WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana w regulaminie.
Autor Wiadomość
lomax
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Set3 napisał/a:
bicie i karanie jest dobrą metodą. Raczej budzi agresje i może mieć przeciwny skutek. Tak samo ostrzeżenia.

Set3 po pierwsze nie można porównywać bicia do karania i do ostrzeżeń, bo to już subtelna manipulacja. Jeśli każde karanie Twoim zdaniem budzi agresję i wywołuje odwrotny skutek to jesteś w błędzie, bo tylko niesłuszne karanie wywołuje takie skutki. Jeśli kara jest zasłużona i odpowiednio WYJAŚNIONA temu kto zawinił to wszystko jest w porządku. A problem nie tkwi w ostrzeżeniach tylko w ludziach. Albo w tych którzy ostrzeżenia otrzymują albo w tych, którzy ostrzeżenie dają. Jedni nie rozumieją za co dostają a drudzy nie wiedzą za co mają dawać.
Twoja koncepcja rozbudowania "aparatu profilaktycznego" czyli wyeliminowania okazji do niestosownych zachowań jest po prostu utopią. Mało tego co jest większą karą: ostrzeżenie które zniknie po 30 dniach czy natychmiastowy ban na pisanie?
Ostrzeżenie nie boli i nie zostaje na całe życie. To tylko formalny sygnał, że ktoś coś zrobił źle. A to że duma cierpi - to popracujmy nad dumą a nie nad regulaminem, którego przestrzeganie nie jest żadnym heroicznym wyczynem.
 
 
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Jak pisałem nie znam się na budowie i funkcjonowania mechanizmów forum. To tylko program i mogą tam być różne funkcje. I nie wiem czy ostrzeżenie czyli jednak jakaś kara za jakiś błąd a czasem pomyłkę (bo ktoś nie w tym miejscu dał pytanie) jest łatwiej dać niż przyznawanie i zabieranie uprawnień do pisania w tym czy tamtym dziale.

Wyszedłem tylko z propozycją i o to mi chodziło by osoba która jest krócej niż 30 dni nie miała po prostu możliwości pisania np ogłoszenia.
Może lepiej nie dawania okazji robienia takich ogłoszeń jak z tym bandytą niż usuwanie i dawanie ostrzeżeń.

Trzeba nowych członków czymś wiązać z forum. Jak napisze post z jakimś pytaniem które go interesuje to widać ma jakiś problem. Że nie w tym może miejscu albo może już kiedyś było to nie powód by zaraz zamykać temat i dawać ostrzeżenie. Przesuń do odpowiedniego miejsca i daj czas na wygaśniecie tematu i potem zamykaj. Sorki ale właśnie to Ty czesto zamykałeś właśnie tematy nowych po 1 dniu kiedy po pierwsze zapytał o zagadnienie techniczne a najlepsze jest to że kilka osób z forum mu odpowiedziało. A wtedy wpada moderator zamyka i koniec. Wiesz wg mnie to nawet było chamstwo.
To tak jak by była jakaś rozmowa w warsztacie. Przychodzi klient pyta się coś mechanik o np ile atmosfer w kole a ten mu da kilka odpowiedzi a tu wpada inny ważniejszy mechanik i mówi żeby klient sobie poczytał instrukcje i dał mu klapsa ze jeszcze 2 takie pytania i wiecej do warsztatu nie wpusci. Wiesz klient może odejść ale pomyśl też co czuje Twój kolega mechanik. Ot pomyśli więcej nie bede pomagał bo mnie opitolą. Albo ale ten szef się puszy itd. Daj mechanikom troche być mądrymi. Jak coś wie to odpowie i będzie się z tym lepiej czuł. Tym bardziej że tu w odróżnieniu od warsztatu nie płacisz za czas tego mechanika. A zamykanie tematów to wg mnie swietny sposób na rozwalenie całego forum. Bo traci sens forum dyskusyjnego a robi się z niego instrukcje i miejsce gdzie można zaczernąć wiedzy ale trzeba poszukać.
Teraz nawet nie ma już tego tematu bo usunięty. A było kilka odpowiedzi i moja też. I to nie było jeden raz. I nie ważne czy to Ty zamknąłeś temat czy inny. Nie chce rozliczeń tego do tyłu. Chce poprawienia tego.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
 
