Latanie 2013
Odpowiedz do tematu

:
Ja nie mam ale też mogę na niedziele sie umówić :P Szkoda że całe wakacje nie chcieliście latać ;/ Z Damianem nawineliśmy troche km :P Gdzie byliście jak was nie było ?? ??? :D Jak będzie ciepło to ja po południu w niedziele mogę jechać :)

:
Niedziela 6 padziernika
Temp. 14 stopni od godziny 13-stej do 16-stej, wiatr 7 km/h, opadów brak
jesli są chętni na ten nałeczów to proponuje 13:30 na wylotówce pod moto gp

Bartek89
[Usunięty]
:
Będę jeśli będą chętni.

:
To czekamy. Jakś coś się zbierze to dajcie znać na kom 667557100

:
Kurde, zaszaleliśmy trochę na after party i omija mnie taka pogoda i taki wypad, damn :(

:
Nie wyszedl wypad z forum Inga .... pojechalem na tor i póżniej Nałeczów zrobilismy z ludzmi z toru. Pogoda faktycznie dzis super :)

:
A ja wczoraj sam latałem, tyle że się nie odzywałem bo zacząłem tak gdzieś ok.16. Wcześniej byłem uziemiony. Pogoda rzeczywiście rewelacja, mam nadzieję, że sezon jeszcze trochę potrwa. Jedyne zastrzeżenia do nisko zawieszonego słońca, momentami świecącego w oczy.
Dodatkowo muszę się pochwalić że to pierwsza dłuższa trasa po zakończonej rehabilitacji :)

Bartek89
[Usunięty]
:
Panie i Panowie październik zapowiada się bardzo sympatyczny, także jak się zbierzemy w kupę to można jakiś trip forumowy zaliczyć, tylko zaplanować wcześniej żeby później nie było tekstów w stylu "oj coś mi wypadło nie mogę jechać" ;)

:
Jak mój akumulator przestanie sobie robić ze mnie żarty to ja bardzo chętnie od następnego weekendu mogę śmigać.

:
http://www.wskwiktor.org/ jedzie ktoś ?

GS 500 SF
:
sobota/niedziela - wybiera się ktoś gdzieś może? podobno ma być ciepło i słonecznie :hyhy:

:
ja w sumie moge pojechac
ale tak o 16 chcialbym wrocic,

:
wstępnie jest ustalone 14 pod motogip, do 12 ma się odezwać Kasiek jakby coś się miało zmienić - jeśli nie będzie mogła to możemy się umówić wcześniej

:
spox. dołaczać ludziska, ostatnie dnia nam zostały:)

:
ja będę w Lublinie jutro ale na weselu :P

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.