Jak odpiac oryginalny alarm
Odpowiedz do tematu

igoretto
[Usunięty]
: Jak odpiąć oryginalny alarm
Cześć,chciałbym zlikwidować alarm w moim gs500f z 2007r.rozładowuje mi aku-już dwa razy wymieniałem. Jak odłączyć alarm oryginalny suzuki z pilotem.Ma on pewnie immobilajzer.może jakoś łatwo da się go pozbyć???????ktoś wie?? ponmocy :)

:
Jeśli jest to alarm instalowany w ASO to powinien być to Legos3.

Istotnie jest on z immobilajzerem, aby go odpiąć musisz zrobić dwie rzeczy: po pierwsze odpiąć pod gumową uszczelką brązową kostkę od alarmu (szkoda jej wycinać bo może komuś się alarm przyda, jak będziesz go sprzedawać), oraz właśnie w obwodzie immpobilajzera założyć zworę. Pod kanapą w tylnej części obok kabli do tylnej lampy jest taka mała kostka, do której dochodzą cztery czarne kable od strony motocykla i tam wpięte są kable idące do alarmu, należy je odłączyć a w to miejsce podłączyć oryginalną kostkę ze zworą. Jak mnie w ASO zakładali do GS'a alarm tą oryginalną kostkę ze zworą włożyli do narzędziówki.

A tak poza tym to dziwię się, że Legos rozładowuje ci aku, może masz aku padnięte po prostu, bo ja kiedyś po 3 m-cach (przerwa z powodu kontuzji) normalnie odpaliłem GS'a gdyż ten alarm, jeśli jest uzbrojony więcej niż 3-4 dni przechodzi w uśpienie, gdzie praktycznie nie pobiera prądu.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
W moim alarm nazywa sie FOX. Czyli poprzedni właściciel zakładał go nie w aso? czy każde aso zakłada innej marki?

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
Jeśli chodzi o suzuki jak i inne marki to w 95% są to różne modele Legos'a, teraz w DL'u też mam założonego Legos'a, wiem, że Irys w GS'e też miała Legos'a z aso i teraz w chądzie również ma Legos'a z aso, więc zapewne jest to jakiś standard, któremu ufają.

Na rynku jest w sprzedaży Legos 2 i Legos 4, a ich odpowiedniki Legos 3 i Def Com 3 są instalowane przez ASO

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.