Tarcze zegarow GS500
Odpowiedz do tematu

Ryder
[Usunięty]
: Tarcze zegarów GS500
Witam
Robię małe przeróbki zegarów w GS"ie,wskaźnik paliwa,wbudowane kontrolki i takie tam.
Potrzebuję skan zegarów (tarcz) zarówno licznika jak i obrotomierza,od nowszych GS :D
Konkretnie chodzi mi o takie tarcze:


Co do osób z allegro robiących tarcze,nie mają możliwości zrobienia takich tarcz bez skanów oryginalnych.

:
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=1123#1123

Jak nie o to chodziło to i tak poszukaj w tamtym temacie.

Poza tym z tego co kojarzę nie tyle potrzebny jest skan oryginalnych tylko projekt wektorowy (przynajmniej ja bym tak robił - na pewno będzie dokładniej niż rastrowy skan nawet w wysokiej rozdzielczości).

Ryder
[Usunięty]
:
simin
Dzięki,przeszukam temat może coś znajdę :)

:
Wydaje mi się że w tamtym temacie znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebował, łącznie z nowymi gotowymi projektami. Skoro chcesz zamawiać tarcze to może warto od razu coś poprawić w ich wyglądzie? :P

Ryder
[Usunięty]
:
simin napisał/a:
Wydaje mi się że w tamtym temacie znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebował, łącznie z nowymi gotowymi projektami. Skoro chcesz zamawiać tarcze to może warto od razu coś poprawić w ich wyglądzie? :P

Pewnie że tak,tyle że wolę mieć udoskonalony oryginał,nie podobają mi się zmiany typu białe zegary,niebieskie podświetlenie :]
Tu daję zarys moich zegarów:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.