Kto smigal dzis po Szczecinie?
Odpowiedz do tematu

agata89
[Usunięty]
: Kto śmigał dziś po Szczecinie?
Przyznawać się, bez bicia :P

Czy to któryś z forumowiczów jechał dzisiaj na rondzie Kołłątaja czerwonym Gs-em w okolicach godziny 18 / albo później, po 19 wzdłuż al. Wyzwolenia? :)

:)

:
Ja latałem ale nie o takiej porze :P poza tym mojej nie poznasz jako GS :P

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
a jak nawet to co? :p

ja w poniedziałek latałem ale niebieskim GSem :wstyd:

:
ja w niedzielę traskę zrobiłem i jutro na wały jadę na 17. ale ja nie jeżdżę GS więc i tak nikt nie pozna jak nie przeczyta napisu pod tablicą.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
agata89
[Usunięty]
:
No tak, jak jakieś jajko śmignie po Szczecinie, to na tablicę trzeba patrzeć :P Dzisiaj wieczorem na Wałach też jakaś grupka stała :)

A odnośnie czerwonego Gs-a, to chętnie przybiłabym pjonę Panu kierowcy :) Podobnie jak ja, ledwo sięgał nogami do ziemi, więc na pewno wie ile niska osoba musi się w czasie jazdy nagimnastykować :super:

:
agata89 napisał/a:
jak jakieś jajko śmignie po Szczecinie,


na jajka nie patrz bo ja imbrykiem jeżdżę :P

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
ziomek4000 napisał/a:
agata89 napisał/a:
jak jakieś jajko śmignie po Szczecinie,


na jajka nie patrz bo ja imbrykiem jeżdżę :P


Właśnie, nie patrz na jajka tylko na "imbryk"... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
agata89
[Usunięty]
:
wolf napisał/a:
Właśnie, nie patrz na jajka tylko na "imbryk"... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Dobra, nie będę więcej jajek wypatrywać :zawstydzony:

Ale godzinę temu znów miałam przyjemność Gs-a minąć :P
Srebrna F-ka z czerwonym motywem na owiewce na Placu Rodła śmigała :D

:
a ja żem dzisiaj Fke widzial niebieską koło Basenu Górniczego i nakeda niebieskiego koło Golisza przy Liroy Merlin :D ktoś stad? ; >

a sie porobiło tych GSow :D

agata89
[Usunięty]
:
Cytat:
a sie porobiło tych GSow :D


Racja,powychodzili z ukrycia :P

Dzisiaj przed 14 koło Galaxy kolejny GS :) (żółta strzała, kierowca i plecaczek) :)

:
Na zoltym to najpradopodobniej ja z dziewczyna :) w czwartek odbieralem ja z okolic domu marynarza i lecialem w kierunku kaskady :P

edit: wtedy okolo 12:40 widzialem Pania na niebiesko bialej efce przy Heliosie na krzywego. (kiedys jeszcze jak byla zaparkowana na Sikorskiego vis a vis wydz. elektrycznego ZUT)

:
moze jakis zlot zachodniopomorski?:D

edit:
dobra - przeczytalem poprzedni temat:)

:
Zglosi sie posiadacz ladnej niebiesko-bialej Fki k5 badz k6 stojacej przy szpitalu na Unii Lubelskiej? Widziana przed momentem :] (ZS 28**)

:
Dziś ok 19 czerwono czarny widziany i witany na pl Szarych Szeregów a chwilę później czarny witany na wojska rejony unii lubelskiej...

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
tooooo nie jaaa :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.