Kto smigal dzis po Szczecinie?
Odpowiedz do tematu

:
Wczoraj o 17-30 widziany czarny przedliftowy gs500, skręcał w stronę tesco i biedronki przed Molo jadąc od strony Auchan :) Chwilę później przed 18 widziany kolejny czarny przedliftowy, na przeciwko wydziału humanistycznego US na krakowskiej przy rondzie uniwersyteckim ;d szofer w bialym kasku. Ktoś z tej dwojki moze jest na forum?

:
kto dzisiaj po 14 stał granatowym (?) GSem pod Santorini koło Bramy Portowej? : >

agata89
[Usunięty]
:
Wczoraj z kolei (6.06) widziany czarny GS (tył chyba czarno - czerwony) na Rayskiego (na skręcie w lewo w stronę Galaxy) a niedawno inny czarny mustang zaparkowany pod fontanną koło Pleciugi :)

Może tym razem ktoś z forum? :)

Kolejny GS (chyba bo widziany z daleka :D ) stał dzisiaj pod Oxygenem :)
Albo tak mało GS-owców na forum, albo się boją przyznać :P

:
dziś koło 20 na budziszyńskiej za pętlą widziana żółta po lifcie. przyznać się kto to.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Cześć wszystkim,
dzisiaj widziałem czarnego GSa z białymi felgami, wydawało mi się że był malowany na matowo, ulica obotrycka koło Leroy Merlin, godzina 19:00, moja okolica :D

Mój GS.
siulkilulki
[Usunięty]
:
Blue, jak matowy czarny z białymi felami to mój. Akurat wtedy wieczorkiem zapuściłem się w te odległe zakątki Szczecina :P

:
O proszę, ja akurat robiłem zakupy we freshu koło skrzyżowania i widziałem jak przeleciałeś :D z jakich okolic jesteś?

Mój GS.
siulkilulki
[Usunięty]
:
Gumieńce moje rewiry!

:
Dzis koło 9:50 przed wejściem do Galaxy zaparkowalem obok :D . Czarny gs, białe fele, chyba akcesoryjna czarna szybka, pod tablica podpis Harry86 lub Harry88, nie pamiętam. Przyznać się, kto to?

Mój GS.
Emwu96
[Usunięty]
:
taaa Harreg'o też ostatnio widziałem zaparkowanego obok zegara słonecznego zaraz przy ul. Placu Zolnierza

:
Dzis o 11:40 przy Leclerc koło Warcisława niebiesko-szmaragdowy GS, okrągłe lusterka, czarny silnik i rama. Wlawcicielu jesli to czytasz, przyznaj sie :D

Mój GS.
:
o, to możliwe, że ja, bo ostatnio tam pracowalem w Lecrercu :p i akurat wczoraj bylem motorkiem w pracy :) wszystko sie zgadza oprocz tego "szmaragdowego". ale jak ZST to ja :D

:
Możliwe, a czy sprzedajesz swojego? http://allegro.pl/suzuki-...4563373175.html
bo ten tutaj wygląda identycznie :D

Mój GS.
:
tak :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.