Koszulki forumowe kwestie organizacyjne
Odpowiedz do tematu

k
[Usunięty]
: Koszulki forumowe kwestie organizacyjne
yaszczi

GRATULUJĘ SAMOWOLKI W ŚCISŁYM GRONIE PRZEZ MODERATORÓW ( niektórych ).

zamknęliście moją LISTĘ CHĘTNYCH NA KOSZULKI 2013
a otworzyłeś swoja nowa listę

tak się chyba nie robi - nie sądzisz ?

cenę tez zobaczyłeś jaką dałam - i teraz zeszłeś ze swojej ceny

teraz wyrzucicie ten post - zapewne

powodzenia w zbieraniu listy chętnych,

niezły tupet masz.

:
Jaki tupet kobieto ? Masz swoją własną firmę, a nie potrafisz przedstawić konkretnej oferty z projektem i zadbać o pozyskanie klientów - użytkowników forum. Wystarczyło wszystko skonsultować z administratorami, podpytać organizatorów poprzednich edycji. Logo wektorowe jest ogólnodostępne. Projekt chyba potrafisz wykonać jak się tym zajmujesz na co dzień? Narobiłaś niepotrzebnej wrzawy i nic z tego nie wynika, nie było projektu, nie było konkretnej ceny itp.
To jest temat z oficjalnymi koszulkami forum. Cena jest taka jaką zaproponował mi jeden z producentów koszulek z Poznania. Nie "ZESZŁEM" z ceny żeby robić Tobie konkurencję. Tak dla Twojej informacji robię to dla dobra forum i nie zarabiam na tym ani złotówki.

k
[Usunięty]
:
yaszczi napisał/a:
Jaki tupet kobieto ? Masz swoją własną firmę, a nie potrafisz przedstawić konkretnej oferty z projektem i zadbać o pozyskanie klientów - użytkowników forum. Wystarczyło wszystko skonsultować z administratorami, podpytać organizatorów poprzednich edycji. Logo wektorowe jest ogólnodostępne. Projekt chyba potrafisz wykonać jak się tym zajmujesz na co dzień? Narobiłaś niepotrzebnej wrzawy i nic z tego nie wynika, nie było projektu, nie było konkretnej ceny itp.
To jest temat z oficjalnymi koszulkami forum. Cena jest taka jaką zaproponował mi jeden z producentów koszulek z Poznania. Nie "ZESZŁEM" z ceny żeby robić Tobie konkurencję. Tak dla Twojej informacji robię to dla dobra forum i nie zarabiam na tym ani złotówki.


Nie szanujesz zdania forumowiczów ,
bo jakbyś dobrze poczytał kilka postów od NICH, to byś zauważył, że temat projektu był zaczęty i chcieli wyrazić swoje zdanie - co chcą mieć i w jakim układzie na koszulkach .
BYŁ tez temat odblasków itp . dlatego ONI mieli zdecydowac - nie ja
ZAMKNĘLIŚCIE MI:
- LISTĘ CHĘTNYCH
oraz
- TEMAT O PROJEKCIE w którym niektórzy FORUMOWICZE sie wypowiadali.
włąścieie zostały tylko szczegóły do uzgodnienia.

Ja szanuje zdanie moich klientów a nie narzucam im swojej własnej woli.

wiem jaki jest koszt wykonania koszulki z nadrukiem - bo to robię od dłuższego czasu i,
w związku z tym nie usprawiedliwiaj się, że dajesz cenę producenta -ale to jest mniej ważne.
moja oficjalna cena była podana przy 50 sztukach .


NIE mów mi co potrafię po wielkoletniej pracy w tej branży , bo zdaje się, że TY nie masz o tym zielonego pojęcia.!!!!!!!

:
Temat oficjalnych koszulek forum był uzgadniany z administracją forum i zostały podjęte takie, a nie inne decyzje.

k napisał/a:
Ja szanuje zdanie moich klientów a nie narzucam im swojej własnej woli.

I bardzo dobrze! Tylko to jest forum, które zrzesza setki osób. Ile osób tyle pomysłów na koszulki, zlot itp. W takich tematach trzeba podać konkrety i albo ktoś się z tym zgodzi albo nie. Inaczej to można przez pół roku debatować o wyglądzie koszulki, wielkości loga i czy ma być na rękawie czy może na brzuchu, czy ma być różowe, czy zielone czy nie wiadomo jakie.
k napisał/a:
wiem jaki jest koszt wykonania koszulki z nadrukiem
to skąd u Ciebie takie wysokie ceny za te koszulki? Rozumiem, że wykonujesz taką pracę zarobkowo, ale nie o to chodzi tutaj na forum.
k napisał/a:
TY nie masz o tym zielonego pojęcia

No fakt nie mam, dlatego zrobiłem projekt, uzgodniłem wszystko z producentem i tak powstał konkretny temat z konkretnymi koszulkami forum (które są wizytówką forum i nawiązują do koszulek z poprzednich edycji)

:
yaszczi napisał/a:

I bardzo dobrze! Tylko to jest forum, które zrzesza setki osób. Ile osób tyle pomysłów na koszulki, zlot itp. W takich tematach trzeba podać konkrety i albo ktoś się z tym zgodzi albo nie. Inaczej to można przez pół roku debatować o wyglądzie koszulki, wielkości loga i czy ma być na rękawie czy może na brzuchu, czy ma być różowe, czy zielone czy nie wiadomo jakie

Amen.