 
 
Yarccom 



Wiek: 44
Dołączył: 24 Wrz 2007
Pochwał: 5
Posty: 1934
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Cytat:
Najśmieszniejsze jest to, że kiedy nie było regulaminu wszystko działało nadzwyczaj dobrze. Pojawiły się paragrafy, znaleźli się ludzie. Nie protestowałem przy zatwierdzaniu regulaminu, wyraziłem jedynie zdanie na etapie jego pisania, że jest nam niepotrzebny. Kto chciał się bawić w biurokrację ten niech się bawi, ja nie po to tutaj jestem.


popieram dwiema rencami
_________________
Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
 
 
Turos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Powtórzę się, ale nowi USERZY powinni trafiać z automatu do grupy NOWI i nie mają wtedy danych uprawnień np.: do zakładania tematów w dziale GIEŁDA, za to do bólu mogą spamować w dziale DLA ZIELONYCH. Po 30 dniach trafią do RÓŻOWYCH/NIEBIESKICH czy tam innych kolorów, tracą możliwość zakładania tematów w dziale DLA ZIELONYCH, zyskują w dziale GIEŁDA.

W dziale GIEŁDA powinno móc sprzedawać się co się chce, z zastrzeżeniem, że musi być podana cena sprzedawanej rzeczy oraz VIN pojazdu, ew. rocznik, aby każdy mógł go sprawdzić.
 
 
lomax
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Set3 napisał/a:
Sorki ale właśnie to Ty czesto zamykałeś właśnie tematy nowych po 1 dniu kiedy po pierwsze zapytał o zagadnienie techniczne a najlepsze jest to że kilka osób z forum mu odpowiedziało

Set3 proszę, żebyś podesłał mi linki do tych tematów, które rzekomo zamknąłem, skoro były w mechanice to są przeniesione do archiwum, bo jestem mocno przekonany że mnie pomyliłeś z innym moderatorem. Jeśli je zamykałem to najpierw dawałem potrzebne informacje do rozwiązanie problemu, zgodnie z zaleceniami administratora. Także jeśli możesz to udowodnij to co napisałeś, bo jest to zarzut pewnego rodzaju nadużycia z mojej strony, które nie miało miejsca.
 
 
Set3 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 60
Dołączył: 14 Paź 2010
Pochwał: 28
Posty: 682
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Wiedziałem że tak powiesz :) . Chodzi mi o prace Moderatorów.
Cytat:
Teraz nawet nie ma już tego tematu bo usunięty. A było kilka odpowiedzi i moja też. I to nie było jeden raz. I nie ważne czy to Ty zamknąłeś temat czy inny. Nie chce rozliczeń tego do tyłu. Chce poprawienia tego.

Ale jak pisałem nie ma dla mnie teraz juz znaczenia kto. Nie szukam winnych chce zmian. W dziale mechanika jak widze jest 17 instrukcji nad właściwym forum. Regulamin, jak pisać, różne tematy. Trochę dużo dla kogoś kto chce się spytać ile powietrza w kole. :) i to też na koniec była przenośnia.
Po kilku takich zamknięciach jak widze nowy temat przestałem go czytać i nie chce mi się odpowiadać bo 50% szans ze go zamkną.
_________________
Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
 
 
 
