Ile u Was kosztuje zmiana opon w motocyklu?
Odpowiedz do tematu

affectpct
[Usunięty]
: Ile u Was kosztuje zmiana opon w motocyklu?
Ostatnio oddałem dwie felgi bez starych opon do założenia nowych. Koszt to 90zł wydaje mi się że to dużo ale pierwszy raz zmieniałem opony w motocyklu więc nie mam porównania. Jestem ciekaw ile taka usługa kosztuje u Was?

dembis
[Usunięty]
:
Strasznie drogo! W Chorzowie 30 zł bez demontarzu koła 50 zł z demontarzem i ściagnięciem starej opony!

:
dembis napisał/a:
Strasznie drogo! W Chorzowie 30 zł bez demontarzu koła 50 zł z demontarzem i ściagnięciem starej opony!


U mnie dokładnie tak samo.

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
thundercat
[Usunięty]
:
no to sporo,ja płace 20-25 zł/szt ( jak zawożę ze stara oponą ). ostatnio pojechałem gdzie indziej bo tam nie umieli mi wyważyć to zapłąciłem30zl

:
30 zł za oponę jadąc z felgami i starymi oponami nań + wyważenie. Nie szukałem taniej o 2 zł bo mam blisko :)

affectpct
[Usunięty]
:
no to troche przepłaciłem ale dostałem wentyle za free niestety chromowe do czarnej felgi ;/

faflak
[Usunięty]
:
pewnie azotem pompowane :hyhy: 30pln za demontaż/montaż wywazenie to optymalna cena

:
w osw 15zl jak zaworze same koło do ok 30zl

wykonuje przeróbki motocykli.
Możliwość wykonania konstrukcji metalowych!
spawanie,
toczenie,
itd

virtutii spawarotti Kuraś :troll2:
:
affectpct napisał/a:
no to troche przepłaciłem ale dostałem wentyle za free niestety chromowe do czarnej felgi


nie za free bo pewnie wliczyli ci w cenę i dla tego wyszło tak dużo.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
miziel
[Usunięty]
:
a ktoś się orientuje gdzie w gliwicach albo okolicy wymieniają kółka z wyważeniem+ ew napompowanie azotem? :P
Bo z tego co wiem, to nie w każdej wulkanizacji to robią, nie?

jodla007
[Usunięty]
:
W holandii wymiana kosztuje 35e za koło. :( a pompowanie azotem 10e.

Ryder
[Usunięty]
:
U mnie wymiana 5zł + wyważenie w zależności od potrzeb od 10-20zł :P

:
jodla007 napisał/a:
pompowanie azotem 10e.
żartujecie sobie z tym azotem ? w "zwykłym" powietrzu jest 78,084% azotu... niezła ściema i nabijanie kasy ten azot (czysty 100% chociaż?)

:
yaszczi napisał/a:
jodla007 napisał/a:
pompowanie azotem 10e.
żartujecie sobie z tym azotem ? w "zwykłym" powietrzu jest 78,084% azotu... niezła ściema i nabijanie kasy ten azot (czysty 100% chociaż?)


A jak sprawdzisz to czy w 100% jest czysty? :P

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
piter12v
[Usunięty]
:
Ja jak zawoziłem koła 21" i 18" na zmianę opon na nowe to 10zł zapłaciłem za wszystko. Wiem że biorą 5zł za zmianę opony.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.