Tanie, czeskie zakupy..
Odpowiedz do tematu

: Tanie, czeskie zakupy..
Przeglądając oferty motobagaz.pl i innych sklepów internetowych poznałem kilka ciekawych modeli kufrów, które pewnie większość z Was zna. Dla mnie nowością była Kappa K52N dzięki której trafiłem na stronę Bikers Planet. Jest to czeski sklep z kilkoma punktami odbioru osobistego na terenie Republiki Czeskiej.

Mnie bardzo zainteresowała oferta kufra GIVI V46N w cenie 3 199 CZK, czyli ~540zł (Allegro - 749zł) oraz płyty GIVI M3 w cenie 940,50 CZK, czyli ~160zł.

Najbliższy punkt odbioru znajduje się ~170km ode mnie w Ostravie. Seicento Van na gaz spali tyle, że opłaca się po to jechać. W związku z tym piszę o tym do Was. Może ktoś jest zainteresowany ofertą tego sklepu i chciałby coś sobie zamówić żebym przywiózł? Mogę zabrać tak dużo od nich ile się tylko na pace zmieści. Potem koszt wysyłki w kraju by nie przekroczył 20zł kurierem, lub odbiór osobisty w Krakowie.

Jeśli znajdziecie jakieś ciekawe oferty w ich sklepie to piszcie, może dobiorę sobie coś dla siebie albo inna osoba coś zamówi co przeoczyła.

Czekam na Wasze opinie na temat tych zakupów. Ewentualne zamówienia proszę kierować na PW. Będziemy wtedy dogadywać pozostałe szczegóły.

:
http://www.bikersplanet.c...e-bezprste.html
rękawice razem z 'wieszakiem' na nie?:P

5*
prz3mek1
[Usunięty]
:
Myślałem, że będę mieć bliżej do jakiegoś sklepu bo mieszkam przy samej granicy, a tu dupa pusto na tej mapie nie ma żadnego punktu :)

mocar
[Usunięty]
:
Exodus, kiedy zamierzasz do nich jechać?

:
A po ile u nich napęd jest? cos takiego http://allegro.pl/zestaw-...2953035096.html

:
Jak by się zebrało większe zamówienie z PL, to tfu tfu mógl bym zagadać z szefem i to odebrać czy to z Czech czy Słowacji. Bo latam busem po PL, a od niedawna w sumie międzynarodówke głownie Litwa, Łotwa, Węgry, Czechy, Słowacja i mógł bym po drodze zabrać towar do PL. może nawet części podrzucić "pod drzwi"

Ale nic nie obiecuje. Tak, że jak by sie zebrało parę osób to można coś pomyśleć :)

"Życie grozi śmiercią"
:
Termin mojego ewentualnego wyjazdu jest do ustalenia.. Jakby chociaż jedna osoba coś jeszcze zamawiała to mogę jechać nawet w najbliższym czasie.. Pisałem do nich to wysyłka do Polski paczką wychodzi 10 Euro ekonomicznym.. Ale nie mam możliwości zrobienia przelewu walutowego a PayPala nie obsługują.. Więc raczej pozostaje mi miła wycieczka, której koszt by wyniósł jakieś 2 przesyłki..

Jak się zbierze jakieś zamówienie to wtedy byśmy je realizowali, oni dowożą towar do punktu odbioru i wtedy dopiero wycieczka i tak.. To nie jest sklep stacjonarny w tamtym miejscu..

miziel
[Usunięty]
:
Kurcze dużo fajnych rzeczy i w dobrych cenach. Szkoda, ze nie mam kasy aktualnie...
I szkoda, że mimo tłumacza niektórcyh rzeczy ciężko się szuka i czyto co to za cudo ;)

:
miziel napisał/a:
dużo fajnych rzeczy i w dobrych cenach

Co ciekawego wypatrzyłeś u nich?

miziel
[Usunięty]
:
Szukam ogólnie jakieś zbroi/kurtki z duużą ilością siatki coby z upąły letnie jak jest 30st i słońce po mieście sobie spokojnie latać i znalazłem tam coś co CHYBA by mi się podobało w przeliczeniu na nasze za 233 (czyli dobra cena jak dla mnie) ale jak mówię nie doczytałem się czy to jest jednak to co chcę czy nie :)

Jeszcze na coś patrzyłem ale już nie pamiętam teraz. Pewnei jakbym miał pieniądze to bym dokładniej patrzył :P W sumie.. pieniądze mam tylko najpierw trzeba ogarnąć moto przed sezonem a to może mi trochę uszczuplić portfel :)

EDIT>
Ogólnie jak coś sprawdzałem na szybko da się zauważyć, ze sporo rzeczy jest zwyczjanie taniej, szczególnie te w promocji co mają :)

[ Dodano: Pią 15 Lut, 2013 ]
http://www.bikersplanet.c...-forbikers.html

O tym mówiłem :) Już doczytałem się jakoś :) Musze poczytać o tym więcej ;)

:
A ja bym się tak nie zachwycał bo jakichś super niskich cen nie mają a niektóre produkty wręcz droższe niż u nas....

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Ja się zachwycam jedynie kufrem, który ma dość duże przebicie cenowe.. Ale takie rzeczy jak olej przykładowo są faktycznie droższe..

:
Exodus napisał/a:
Termin mojego ewentualnego wyjazdu jest do ustalenia.. Jakby chociaż jedna osoba coś jeszcze zamawiała to mogę jechać nawet w najbliższym czasie..


Jesli zdecydowałbyś sie na wyjazd koniec lutego - początek marca (u mnie kwestia wolnych funduszy $$) to również byłbym zainteresowany kufrem Givi V46N.
W razie czego to jestem z Krakowa, wiec dostawa nie bylaby problemem.

Oczywiście jak chcesz jechać wcześniej to ja nie wstrzymuje ;)

:
Nie spieszy mi się aż tak bardzo.. Chciałbym też żeby ktoś więcej skorzystał skoro bym już miał jechać.. Koszty dodatkowo też by się zmniejszyły.. Pracownicy tego sklepu sklepu są dość komunikatywni po angielsku więc nie ma problemu się dogadać w kwestii terminów dostawy itp itd.. Jak ktoś jeszcze chętny na coś od nich to pisać, pisać, pisać.. :)

poli
[Usunięty]
:
Przemyślę sprawę, porozmawiam z moim portfelem i może też się skuszę na taki kufer :) . Daj znać, najlepiej na PW, parę dni przed ewentualnym wyjazdem. Ja gdzieś na początku marca pewnie bym miał kasę ;) .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.