lomax
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Ok, Set3 ja doskonale rozumiem Twoje intencje i sens całego tematu oraz Twoich wpisów. Proszę tylko żebyś był konsekwentny. Jeśli mówisz ogólnie o moderatorach to potem nie pisz personalnie, że ja jestem za coś odpowiedzialny tym bardziej, że w tym przypadku pamięć mnie nie myliła, ale nie będę robił analizy swojej działalności bo to winni się przeważnie tłumaczą. A o tę konsekwencję proszę Cię dlatego, że na forum są osoby, które nie mając sensownych argumentów często sięgają w dyskusji do takich nadużyć i bardzo lubią przypinać łatki "wszystkowiedzących moderatorów" osobom, które słusznie wytykają im błędy.
Ostatnio zmieniony przez lomax Sro 07 Lis, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Machu 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 104
Dołączył: 10 Kwi 2011
Pochwał: 31
Posty: 1749
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Set3 napisał/a:
tak nie zgadzam się na temat dawania ostrzeżeń. Trzeba nie dopuszczać właśnie do takich wejść.
Samo ostrzeżenia nie pomogą. Mimo że jestem starszej daty i jak byłem mały to dawanie w skórę było czymś normalnym to nie uważam że bicie i karanie jest dobrą metodą. Raczej budzi agresje i może mieć przeciwny skutek. Tak samo ostrzeżenia. Lepszą metodą jest nie dawać szansy na ostrzeżenia.


Dokładnie. Dużo zależy od charakteru, jeden powie przepraszam i skuli ogon a drugi się zacznie wkurzać, ale imo forum powinno być otwarte i właśnie takim sytuacjom zapobiegać a nie je tworzyć. Zresztą widać to doskonale po reakcjach, nie chcę nikogo personalnie tu wywlekać ale było w ostatnim miesiącu kilka takich przypadków, i mam tu na myśli starszych użytkowników. 11 lat pracy z ludźmi (i tu myślę, że jako przedsiębiorca się ze mną zgodzisz) nauczyło mnie że należy szukać metod które jakby automatycznie rozwiązują problem (Turos chyba to rozumie :) )

Żeby być dobrze zrozumianym przez innych przykład :D

Np. jakby u Ciebie w sklepie ludzie często składali źle zamówienie (np nie doliczając przesyłki do kwoty) to starałbyś się poprawić system składania zamówień a nie każdego upominał czy ostrzegał, że nie doczytał regulaminu zakupów bo w końcu przestaliby ludzie u takiego sprzedawcy kupować. No i z doświadczenia pewnie potwierdzisz, że mało kto ten regulamin czyta tylko klika, tak jest, tacy są ludzie... Niech pierwszy rzuci kamień ten który przeczytał regulamin allegro, innego forum czy sklepu zanim zaczął z niego korzystać. A fama się rozchodzi bardzo szybko i nie ma gorszej reklamy/antyreklamy jak od ucha do ucha.

Gdyby od popularności forum i wielkości naszego grona zależała wypłata takiego forumowego konserwatysty zaraz by zmienił zdanie i podejście ;)

Co my robimy pzed 8:00 rano dyskutując na forum GS'a? :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony przez Machu Sro 07 Lis, 2012, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lomax
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Machu napisał/a:
Gdyby od popularności forum i wielkości naszego grona zależała wypłata np. lomaxa zaraz by zmienił zdanie i podejście

No i widzisz jak perfekcyjnie sam się obnażasz ze swoim wiecznym docinaniem i sprowadzasz dyskusję do poziomu pyskówki przez swoje prowokacje.
 
 
nosp 

Model GSa: GS 500E
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 20
Skąd: Lublin/B.Podlaska
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Moje propozycje to:
- założenie tematu: Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi ( powinno załatwić to sprawę głupich pytań na sb),jak ktoś będzie miał ochotę to odpowie..
- ogłoszenia w dziale sprzedaży powinny być wystawiane tylko po zaakceptowaniu przez osoby do tego uprawnione
- (ewentualnie) 1 post nowego użytkownika możliwy tylko do napisania w dziale powitalnia.

Moderatorzy powinni stracić możliwość dawania ostrzeżeń, bo jak narazie więcej jest z tego nieporozumień niż pożytku. Nie powinni być od dyscyplinowania, od tego jest każdy z użytkowników forum, przecież każdy z Nas może zwrócić uwagę komuś jeśli się coś nie podoba (chodzi mi o dane zachowanie). W skrajnych przypadkach zachowań powinien być od razu ban.

