moj gs 500
Odpowiedz do tematu

: mój gs 500
Witam. Chciałbym wam pokazać mojego GS-a którego zakupiłem w ostatni weekend września tego roku
Rok produkcji 1994
przebieg w dniu zakupu 8400km
kraj pochodzenia Niemcy

foto:

:
Ehh... Czerwone nakedy są jednak świetne! :dribble:
Moto od gregorbike? Pewnie tak, więc jak już nawiniesz kilka tys. km na GS'a (oby bez problemów) to podziel się z nami opinią w odpowiednim temacie ;)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
TONY!
[Usunięty]
:
rok produkcji '94 i 8400km przebiegu? No proszę cię ;)
Czyli przez 18 lat moto przejechało rocznie 466km????!!!!! :szok: , ja na swoim świeżo kupionym Panu Suzuki, teraz w październiku przez 5 dni zrobiłem prawie 500 i to głównie do pracy....po mieście

Ostatnio zmieniony przez TONY! Pon 22 Paź, 2012, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak motor zakupiony w firmie Gregorbike\

Czynności które wykonałem po zakupie to:
- wymiana oleju i filtra
- wymiana filtra powietrza

Musiałem również wyczyścić zbiornik ponieważ moto baarrrdzdzooo długo stał i w środku była ruda koleżanka :P
Dodatkowo założyłem jeszcze filterki paliwa,

Zostały też wyczyszczone oraz wyregulowane gaźniki, wymienione świece na NGK oraz założona nowa bateria.

Narazie zrobiłem nim 400km i moto spisuje się rewelacyjnie

:
Przynajmniej ciekawie na liczniku wygląda :) Blisko 4 tys zrobiłem w tym sezonie skuterem 50cc więc... Ale co do samego wyglądu to prezentuje się ładnie :) Oby służył bo liczy się stan silnika a nie stan zegara ;)

:
TONY! napisał/a:
rok produkcji '94 i 8400km przebiegu? No proszę cię ;)


też w to nie wierzyłem z początku ale rzeczywisty stan moto 100% zgadzał się z przebiegiem

mam też potwierdzenie w niemieckich dokumentach

lomax
[Usunięty]
:
Fajna GieeSka, ładnie się prezentuje. A przebieg pewnie 84 000 :hyhy:

:
moto było używanie tylko przez pierwsze 4 lata tj od 1994 do 98 świadczą o tym wbite w brief przeglądy. potem kolejna data to 2010r.

TONY!
[Usunięty]
:
Cytat:
moto było używanie tylko przez pierwsze 4 lata tj od 1994 do 98 świadczą o tym wbite w brief przeglądy. potem kolejna data to 2010r

Niestety to o niczym nie świadczy...ale moto okazałe :oczami:

:
Wygląda świetnie ale licznik kręcony na pewno:p

hunter313
[Usunięty]
:
Mam nadzieje ze to nie będzie jakaś lipa. O tym sprzedawcy krążą dość nieciekawe informacje w sieci a nawet chyba jest coś na forum.

oszust88
[Usunięty]
:
Świat jest mały :-) Oglądałem tego gs'a zanim kupiłem swojego :-D

Mam nadzieję że będzie dobrze służył.

:
barmar napisał/a:
TONY! napisał/a:
rok produkcji '94 i 8400km przebiegu? No proszę cię ;)


też w to nie wierzyłem z początku ale rzeczywisty stan moto 100% zgadzał się z przebiegiem

mam też potwierdzenie w niemieckich dokumentach


oszustwo ;p

najlepsza muzyka to ryk silnika..
greg_011
[Usunięty]
:
no z tym przebiegiem to faktycznie lipa :zalamany:

:
Jak od gregorbike to też mam od niego motocykli i jedyne złe co mogę o nim powiedzieć to że jak się z nim umówiłem kiedyś na obejrzenie motocykla dla koleżanki z forum w tygodniu i w sobotę rano kontrolnie zadzwoniłem żeby potwierdzić to powiedział że mu nie pasuje itp. Ogólnie zalatany i ciągle go nie ma, ale poza tym motocykle jakie u niego oglądaliśmy były ok, podobało mi się że nie maskował niczego, były popękane kubki i problemy z odpaleniem bo aku padnięte.

A strzałeczka ładna, szkoda tylko, że na białych felgach tak syf widać bo zaczęły mi się podobać ostatnimi czasy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.