moj moto
Odpowiedz do tematu

riki_tiki
[Usunięty]
: mój moto
http://img529.imageshack....92210278rg0.jpg

kikon18
[Usunięty]
:
jak dla mnie nie budzi większych zastrzeżeń. Kosmetycznie widać dopieszczony, nowy lakier, kolektory również pryśniete niedawno, łańcuch zebatki tez wyglądają na wporządku, opona przednia ok, silniczek się świeci, bez wiekszych rys :)ŁADNY :)

:
ładny sprzę:) naklejek na boczkach mi tylko brakuje ;) poza tym to czarna obudowa lampy ładnie się z moto komponuje.

:
Ja na 95 rok, to całkiem ładnie sie prezentuje.

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Bardzo ładny motocykl, tylko pogratulowac ;)

:
ładna ... :)
będę wypatrywał na ulicach

Shadow
[Usunięty]
:
myslalem ze to malowanie ma grafitowa rame i felgi xD

szalona
[Usunięty]
:
Czerwona strzała ;) Śliczny jest :)

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Shadow napisał/a:
myslalem ze to malowanie ma grafitowa rame i felgi xD

Ma grafitową ramę i felgi, lecz lakier na tym GS'ie nie jest oryginalny.

jankees
[Usunięty]
:
Ladna suczka tylko nalezy ci sie opier... mianowicie dlaczego siatkę zaczepiasz o plastiki ?? i przez to je rysujesz,a nie o zaczepy. :hyhy:

pootietang
[Usunięty]
:
ładna suzi :)

jankees napisał/a:
Ladna suczka tylko nalezy ci sie opier... mianowicie dlaczego siatkę zaczepiasz o plastiki ?? i przez to je rysujesz,a nie o zaczepy. :hyhy:

pajączek rysuje tak czy tak dlatego staram się go używać jak najrzadziej :kwasny:

:
dlatego jakimś, ale zawsze lepszym niż nic, sposobem jest nałożenie na te haczyki rurek gumowych (takie jakie uzywane sa w akwariach)

pozdrawiam- Juli(an)
pootietang
[Usunięty]
:
pomysł prosty ale rewelacyjny :)

:
podobna sprawa jeśli ktoś ma więcej kluczy przy stacyjce np od disk-lock'a.. mozna je wciepac w taką rurkę i nie ryszą półeczki- widziałem ten patent na siakimś filmiku. ;)

pozdrawiam- Juli(an)
riki_tiki
[Usunięty]
:
Shadow napisał/a:
myslalem ze to malowanie ma grafitowa rame i felgi xD


Juz kilka osob zwrocilo na to moja uwage....nie wiem co o tym myslec :/

Cytat:
ładny sprzę:) naklejek na boczkach mi tylko brakuje poza tym to czarna obudowa lampy ładnie się z moto komponuje.


Sam je usunąłem :D

Cytat:
Ladna suczka tylko nalezy ci sie opier... mianowicie dlaczego siatkę zaczepiasz o plastiki ?? i przez to je rysujesz,a nie o zaczepy.


No wlasnie zauwazylem [/quote]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.