koszulki 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Powoli nadchodzi zlot. Myślę że dobrze byłoby wznowić dyskusję nt. koszulek i zorganizować akcję żeby nowe osoby miały okazję się w nich pojawić na zlocie ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
albo zrobić zlotowe ;)

Das Drone !!
:
Chciałbym chciał koszulkee :(

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Ja tak napisałem o zlocie, ale faktem jest też że pewnie nie wszyscy którzy chcieliby koszulki będą mogli pojawić się na zlocie. Ja np. jeszcze nie wiem czy dam radę być, a koszulkę zdecydowanie bym kupił bo stara wygląda już tak sobie.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
zobacze jak z kosztami ale zlotowe koszulki postaram sie by były od sponsorów dla tych co będą na zlocie za darmo. Dla innych ok ale już za odpowiednią opłatą za koszulkę i transport.
Jak będę więcej wiedział opisze temat i wstawie odpowiednią informacje.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
Ja też jestem chętna na koszulkę bo swojej konkursowej do dziś nie dostałam :(
Więc kupię sobie sama, niech się bujają oszuści Błaha & Huck. :zly:

:
claudii, uuu to ja na swoją konkursową też nie mam co liczyć? ;/ :(

:
Z moją był niby problem bo damski krój, firma specjalizująca się w koszulkach nie ma damskiego kroju :kwasny: żenada.
affectpct dostał a był miesiąc po mnie w konkursie.

A tak w ogóle to te będą w damskim kroju? :)

:
W meskich tez nie wygladacie źle, wrecz przeciwnie ;)

k
[Usunięty]
: Re: Forumowe koszulki - edycja 2012 vol. 1
Irys napisał/a:
Szanowni.
W tym roku koszulek jeszcze nie organizowałam, więc najwyższy czas, bo nowych użytkowników trochę przybyło ;)

W chwili obecnej szukam rzetelnego i sprawnego producenta, który mógłby takie zamówienie dla nas wykonać.

I tu pytanie pierwsze do Was: czy macie może znajomą firmę która tego typu zleceniami się zajmuje? Może ktoś z Waszych znajomych kto nie zrobi nas w bambuko jak producenci z zeszłej edycji?

Pytanie drugie: planowo koszulki będą takie jak z zeszłorocznych edycji (wersja A i B). Białe lub czarne. Może mimo to, ktoś ma pomysł na "urozmaicenie" tegorocznej edycji? Pomysły proszę podsyłać na maila - wszystko jest do przemyślenia.

Jak tylko wyklarują się jakieś zasady i ustalenia, ruszę z zapisami.

Pozdrawiam,


witam wszystkich,
zajmuję się nadrukami na koszulkach i w ogóle na odziezy , kubki itp... od 3 lat
firma jest mała, znajduje się w TRZEBINI woj. małopolskie, jeśli jest ktoś chetny zająć sie zamówieniami , to prosze o kontakt ze mną : Katarzyna Cwynar, kom, 513 081 969, pozdrawiam wszystkich forumowiczów.



I.

:
ja tez nie dostałem za konkurs:( dzięki za przypomnienie

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Szanownemu Państwu sugeruję założyć odpowiedni temat w odpowiednim miejscu a nie zaczynać dyskusję w temacie dotyczącym zeszłego roku - z czego jak widać nic nie wyszło, bo wiele osób się "wymądrzało" ale nikt na poważnie tematu nie podjął ;)

:
Nowy temat nic nie zmieni, a skoro ten jest to mozna go wykorzystac ;) .
Ewentualnie jak administracji niepasuje, moze wydzielic te posty do nowego tematu - choc wedlug mnie to jeden i ten sam temat = koszulki :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
wydzieliłem posty do nowego tematu.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
k
[Usunięty]
:
witam wszystkich
prowadzę małą firmę wykonującą KOSZULKI z DOWOLNYM NADRUKIEM.
JEŚLI ktoś jest zainteresowany wyceną 1 lub większą ilością to proszę się kontaktować.
TEMAT NADRUKÓW NIE ZAMYKA SIE TYLKO NA KOSZULKACH , możemy wykonać tez na innej odzieży w tym MOTOCYKLOWYCH KURTKACH .

zapytania kierujcie na :
KASIA - KOM - 513 081 969
E-MAIL: studio.kolor@interia.pl
TRZEBINIA, woj.Małopolskie
ul.Krakowska 24 a

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.