Oficjalny kalendarz forum! Zbiorka
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dunja Te małe to czyjeś motocykle. Jak to łatwo Ci kogoś wyrzucić. Ja jestem za wszystkimi co brali udział bo byli odważni i się zgłosili. Jeżeli ktoś się nie zgodzi ok wtenczas można go usunąć.
Tło takie wg mnie jak zawijki na nekrologu. Zmiana chyba konieczna może nie tryby maszyny al coś z mechaniki.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
Set3 napisał/a:
Dunja Te małe to czyjeś motocykle. Jak to łatwo Ci kogoś wyrzucić. Ja jestem za wszystkimi co brali udział bo byli odważni i się zgłosili. Jeżeli ktoś się nie zgodzi ok wtenczas można go usunąć.
Tło takie wg mnie jak zawijki na nekrologu. Zmiana chyba konieczna może nie tryby maszyny al coś z mechaniki.


Wydawało mi się że miało być po jednym zdjęciu na miesiąc- zwycięzca miesiąca.

Może, źle zrozumiałam.

Jak dla mnie jest naćkane kompletnie nieczytelne. Szkoda.
Naprawdę pomysł wydawał mi się fajny. Ale czegoś takiego raczej sobie nie powieszę.
Ale oczywiście skoro juz sie zadeklarowałam to kupię.
Szkoda.

I cherish my ignorance on the subject...
:
To tylko moja opinia. Jeszcze nie zakończony projekt. Zgłosiłaś opinie a ja swoją.
Ja bym dał większe zdjęcie laureata. Trochę za dużo miejsca na bokach na zawijaczki, :)

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
:
Znalazłem logo na ftp :hyhy:




?

Kolory poglądowe (S suzuki ciemniejsze itp) ale chodzi o koncepcję. Logo Netbiker to screenshot ze strony więc też jak się spodoba to do obrobienia żeby ładnie z tłem było.

Na czwartek/piątek mogę przygotować kilka wersji jak wrzucicie jakieś tła jakie byście widzieli z uwzględnieniem ew uwag i najwyżej się zrobi ankietę. Też uważam że żywsze tło by było lepsze, układ itp mi się osobiście podoba.

affectpct
[Usunięty]
:
ehh :-) szkoda ze teraz wszyscy pisza swoje uwagi a nie wczesniej ale ok

co do ilosci zdjec to najlrpiej wygladaja maks 4 ale a w konkursie jest 6 a ja nie bede decydowal kto ma byc a kto nie mysle ze wszyscy ktorzy brali udzial zasluguja na uzial w kalendarzu

co do loga forum i loga seta to w tej konkretnej drukarni jest to technicznie niemozliwe ale mozemy skorzystac z uslog innej

ten napis netbiker faktycznie slabo wyglada

co do tla to mozna je zmienic wybralem takie bo mi sie podobalo i wczesniej nikt nic nie mowil

a do tych ktorzy sa niezadowoleni a sie wpisali to nikt nie zmusza do kupna

sory za literowki pisze z tabletu

:
Można zrobić np 3 pierwsze miejsca i oznakować w rogu żeby dodać kolorytu :)





:
affectpct napisał/a:

ehh szkoda ze teraz wszyscy pisza swoje uwagi a nie wczesniej ale ok [...]
a do tych ktorzy sa niezadowoleni a sie wpisali to nikt nie zmusza do kupna
Jeszcze czas, nie ma co sie goraczkowac :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
danny napisał/a:
affectpct napisał/a:

ehh szkoda ze teraz wszyscy pisza swoje uwagi a nie wczesniej ale ok [...]
a do tych ktorzy sa niezadowoleni a sie wpisali to nikt nie zmusza do kupna
Jeszcze czas, nie ma co sie goraczkowac :)

jesteś taki pewien, że czasu jest tak dużo?
Projekt, zapisy, zebranie kasy, produkcja, rozesłanie.
Już widzę, jak potem połowa będzie miała pretensje, że kalendarza nie ma na 01.01.2013 (weźcie pod uwagę jak poczta działa w okresie świątecznym)

Affectpct, pewne sugestie forumowiczów już masz. Dogadaj się z Machem (wspólnie projekt ogarniecie, widać, że chłopak chce pomóc, a nie przeszkodzić ;) ) i Set3 (odpowiedzialny za wysyłki i za swoje logo). Razem zróbcie projekt, wrzućcie na forum, podaj cenę i termin wpłaty i nie słuchaj całej reszty, bo zobaczysz, że szybko sam się zniechęcisz.
I tak w 100% gustów nie trafisz...no chyba, że dla każdego indywidualna wersja kalendarza?! :D

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
bombki napisał/a:
jesteś taki pewien, że czasu jest tak dużo?
Projekt, zapisy, zebranie kasy, produkcja, rozesłanie.
Już widzę, jak potem połowa będzie miała pretensje, że kalendarza nie ma na 01.01.2013 (weźcie pod uwagę jak poczta działa w okresie świątecznym)

Juz widze jak kazdy wstaje na kacu 1.01 i wyklina ze nie ma kalendarza z forum. :rotfl: :rotfl:

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Na szybko wrzucam jak by to wyglądało z prawidłowo wstawionym logo Set'a.

Mam nadzieję że nie będzie miał mi tego za złe :)




Moim zdaniem kolorystycznie bardzo fajnie się komponuje logo NB i Forum.

Jeśli Setowi by to nie przeszkadzało można by pobawić się krzywymi żeby wzbogacić niebieską barwę co moim zdaniem wyglądało by jeszcze lepiej.

PS: Set, czy mogę tu podrzucić link do Twojego logo bez tła, co by innym lepiej się projektowało?

affectpct
[Usunięty]
:
dobra jutro cos sie ogarnie machu zgadamy sie jutro wyslij mi swoj numer tel albo gg na pw

:
Wysyłki bym zrobił po nowym roku tak 2-3, w święta faktycznie jest syf, paczki potrafią ginąć i iść tydzień. Ale to kolega affect organizuje więc niech on decyduje. Ja sobie poradzę jak będzie np w połowie stycznia bo mam kalendarz w Windowsie i w telefonie :hyhy:

:
danny napisał/a:
Juz widze jak kazdy wstaje na kacu 1.01 i wyklina ze nie ma kalendarza z forum. :rotfl: :rotfl:

Danny to, że Ty nie umiesz sobie odmówić, nie znaczy, że każdy motocyklista tak ma :rotfl:
A tak na poważnie to wiesz o co mi chodzi. Faktem jest, że temat kalendarza został za późno ruszony. Ale jak już Affectpct się zdeklarował, to pomóżmy mu jak najszybciej to dopiąć.
Widzieliście jak sytuacja wyglądała z koszulkami, opaskami, czy z nawet z nagrodami w konkursie. Człowiek chce dobrze, szybko, a po drodze wiele może się wysypać, więc nie ma co odkładać, tylko trzeba działać :)

Ostatnio zmieniony przez bombki Pon 19 Lis, 2012, w całości zmieniany 1 raz
SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
affectpct, zdecydował sie stworzyc od podstaw forumowy kalendarz ,
wiec przesłanki o sylwestrowym kacu sa nie na miejscu :/

Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym...
Opis maszyny: http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=11366
Fotki z galerii wiosennej
http://www.fotosik.pl/u/perLucjano/album/1422358
Było sobie GS500 a po nim
FZS600 złotko
Obecnie NX650 Enduro RD08
:
Ja bym mu chociaż teraz te ostrzeżenia usunął. Przecież i tak minęło od nich kilka miesięcy. Po co ma na czerwono swiecić jak jakiś ADMIN

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.