KLAMKI
Odpowiedz do tematu

Marcin.
[Usunięty]
: KLAMKI
Witam Wszystkich! ;) chciałym zapytać o możliwość dokupienia klamek do mojej suzi ;) chodzi o to, że cały czas mam wrażenie, że jednak są ciut za daleko i czuje dyskomfort podczas jazdy, więc postanowiłem je zmienić na takie, które będą bliżej! macie jakieś godne polecenie ? lub dokupić 2 takie same ( moje oryginalne zostawie gdybym kiedyś miał zamiar sprzedać moto) dokupić 2 oryginalne podgrzać je i wykrzywić ? chyba, że te "1/2/3/4" na tym kółeczku przy klamce przybliża całą klamkę do manetki ? Pozdrawiam!

:
ogólnie sam się zastanawiałem na zmianą klamki na taką z regulacją
bo o dziwo, F po 2004 nie posiadają regulacji jak wcześniejsze roczniki, sic!

jest masę podrób, nie mi oceniać ich jakość, ale klamka powinna kosztować zdecydowanie wiecej niż 30zł.

kiedyś Set mi pisał jak ma wyglądać oryginał i na co patrzeć, ale gdzieś zawieruszyłem tego @

tak, musisz wcisnąć klamkę i wtedy dopiero kręcić, w zależności od cyfry przybliżasz lub oddalasz

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
Marcin.
[Usunięty]
:
ok dzięki ;) jutro lub na dniach postaram sie skoczyć na garaż i to ogarnąć i potem napisze jak mi wyszło ;D dzięki i pozdrawiam ;) a tak przy okazji polecacie jakieś dobre paski na felgi jakiś sklepik internetowy czy kupic pierwsze lepsze ;D ?

:
popchać klamkę i kręcić

Marcin.
[Usunięty]
:
a przy zmianie na tym kółeczku np z 4 na 1 lub inaczej bedzie jakas zmiana w samym hamowaniu czy ma to jakis wpływ na to ?

:
No na pewno będzie inaczej Ci sie hamowało, ale moment sie przestawisz.

Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.