Nieoficjalne, niekomercyjne rozpoczecie sezonu w Poznaniu
Odpowiedz do tematu

:
dobry pomysł :P

tezet
[Usunięty]
:
czołem ;)

i jak raczej nici z tego wypadu w najbliższy weekend ? Chętnie też bym gdzieś wyskoczył, ale dzisiaj rano to ledwo puszką z parkingu wyjechałem, masakra :zly:

:
Dokladnie, ciagle opady zapowiadaja. Rozpoczecie zapewne przesuniemy na pozniej.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
żeby w Skoju na majówce tyle śniegu nie było...

:
ogień z rury to roztopi :hyhy:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
to co ? przekładamy na po świętach czy nie ? :P

:
No wiadomo ze przekladamy.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
teraz mi piszecie a juz dojechałem :hyhy:

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
To co jakaś ustawka w sobotę rano i jedziemy pod stadion na oficjalne rozpoczęcie i potem jakaś traska ? :P

:
Ja jestem w sumie za.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Proponuję o 10:00 pod stajenką pegaza przy operze. Wezmę mini grilla w kufer, może coś się urodzi w trakcie.

:
Proponuję o 10:00 pod stajenką pegaza przy operze. Wezmę mini grilla w kufer, może coś się urodzi w trakcie.

:
o 9:30 pod stajenka spotykaja sie poznanscy motonici na wspolny wyjazd. o 10 bedzie tam tlocznooooo

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Chodników tam dużo jest

tezet
[Usunięty]
:
Ehh kurde w sobotę na cały dzień muszę lecieć do wwa, a chętnie bym się wybrał. A w niedzielę ktoś planuje jakieś latanie ? :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.