Wspolne przjazdzki
Odpowiedz do tematu

: Wspólne przjażdżki
:)Może ktoś z kolegów lub koleżanek wybierze się na przejażdżkę , jak się poprawi pogoda :) ;) :moto:

pawulo40
:
Pojeździłbym, ale nie widzi mi się do łodzi jeździć aż żeby po łodzi polatać np xD
I tak będe dość często do Zgierza jeździł na uczelnie ;D

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Można skoczyć nad jeziorsko na soczek albo coś :)

:
Langus92 napisał/a:
Pojeździłbym, ale nie widzi mi się do łodzi jeździć aż żeby po łodzi polatać np xD
I tak będe dość często do Zgierza jeździł na uczelnie ;D


Czemu tam :szok: ?

:
W Zgierzu to psy ch*jami wodę piją, wiem bo sam mieszkam:) pewno w kolegium nauczycielskim.

:
Dokładnie tam;)
Dość krytycznie do Zgierza podchodzisz, mi to miasto nawet się podoba

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Obrażasz wszystkie miasta :wstyd:

GS 500E -> GSR 600 -> GSXS 1000
:
Ja tu mieszkam 24 lata i mam dość:) dziura jakich mało, ogólnie to jestem optymistą i wolę zachwalać ale tutaj to na prawdę... Ale tam, ważne że Łódź blisko, to dużo GS-ów się kręci:)

Plotuś
[Usunięty]
:
Nad jeziorsko to ja jestem chętny do was dołączyć. Langus na pewno też ! :P

:
Gdzie zbiórka jutro Łodziaki :) ?

GS 500E -> GSR 600 -> GSXS 1000
:
Ja jutro Maraton Dbam o Zdrowie :D więc zapraszam do kibicowania :)
Bieg na 10km ;P

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Widzę sportowców! Zapraszam na trathlon do Rawy 27 lipca ;)

:
~norris, trathlon póki co sobie dopuszcze ;) najpierw maraton pełny chce przebiec, ale to musze wrócić do formy ;)

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
:
Jak uda mi się poskładać moto to od przyszłego tygodnia jestem chętny na latanie :)

:
Widzę, że wszyscy składają... Wiosna zaskoczyła motocyklistów, hę ;> ?

GS 500E -> GSR 600 -> GSXS 1000
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.