Mały offtop:
Proponuję wszystkim bardziej na luzie podejść do spraw na forum. Zamiast skupiać się na jakiś psychologicznych gadkach i analizach freudowskich, skupmy się na meritum sprawy. Każdy z nas tworzy tutaj atmosferę, i miło byłoby wrócić do tej jeszcze niedawno panującej ;) ..
Ostatnio zmieniony przez nosp Sro 07 Lis, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RedShadow 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2009
Pochwał: 10
Posty: 1383
Skąd: Wrocław/Opoczno
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Ja tylko nie rozumiem jednego, dlaczego wszyscy się tak uczepili tych ostrzeżeń. Nie mówię że na forum ostatnio dobrze się dzieje, bo faktycznie mało nowych użytkowników zostaje, ale nie wmówicie mi że to wina ostrzeżeń, które naprawdę są rozdawane bardzo rzadko. Ogromna większość interwencji moderatorów kończy się upomnieniem na PW. A jak przychodzi ktoś nowy i po kilku dniach dostaje ostrzeżenie za któreś z kolei przewinienie to trzeba się zastanowić czy jest nam taka osoba potrzebna na forum.
Set3 napisał/a:
W dziale mechanika jak widze jest 17 instrukcji nad właściwym forum. Regulamin, jak pisać, różne tematy. Trochę dużo dla kogoś kto chce się spytać ile powietrza w kole.

Ale już trzeci z kolei jest spis treści działu mechanika w którym wszystko można znaleźć. Powtarzające się tematy w mechanice muszą być zamykane i przenoszone właśnie po to by nie robić tam jeszcze większego syfu niż jest.
Turos napisał/a:
W dziale GIEŁDA powinno móc sprzedawać się co się chce, z zastrzeżeniem, że musi być podana cena sprzedawanej rzeczy oraz VIN pojazdu, ew. rocznik, aby każdy mógł go sprawdzić.

I tak jest cały czas. Nigdy nie zostało usunięte ogłoszenie czegokolwiek jeśli spełniało warunki regulaminu. Jednocześnie uważam że taki surowy regulamin akurat w giełdzie powinien pozostać. Skoro ktoś chce sprzedać motocykl przez forum, w pewnym sensie uwiarygodnić jego pochodzenie to niech się wysili i poda informacje które są potrzebne, a nie tylko skopiuje link do allegro.
Jestem też przeciwny wprowadzania nowej grupy dla użytkowników którzy są na forum krócej niż 30 dni. Z jednej strony uważacie że upomnienia i ostrzeżenia odrzucają nowych userów. Z drugiej na wejście chcecie im przypiąć łatkę "nowego" który ma jakieś specjalne prawa, jak upośledzony. Jak ktoś chce, to bez trudu znajdzie potrzebne mu informacje, pospamuje na SB, a potem przyjedzie na zlot. A jak ktoś wpada tylko po to żeby zadać kilka pytań które już na forum kilka razy były to właśnie pytanie czy jest na tym forum potrzebny?
_________________
"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
 
 
Grzechu16 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lip 2007
Pochwał: 12
Posty: 2051
Skąd: Czechowice-Dz/Kraków
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

RedShadow napisał/a:
Ogromna większość interwencji moderatorów kończy się upomnieniem na PW.

Ktoś już chyba o tym pisał, ale przynajmniej jak dla mnie lekko mówiąc wkurzające są sytuacje, kiedy ktoś nowy zadaje pytanie a w odpowiedzi dostaje coś pokroju
"-było na forum
-najpierw się przywitaj
-temat zamykam"
Tak jest najprościej zrobić ale można też temat scalić z już istniejącym, podać odnośnik, napisać kulturalnie, żeby starać się lepiej szukać porządanych informacji itp. Lepiej to wygląda i nie odrzuca tak jak wypunktowanie błędów i zamknięcie tematu. No i to naganianie ludzi do Powitalni... :znudzony: Jak ktoś się chce przywitać to się przywita, nie ma w regulaminie nakazu oficjalnego przywitania się na forum.


RedShadow napisał/a:
Jestem też przeciwny wprowadzania nowej grupy dla użytkowników którzy są na forum krócej niż 30 dni. Z jednej strony uważacie że upomnienia i ostrzeżenia odrzucają nowych userów. Z drugiej na wejście chcecie im przypiąć łatkę "nowego" który ma jakieś specjalne prawa, jak upośledzony.

