Przymiarka do GeeSa.
Odpowiedz do tematu

Borzo
[Usunięty]
:
Ja mam 195, może do 2cm więcej :p (ale nie wiem dokładnie, bo dawno sie nie mierzyłem i jakoś nie chce znać dokładnego wzrostu :przestraszony: ) No ale jakoś nie narzekam na niewygodę, choć pewnie wyglądam na nim jak na psie :D

:
Cześć.
Coś wam powiem. takie spostrzeżenia.
To zdjęcie moje na GeeSie pokazałem kilku osobom. Takim, co mają motocykle i na nich jeżdżą i takim co ich nie mają. Motocykliści mówili spoko, albo nic nie mówili (czyli, jak mniemam nie spoko, ale cisza). Natomiast ci bez moto, niemal jak jeden mąż (za wyjątkiem jednej) osoby, że jak "na psie", motorynka, za mały, rower, śmiesznie itp.

Pokazywałem jeszcze fotografie na EN 500, CB 600F, "Junaku" NK 650, Kawkach ER-6N i Z-750. Dla tych bez motocykli wiekszość sprzętów za mała/ ja za duży (dla jednego wszystkie za małe).

Odbiór motocyklisty (jak wygląda) chyba ma ścisły związek z faktem posiadania/ nie posiadania motocykla. Takie tam spostrzeżenie.

Borzo: nawet w dłuższych trasach?

EDYCJA: Właśnie zobaczyłem, ze dłuższych tras to pewnie jeszcze nie zrobiłeś. :)

Borzo
[Usunięty]
:
No w sumie na razie dłuższych tras nie było :p ..ale tak jak jeżdżę w granicach 2h bez schodzenia to nie jest mi źle ;)

Zależy też jakie ty chcesz trasy pokonywać na nim, ale wydaje mi się że jak np co 100-150km zatrzymasz się na 5min na rozprostowanie kości to nie będzie źle.

:
Witam. Dziewięć miesięcy temu rozpocząłem ten wątek, więc dobrze by było napisać czy i co kupiłem. Jestem posiadaczem Yamahy XJ600S. Przymierzałem oprócz GS, także kilka ER-5, CB500, Dominatora no i XJoty. Ostatecznie jest mała Dywersja. Jest ok, ale ma 4 cylindry. No, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.