Wymiana stacyjki
Odpowiedz do tematu

:
Games16 napisał/a:
nie da sie odkrecić tych 2 z zawleczkami srubek co trzymają półkę gdyż odkrecając u dołu sróbka sie kreci w półce... to jak too odkrecić?

Takie pytanie bez sensu zupełnie - czy ktoś to zrozumiał?

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Games16
[Usunięty]
:
kurdee bo jestem w garazu i pisze na szybkosci,sorry. A wiec chodzi mi o te 2 sróbki co trzymają tą półke srebrną bo musze ją sciagnac zeby dostac sie do stacyjki i ich nie moge odkrecić bo jak odkrecam to sie kreci cała... i nie mam sposobu na jej odkrecenia.;/

:
Zaznacz na jakimś zdjęciu o które śruby ci chodzi.

Czy nie masz możliwości przytrzymania jej czymś?

Games16
[Usunięty]
:
O te 2 sróbki co są na tej półce http://www.google.pl/sear...ml%3B1024%3B749

:
Wcześniej napisałeś:
Games16 napisał/a:
nie da sie odkrecić tych 2 z zawleczkami srubek co trzymają półkę gdyż odkrecając u dołu sróbka sie kreci w półce...
A zdjąłeś z góry kołpaczki?

O ile kojarzę to są imbusy z zaślepkami...

Games16
[Usunięty]
:
No i widzicie sami lepiej zapytac niż nie pytac i przed chwileczką wróciłem z garazu gdyż zdjąłem te kapturku i tam idzie na imbus i przetrzymałem i udało sie odkrecić.... A teraz odkreciłem tą pólkę srebrną i mam już stacyjke na widoki i nie wiem do czego ona jest przykrecona.... pomozecie?

:
Masz w tym dziale linki do fiszek. ( http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=11840 )

W nich masz schematy wszystkich elementów, jak spojrzałem na półkę górną widziałem że są kapturki.

Na innym schemacie będziesz widział gdzie jest mocowana stacyjka (albo w haynesie, albo w instrukcji serwisowej).

Pytać można, ale jak samemu nie można znaleźć - Ty natomiast pytasz o wszystko po kolei. Nie nadużywaj chęci pomocy Forumowiczów i wykaż trochę własnej inwencji, albo oddaj moto do mechanika jeśli sądzisz że to Cię przerasta.

Games16
[Usunięty]
:
Tylko własnie nie moge znalesc tej instukcji gdzie bedzie pokazana stacyjka jak sie montujee;/ a Ty nie mozesz mi powiedziec jak sie montują ją? Bo już tą srebrną pólke zdjąłem i co dalej?

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 ]
Okej znalazłem 1 schemat i jest pokazane ze jest od dołu wkrecana na sróbki tak?

mocar
[Usunięty]
:
Cytat:
Okej znalazłem 1 schemat i jest pokazane ze jest od dołu wkrecana na sróbki tak?


Idź do moto i sprawdź, mam nadzieje że Ci pomogłem.


Ps. Najlepiej oddaj moto mechanikowi...

Games16
[Usunięty]
:
Noo własnie na schemacie tak było ale poszłem do moto i widze ze jest jakies inne sróbki i chyba trzeba rozwiercac je tak?

teja-1010100
[Usunięty]
:
Są to śruby zrywalne. Ja poradziłem sobie z nimi za pomocą wykrętaków do zerwanych śrub.

Games16
[Usunięty]
:
Okej stacyjkę mam już na wierzchu tylko teraz te sruby rozwiercić tak i powinna sie wyjąc stacyjka? czy są jakies inne sposoby?

[ Dodano: Pią 12 Kwi, 2013 ]
Okej przyszła mi stacyjka i teraz jak ją załozyć? Bo starą rozwierciłem a teraz z tą to jak? Bo zadnych srubek nie ma w komplecie

Games16
[Usunięty]
:
Już stacyjkę mam załozona juz zrobiłem na niej 300km i kurde nie wiem czy tak powinno byc ale cięzko chodzi a czasami wogóle sie przekrecić nie chce to muszę wdusić lekko i dopiero się przekręci to tak ma byc? Czy ze nowa i ona sie później wyrobi?

: Wymiana stacyjki
Przejrzałem serwisówkę, niestety mam wątpliwości jak zabrać się do wymiany stacyjki.
Czy półkę ze stacyjką ściągnę po okręceniu nakrętek pod półką ?
Nakrętki są w osi widocznych od góry dwóch "zaślepek".

[ Dodano: Sob 03 Sie, 2019 ]
zdjęcia

[ Dodano: Sob 03 Sie, 2019 ]
zdjęcia:

https://photos.app.goo.gl/uxBANRPG5xRZn52X8

duzypawel
:
Może szybciej będzie jak zdemontujesz lampę. Stacyjka trzyma się do półki na 2 śrubach + jest oczywiście wpięta do instalacji elektrycznej kostką.

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.