Forumowa partyjka w COD 2
Odpowiedz do tematu

:
Ja ostatnimi czasy BF 1942 i licencjat, tak na zmianę. Czołgi już pewne zardzewiałe więc nawet nie sprawdzam

GS 500 SF
:
Bocian, mowisz o WoT ? :D
Ja osobiscie teraz gram jak mam czas w Warthunder i ArmoredWarfare.

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
tak tak , wot nick BociekPL ;) na ferie miałem je przepalić ale mam zabawę z Uazem w real life-ie :D

GS 500 SF
:
Kurde tyle sie ogralem w tego Wota, jak pododawali glupie mapy, zniszczyli MM i ponerfili mi niemieckie tdki to sie wkurzylem i sprzedalem konto pozniej znowu gralem ale znowu namieszali w balansie i fps mi strasznie spadaly, woec kolejne konto sprzedalem. I teraz znowu bym zagral ale nie chce mi sie expic :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Jakby co to ja czasem pogrywam w: WoTa, War Thunder, World of Warships, Gta V Online, Spintires, Ride, Ets2MP, Tdu2. Jakby co to dawać znać, można w cos pograć :)

Armored Warfare dobre to to? warto spróbować?

:
a już Ci chciałem podesłać sponsora - nagrywasz mecze i opowiadasz pierdoły o czołgach a od ilości wyświetleń wypłacają kasę. Ja mam biedne 20k bitew ale 3 gwiazdy na T1 HEWI bo to najlepszy czołg :D

GS 500 SF
:
Ja mam niecałe 3k bitew w Wocie, trochę lamie ale fajnie mi się gra :)

Mój nick: Wnuczek666 :)

:
Rav ArmoredWarfare gram jakis tydzien. Myslalem ze to bedzie symulator ale szczerze to taka przejsciowka pomiedzy wotem a WT. Jak na poczatek to latwo sie gra, nawet bardzo latwo.
Ja mam wszedzie nick taki jak na forum wirc jak bedziesz gral w WT zapros mozna cos polatac razem, chetnie sie naucze czegos :D

Bocian nie ilosc bitew a skill sie liczy, chociaz nie wiem jak teraz w Wot. Smiej sie z T1 a mi sie nim swietnie gralo. Moje ulubione to tak: JgpzE100, Obj704, Kw2, T1ht, Kw1 i Cromwell :D reszta to szajs, Ob268 byl fajny ale dostal takiego nerfa ze odechcialo mi sie nim grac :D

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Ok, jakoś spróbuje obczaić tą grę. Ja w WarThunder gram tylko samolotami, lamię tak samo jak w Wocie :P , nie ogarniam tego systemu badan, cały czas mam 1 tiery a chcę badać coś nowego.

W Wocie mój ulubiony czołg to jagdtiger 8.8, kiedyś dostałem kod na niego.

:
Rav jak kiedys bedziesz to wytlumacze Ci co i jak :D ja w WT tez tylko latam. Obecnie badam dopiero 4 ere wiec tez lamie :D dogadamy sie

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Git :) Będę się odzywał.

:
Ja jak coś: GTA Online, The Crew (polecam, otwarty świat i motorki są :D ), CS:GO, Ride, Fifa 16

https://www.youtube.com/watch?v=SvEkWZaFXew

jak byśmy w pare osób latali to łooo :D

Das Drone !!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.