Jeżeli chodzi o grupy/rangi to moim zdaniem jest ok. Fajnym pomysłem jest założenie gdzieś na początku forum działu "Dla zielonych" czy coś w ten deseń. Popieram i można by spróbować wystartować z tym pomysłem.
 
 
 
danny 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 37
Dołączył: 06 Lis 2011
Pochwał: 6
Posty: 798
Skąd: Poznań / Choszczno
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

Totalnie sie zgadzam z tym co napisales Grzechu16. Sam staram sie ostatnio witac nowych z kultura czy tez wskazac link do odpowiedniego tematu. Podoba mi sie tez praca Lomaxa w powitalni: od jakiegos czasu zamiast odsylac ludzi do czytania regulaminu sam zmienia tematy ;)

Red: na innych forach motocyklowych rowniez sa rangi zalezne od ilosci napisanych postow i nikomu to nie przeszkadza. Super pomyslem jest ukrycie niektorych dzialow dla uzytkownikow ktorzy nie napisali np 5 - 10 postow.
Moja luzna propozycja dla uzytkownikow z <5 postow to ukrycie dzialu Sprzety uzytkownikow oraz zakaz pisania w dziale Sprzedam
_________________
Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
 
 
RedShadow 



Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2009
Pochwał: 10
Posty: 1383
Skąd: Wrocław/Opoczno
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

danny napisał/a:
zakaz pisania w dziale Sprzedam

Lepiej zakaz zakładania tematów, ale z koncepcją się zgadzam ;)
danny napisał/a:
na innych forach motocyklowych rowniez sa rangi zalezne od ilosci napisanych postow i nikomu to nie przeszkadza

IMO co innego system rang, a co innego "naznaczanie" nowych.

edit: chociaż jeśli chodzi o dział sprzedam to uważam że lepsza byłaby wspominana już akceptacja nowych tematów przez modów.
_________________
"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
 
 
Machu 


Model GSa: GS 500E
Wiek: 104
Dołączył: 10 Kwi 2011
Pochwał: 31
Posty: 1749
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

RedShadow napisał/a:

Lepiej zakaz zakładania tematów, ale z koncepcją się zgadzam ;)


Było to omawiane jak ustalaliśmy propozycje regulaminu, w sumie nie wiem do końca dlaczego to nie weszło. Być może jakiś problem z phpBB by Przemo ale to studi by musiał powiedzieć. Z tego co pamiętam w panelu administracyjnym można zablokować/przydzielić działy do określonych grup tak jak jest grupa moderatorzy nie widzialna dla nas plebsów :hyhy: Ale ktoś by musiał pilnować kiedy dany delikwent osiągnął daną ilość postów.

Wówczas można zrobić grupę X bez uprawnień do giełdy i grupę Y z uprawnieniami. Pomysł był dobry jednak były 2 problemy, pierwszy z kontrolowaniem ilości postów a drugi, że ktoś jak będzie chciał to sobie posty nabije i nie musi spamować tylko wypowie się w kilku tematach o ciuchach :P

Ja bym proponował ilość postów + czas (np 2 tyg) i użytkownik musiałby zgłosić się po osiągnięciu wymagań do moderatora o zmianę statusu, to w jego interesie. Żeby to było jasne dla każdego można dodać dział REGULAMIN GIEŁDY dostępny dla obu grup albo coś w ten deseń i tam takie info wrzucić żeby było wiadomo że w ogóle jest u nas Giełda :P Podejrzewam że dopisanie tego do regulaminu będzie skutkować wiecznymi zapytaniami czemu nie widzę giełdy itp.

Wróć... ilość postów można odpuścić IMO bo jest masa ludzi która tylko czyta a jest od kilku lat i pojawia się na zlotach, głupio będzie zmuszać kogoś do pisania jak nie chce. Ale ten system wg mnie z samym czasem by zadziałał jeżeli chcemy żeby nowi nie wrzucali ogłoszeń 5 min po założeniu konta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.