Moja Suzi
Odpowiedz do tematu

Kilo1000g
[Usunięty]
: Moja Suzi
Oto moja Suzi z 2001r. Moja od tygodnia :P . Fotki są nędzne ale w niedługim czasie wrzucę coś ładniejszego. pozdro

pootietang
[Usunięty]
:
chodziło mi raczej o wklejenie ich tu bezpośrednio :)




ale poprzedni własciciel zajechał półkę kierownicy :shock:
poczytaj ten temat, jest tam zdjęcie polerowanej i wygląda jak nówka jeśli nie lepiej.
http://gs500.phorum.pl/viewtopic.php?t=109

Ostatnio zmieniony przez pootietang Czw 01 Maj, 2008, w całości zmieniany 4 razy
kikon18
[Usunięty]
:
ładna furka, niebiesiutka :> Ciekawe gdzie taką niebieską szybke można dostać. Tłumiczek widze też nie seryjny, wspawany, ładnie mruczy ?:> No i stelaż masz pod kufer, oraz gmole, dobra rzecz :)

pootietang
[Usunięty]
:
kikon18 napisał/a:
Ciekawe gdzie taką niebieską szybke można dostać.


puig w moto-akcesoria powinni ci załatwić bez problemu http://www.louis.de/_1072...tnr_gr=10006508

:
Gmole dobra rzecz! Fajny sprzęcik!

:
bardzo fajnie wygląda owiewka gmole ładnie ładnie :)
tylko półka trochę zharatana i tak zegary odsunięte troszkę do przodu jakby.

michal_gs
[Usunięty]
:
a to w 2001 robili jeszcze wersje sprzed liftingu?? bo moja tez jest rocznik 01 a wyglada inaczej.

Wrzuc jakis filmik zeby posluchac wydechu;]

Plaster
[Usunięty]
:
sprzecik spoko jedyne co mnie sie w nim nie podoba to te gumowe ochraniacze na teleskopy fuj! ja bym je sciagnal :wink:

:
No fakt , nawet ich nie zauważyłem. Miałem takie same założone w simsonie i wtedy to było wyposażenie dodatkowe - full wypas. Czy w GSie takie wynalazki to aż "fuj" to nie wiem. Patrzę w to zdjęcie i patrzę i w sumie jakoś bardzo te gumy w oczy sie nie rzucają.

Plaster
[Usunięty]
:
moim zdaniem(podkreslam moim) bardzo szpeca wyglad ladnego GS-a

Kilo1000g
[Usunięty]
:
Musze powiedzieć że mi te gumy też się nie podobają. Pójdę za głosem ludu i je zdejmę. Pootietang dzięki za rade, Półeczką zajmę się w tym tygodniu. Mam jeszcze wgniecenie na zbiorniku, nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić żeby lakier nie popękał.

:
Zanim zetniesz te gumy z lag , dokładnie obejrzyj powierzchnie lag. byc moze te gumy sa nie bez powodu np rysy czy uszkodzenie chromu na lagach.

Only TDI :) Octavia 2 FL 1,9BXE
:
fakt - nie rzucają się w oczy na pierwszy rzut oka ale jak się już przyjrzysz i zastanowisz to faktycznie podchodzi troszkę pod takie starsze motocykle typu simson etc. ale to nie zmienia postaci rzeczy ze moto naprawde ładne !

:
ładny sprzęt, oryginalny lakier.

co do lag to po wyjęciu ich można przeszlifować je papierem np. 1500 tak żeby usunąć drobne rysy. Przy okazji zmienić olej i uszczelniacze (koszt całej "operacji" to 80 - 100 zł)

Prezes767
[Usunięty]
:
Sprzęcik ładny, aczkolwiek wymaga trochę serca ze strony właściciela, więc będziesz miał troche czasu na zaprzyjaźnienie się ze swoją "koleżanką". Ja bym tych gum nie likwidował, bo może nie są piękne, ale mogą przedłużyć życie uszczelniaczy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.