Yaszczi i K proponuję żebyście przenieśli dyskusję na PW. Niech ten temat dotyczy tylko listy osób chętnych na koszulki z podanym wcześniej projektem. Ewentualnie załóżcie oddzielny temat... ;)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Nie chciałem już zabierać zdania w tej kwestii i z całym szacunkiem do koleżanki k tak jak napisał Yaszczi - tutaj potrzebne są konkrety "Robimy koszulki: cena x, wzór x, lista chętnych start". Mimo dobrych chęci ciężko wywnioskować ile będzie kosztowała koszulka wykonana przez Ciebie. 25zł? 37zł? Za wykonanie projektu płaci każdy 40zł? Czy to jest wliczone do tych 25-37zł? Czy to trzeba rozbić na wszystkie osoby?

Tu są prości ludzie, do których trzeba konkretnie gadać bo nikt się nie zapisze na koszulki czy cokolwiek innego jak nie będzie klarownej informacji co gdzie i za ile.

k
[Usunięty]
:
Cytat:


KEMPES
masz rację,
- jesli chodzi o dyskusję z YASZCZI to nie ma ona najmniejszego sensu i tyle w tej sprawie...

- prowadzamy koszulki lepszej jakości niż STEDMAN , sprawdzone po conajmniej 3 latach prania itp.

- kwestia ceny z projekt była napisana - że do całości 50 sztuk - nie od każdej koszulki
- lista chętnych była po kilu postach większa albo taka sama jak jest ta WASZA nowa ale ją zablokowaliście - GRATULACJE za MANIPULACJE

LUDZIE co WY tu w ogóle wypisujecie ?
w głowie mi się to nie mieści

:
k napisał/a:
jesli chodzi o dyskusję z YASZCZI to nie ma ona najmniejszego sensu i tyle w tej sprawie...


Wyluzuj. Nikt tu niczym nie manipuluje. Zrozum, że brakowało konkretów w Twojej propozycji na koszulki.
Tak działa forum i tak się tutaj przedstawia tematy zlotów, naszywek, koszulek itp. - konkretnie i na temat

Chcesz przejąć temat z koszulkami i zająć się produkcją i wysyłką ? Proszę bardzo. Ja projekt w wektorowej grafice Tobie udostępnię. Tylko daj znać.

:
50 zł za projekt to przegięcie, mogę zrobić (zresztą zrobiłem) za 0zł. Ot 3 kliknięcia w Corelu. Mamy trochę inne standardy i jak ktoś się czegoś podejmuje robi to po kosztach. Tu wyceniamy jedynie koszt materiału, nawet paliwa nikt nie wlicza a jednak trzeba pojeździć, załatwić i powysyłać a to chyba doskonale wiesz skoro pracujesz w tej branży. To odnośnie zarzutów o "konkurowanie" cenowe.

Projekt yaszcziego jest podany jak na tacy i jest wszystko jasne a u Ciebie nawet nie było jeszcze wiadomo jak mają wyglądać a z doświadczenia już wiemy, że ile osób tyle opinii. Zarzuty wobec yaszcziego są zbyt daleko idące.

:
k - napisz ile kosztowałoby zamówienie dla kolejnych ilości koszulek (nie wiem do ilu lista dobije - chwilowo jest 10) robione wg projektu z tematu yaszcziego.

Ja do tamtego tematu się nie wpisałem bo zwyczajnie było za mało konkretów - w nowym organizator od razu podał cenę za sztukę i projekt, przez co sprawa jest klarowna a co za tym idzie decyzja łatwiejsza.

k
[Usunięty]
:
lista chętnych zaczęła działąć i było na niej :

danny - 1 szt
mocar 3 szt
ziomek4000 - 1 szt
m - 1 szt
claudii - 1 szt

potem lista została przez WAS zablokowana

projekt tez był uzgodniony - FORUMOWICZE zastanawiali sie tylko nad drobnostkami

POWODZENIA

:
k, nie dąsaj się

Zrobisz koszulki wg mojego projektu zachowując cenę którą zaproponowałem i porozsyłasz je w tej samej cenie ? Jeśli tak to projekt już masz gratis.

k
[Usunięty]
:
mogę zrobić choć nie ukrywam - ze jestem tym wszystkim zniesmaczona :kwasny:

projekt ma być :
- w programie COREL max do wersji 13
- SKALA 1:1,
- grafika GS i czcionki jako wektory - to tyle jeśli chodzi o przygotowanie graficzne

- i nie wykonuję na STEDMANIE ( choć dostęp jak każda firma do tego jest )
tylko na lepszej jakościowo bawełnie marki JHK lub ADLER .

STEDMANA i FRUIT of the LOOM - już przerabiałąm ...
KLIENT w większości przed produkcją wybierał te co ja WAM teraz polecam ze względu na lepszej klasy bawełnę ( przyjemniejsza dla ciała )

jak coś jeszcze komuś sie nie podoba - to nie robię nic , mam to w nosie, ja mam w czym chodzić i nad czym pracować, :zly:

:
Pierzysz się i teraz z fochem. Możesz zrobić czy zrobisz ? Jaka gramatura koszulek ? Jaka technika nadruku ? Cena ta sama za sztukę i wysyłkę ?
Jakieś konkrety, bo ciągle ich brak z Twojej strony.

:
Dyskusja mi sie wydaje zbedna. Wszystko jest napisane jak do prostych ludzi.

K : zrób projekt koszulek podaj cene za sztuke i wysyłke i juz, tu nie trzeba sie kłucic tu trzeba działać. A ci którzy bedą woleli twoja propozycje po prostu kupią od ciebie ... Ja tu nie widze problemu troche wolnego rynku drodzy państwo.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.