stalowa linka do zabezpieczenia kasku
Odpowiedz do tematu

: stalowa linka do zabezpieczenia kasku
dziś droga kupna kupiłem linkę stalową w otulinie PCV do zabezpieczenia kasku.


tulejki jeszcze czekają za zaciśnięcie i będą pokryte 2 warstawmi rurki termokurczliwej żeby nie porysowały lakieru.

koszt to 15zł za sztukę. dla porównania w moto-akcesoriach wołają 50zł. zastanawiam się czy na forum byliby chętni na taki linki. myślę że przy większej ilości dałoby radę zejść jeszcze parę złotych w dół.

zrobię ankietę żeby dowiedzieć się mniej więcej jakie by było zainteresowanie i na tej podstawie bym mógł ustalić cenę.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
zapytam, jak to się używa? :P

:


fotka poglądowa. nie pamiętam gdzie jest hak w GS500 ale pewnie pod siedzeniem. nie każdy ma kufer żeby dajmy na to pod sklepem schować tam kask a tak zaczepiamy o moto i idziemy z wolnymi rękami.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Na szyję byłbym chętny, ale ta jest za krótka :D

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
miziel
[Usunięty]
:
ziomek, jak za +/-20zł z wysyłka się zmieści to jestem chętny :)

:
A te w motoakcesoriach nie mają jakiejś tam kłódki czy coś takiego? Dlatego tyle kosztują? :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
No wlasnie, mialem pytac, co to za zabezpieczenie skoro nie ma zadnej klodki ? Tak powiesic to rownei dobrze mozesz sobie kask na lusterku.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
oto linka z MA
http://www.moto-akcesoria...sk-36cm,p,54202

jak widać kłódki nie ma.

odnośnie tego gdzie to zaczepić to jak pisałem pod siedzeniem jest jeden lub 2 haczyki.

więcej jak 20zł z wysyłką na pewno nie będzie.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
danny napisał/a:
Tak powiesic to rownei dobrze mozesz sobie kask na lusterku.
Bez otwierania siedzenia nie zdejmiesz tego z haka, na tym opiera się całe zabezpieczenie.

XR&XR&FE
:
dokladnie

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
:
Ciekawy pomysł swojego czasu podobał mi się taki zaczep zamiast ciężarka kierownicy ale wole chyba kask zabrać ze sobą i tak :P

tmi napisał/a:
Na szyję byłbym chętny, ale ta jest za krótka :D

Ta Linka by ci pasowała są też metrowe jak by ci zależało :rotfl:


A tutaj znalazłem taką samą linkę i kosztuje według ich kalkulatora 4,99 EURO (20,71 zł) :P więc cena chyba dobra.

:
na razie cienko to wygląda :( ale jeszcze 10 dni do końca ankiety więc może coś się ruszy.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
miziel
[Usunięty]
:
Jak mówiłem, nawet za te 20 z wysyłka ja jetsem chętny jak coś :P

:
spoko pamietam. na razie na tym forum jest 5 osób chętnych i na forum gsxf na razie 1 osoba ale ankieta jest od wczoraj.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
wymiatacz
[Usunięty]
:
jak coś to ja bym brał za te 20 zł ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.