <piwo> a potem mycie, bo biedaczek ostatnio był myty chyba w lipcu :troll2:

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
:ok:

Jakie sprężyny założyłeś? też będę myśleć nad usztywnieniem przodu :D
Widzę, że serwisówka od GS'a pasuje do Fazera :troll2:

:
yaszczi napisał/a:
Jakie sprężyny założyłeś?

YSS do małego Fazera. Żałuję teraz, że nie wlałem #20 od razu, na takim oleju zawieszenie powinno wolniej odbijać i będzie idealnie.

Serwisówka się ostała po GS'ie ale zawieszenie w jednym i drugim moto identyczne, równie proste jak budowa cepa :D

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Poza zawieszeniem pozostałe elementy motocykla nie przypominają już swoją prostotą tego co jest w GS'ie, dzisiaj kolejny dzień grzebania przy żółtku, sprawdzenie luzów zaworowych. Porozbierane, pomierzone, a było tak:



Luzy w normie, ale po sezonie trzeba będzie poregulować.
Na plus to, że robi się to co 40 tys., a nie jak w GS'ie co 6 tys. km <blee> a na minus znacznie więcej rozbierania, poziom skomplikowania (trzeba zdejmować wałki) i niemałe koszty - nawet robiąc samemu - cena samych płytek, a jest ich 16 i nie można szlifować.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.