Witam Wszystkich.
Odpowiedz do tematu

paula.dolny_sl
[Usunięty]
:
właśnie oglądałam prognozy, kiszka, kiszka i jeszcze raz kiszka :/

:
Ja patrzyłem i sobota wygladala obiecująco. Cieplej niż dzisiaj i bez deszczu.

Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.
:
Mnie nie będzie przez weekend ten i następny... będę musiał dzisiaj i w przyszłym tygodniu najeździć na zapas.

:
Powodzenia. Pogoda dzisiaj jest w sam raz.

[ Dodano: Pią 30 Maj, 2014 ]
Dobra, wg prognoz które przeglądałem, jutro ma być niezła pogoda. Zatem wybieram się na poszukiwanie zapory plichowickiej (poszukiwania, bo jak pisałem nie znam terenu :) ). Najprawdopodobniej startuję miedzy 9 a 10 (jeszcze się okaże), nie polecę autostradą, więc pewnie przez Świdnicę, Bolków i Jelenią, komu po drodze niech da znać.

Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.
:
Mnie się wycieczka udała, trasa fajna, dużo łuków, trochę mało miejsc do wyprzedzania. Zapora jak zapora, ale zawsze coś nowego do pooglądania. Może następnym razem będzie nas więcej.

Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.
paula.dolny_sl
[Usunięty]
:
Ja niestety niedziela w szkole. Jeden zasrany wpis i pół dnia stracone.
Następnym razem obiecuje poprawę. Jak by ciom to proszę też o znaka też na kom, szybciej się zbiorę (509 673 701 Paulina).

Pozdrawiam

:
Jeśli o mnie chodzi, to pewnie znowu coś na sobotę sobie wymyślę (jeśli pogoda itd). Jak nie wymyślę, to może ktoś coś zaproponuje, a jak i to nie, to i tak będę jeździł :) bez celu.

Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.
paula.dolny_sl
[Usunięty]
:
Panie i Panowie :) :):) na niedzielę planujemy mały wypadzik ..... no więc tak, 08.06.2014 r. godzina 10:00 start Świdnica ul. Esperantystów (Orlen ). Trasa - Wałbrzych - Mieroszów - przez Kochanów - Krzeszów - Kamienna Góra - Świebodzice. Oczywiscie w trakcie jakiś postój kawusie czy cokolwiek tam kto chce :) . Jak ktoś chętny dać znać :) :):) ja osobiście nie mogę się już doczekać :)

paula.dolny_sl
[Usunięty]
: :)
Pojawiły się inne opcje trasy na niedzielę - albo Kletno i kawka w Pubie Biker's choice albo wycieczka przez Czechy. Pisać ktooooo chętny, mało jest okazji żeby się spotkać i pośmigać.

:
Plany mi się posypały i mogę jechać nawet teraz:)
Jutro motocykliści z Wrocławia jadą na Onkoigrzyska, kibicować dzieciom z rakiem na Stadionie Olimpijskim. Zbiórka w sobotę na stacji koło akademików (kredki i ołówka) o 11:40, potem razem jadą na Stadion. Wystarczy się pokazać, narobić szumu i zobaczyć uśmiechy dzieciaków.
W niedzielę spokojna jazda z milenijnego na maślice - LINK
Być może pojawię się na którymś z eventów, a może z kimś pojadę w trasę - na razie mam za małe doświadczenie, więc jeżdżę wolno i na krótkich odcinkach - na swoim GSie zrobiłem dopiero 250 km. Jak komuś nie przeszkadza, niech daje znać. A szaleć będziemy razem później :)

paula.dolny_sl
[Usunięty]
:
to zapraszam na 10:00 do Świdnicy, wyruszamy grupką, chyba do Kletna :) do Pubu Bikers Choice. Daj znać kolego czy się na to piszesz. Pozdrawiam Paulina

:
Dajcie kiedyś znać jakbyście jechali w sobotę albo w tygodniu. Udanej wycieczki jutro.

Jazda na motorze jest ok, ale nikt nie zadziera z facetem jeżdżącym na słoniu.
:
Kurczę, zawsze docieram do wiadomości dopiero, kiedy już po ptakach...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.