Zapalniczka - prosto do aku ?
Odpowiedz do tematu

:
studi napisał/a:

schemat jak to połączyć poniżej


W pełni się z Tobą zgadzam, ale (z całym szacunkiem do Twojej wiedzy) myślę, że jak widać po postach powyżej,
Cytat:
Póki co mam bezpośrednio do aku z bezpiecznikiem, w wolnej chwili i z pomocą kogoś bardziej kumatego niż ja będę kombinował z tym podłączeniem

Twoj schemat wygląda na zbyt skompikowany dla zwykłego forumowego zjadacza chleba ;) a podłączenie przecież jest banalnie proste.Może w takiej formie będzie bardziej czytelne :niepewny:

Przekaźnik może być np. taki:

Ostatnio zmieniony przez dymny Pon 17 Cze, 2013, w całości zmieniany 2 razy
:
dymny, jestem z Ciebie dumny, chyba nikt wcześniej nie zrobił schematu lepiej od Ciebie!
ja, nie znając się na schematach, wiem, jak to zrobić ;d

5*
:
dymny napisał/a:
Twoj schemat wygląda na zbyt skompikowany dla zwykłego forumowego zjadacza chleba

chciałem odpowiedzieć, a nie szukałem odpowiedniej grafiki to fakt, tak było szybciej.
misiorek napisał/a:
ja, nie znając się na schematach, wiem, jak to zrobić

A co jak będziesz miał inny przekaźnik o innych oznaczeniach styków.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
jeżeli będzie taka konieczność, to zapytam się kogoś z rodziny, same elektroświry, a jeśli to nie pomoże, to sobie kupię odpowiedni, taki jak jest podany w schemacie :p

5*
:
A wystarczy spojrzeć na schemat na przekaźniku :P

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Wybaczcie długi czas milczenia ale nie miałem za bardzo czasu na ogarnięcie tematu.
Thomson napisał/a:
w wolnej chwili i z pomocą kogoś bardziej kumatego niż ja będę kombinował z tym podłączeniem

Teraz po zerknięciu na schemat dymnego nie będę musiał angażować osób trzecich i sam zmontuję instalację. Dzięki wielkie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.